Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!

  • 266 Odpowiedzi
  • 97285 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #210 dnia: Październik 18, 2008, 13:32:08 »
Nie na allegro ale od kogoś. Nie był rozpakowany ani nic, nie miał żadnych śladów użytkowania, nie był uruchamiany, bateria nie była ładowana, wszystkie naklejki były jak powinny być.

Jedynie było można poznać że ktoś słuchawki wyjmował i próbował zamknąć tak, aby wyglądały że też nie były rozpakowywane, ale drobne ślady zawsze zostają xD

Sprawdziłem adres sklepu z gwarancji, nie jest tak daleko ode mnie. Pojadę i się do wiem się co i jak.
PS Kody z gwarancji i pudełka się zgadzają.


*

Offline bbb

  • 2
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #211 dnia: Październik 24, 2008, 09:25:52 »
Witam
Czy earto wywalić 800 zeta za M800? Jeszcze ma 1,5roku gwarancji a gość twierdzi, że po wgraniu innego softu śmiga ok i nie ma z nim problemu...

Pozdrawiam.

*

Offline zen

  • *
  • 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BA, M800 + own ROM, G1 + own ROM, SGS
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #212 dnia: Październik 24, 2008, 11:23:49 »
Witam
Czy earto wywalić 800 zeta za M800? Jeszcze ma 1,5roku gwarancji a gość twierdzi, że po wgraniu innego softu śmiga ok i nie ma z nim problemu...

Pozdrawiam.

Ja bym się nie zastanawiał nawet 5 minut.

*

Offline lukaszl

  • *
  • 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Eten M800 + Boge ROM 303
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #213 dnia: Październik 24, 2008, 12:14:24 »
ja równiez:)
Eten M800 + Boge ROM 303
Pozdrawiam,
Łukasz

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #214 dnia: Październik 24, 2008, 14:04:20 »
Też bym się na zastananwiał 1,5 roku gwarancji to ma 6 miesięcy to prawie nówka ... A jak nie to możesz go sprzedać za drożej i masz zysk ...
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #215 dnia: Październik 24, 2008, 23:20:38 »
Jak jeszcze mimo wszystko będzie jedna sztuka, to ja też zapisuję się w kolejkę.  :ok:
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #216 dnia: Październik 26, 2008, 09:29:25 »
Ile macie naklejek na pudełku od ETENA 2 czy 3? Ja mam 2 a na 3 jest miejsce.

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #217 dnia: Październik 26, 2008, 10:06:07 »
Masz naklejke z Kodem i drugą  z dwoma kodami ??? Jak tak to dobrze ... Trzecia naklejka to gdzie był kupowany czy adres sklepu , telefon , i takie bzdety ...
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline Mondy

  • ***
  • 289
  • Płeć: Mężczyzna
  • ROM od Lorbas'a v.2.2 MobilShell
  • Sprzęt: Eten X500+ otaz HTC740 Rose
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #218 dnia: Luty 05, 2009, 23:23:37 »
Broniących tak zawzięcie ETEN'a proponuję zaobaczyć wynik ankiety. Liczby mówią same za siebie:

HTC:  http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102411.0
ETEN: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=101668.msg893085#new

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #219 dnia: Luty 06, 2009, 00:32:21 »
A porównajmy liczbę oddanych głosów. 355 głosów w HTC, oczywiście zrozumiałe, bo to najpopularniejszy producent. W etenie 200 głosów, coś nie wydaje mi się, żeby tyle głosów faktycznie oddali posiadacze etenów, bo aż tylu nas tutaj nie ma. Więc może to oznaka złośliwości konkurencji?

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #220 dnia: Luty 06, 2009, 06:36:28 »
A porównajmy liczbę oddanych głosów. 355 głosów w HTC, oczywiście zrozumiałe, bo to najpopularniejszy producent. W etenie 200 głosów, coś nie wydaje mi się, żeby tyle głosów faktycznie oddali posiadacze etenów, bo aż tylu nas tutaj nie ma. Więc może to oznaka złośliwości konkurencji?
Nie doszukujmy się spisków.. wielu ludzi tylko czyta forum więc nawet możesz nie wiedzieć o ich istnieniu. Moim zdaniem wyniki mówią same za siebie.

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #221 dnia: Luty 06, 2009, 08:32:06 »
Broniących tak zawzięcie ETEN'a proponuję zaobaczyć wynik ankiety. Liczby mówią same za siebie
Nikt nie broni zawzięcie Etena, bo nam nikt za to nie płaci, ale dziwię się Tobie Mondy, że nie sprzedasz swojego etena zamiast wylewać żali chwaliłbyś w niebogłosy HTC.  :E
Czekamy zatem na wiekopomną chwilę ;)

Ja też nie zarzekam się, że przy wymianie sprzętu nie kupiłbym HTC. Ale przy obecnych cenach i pozytywnych doświadczeniach z M700 skusiłbym się jednak na M800 zamiast na odpowiedni model HTC z takim wyposażeniem.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline Mondy

  • ***
  • 289
  • Płeć: Mężczyzna
  • ROM od Lorbas'a v.2.2 MobilShell
  • Sprzęt: Eten X500+ otaz HTC740 Rose
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #222 dnia: Luty 06, 2009, 10:54:01 »
Broniących tak zawzięcie ETEN'a proponuję zaobaczyć wynik ankiety. Liczby mówią same za siebie
Nikt nie broni zawzięcie Etena, bo nam nikt za to nie płaci, ale dziwię się Tobie Mondy, że nie sprzedasz swojego etena zamiast wylewać żali chwaliłbyś w niebogłosy HTC.  :E


Chwila ta niewątpliwie nastąpi. Ja natomiast czuję sie w obowiązku informować wszytkich jak jest na prawde. Ze swoim ETENem miałem niesamowite jazdy, 2 razy w seriwisie, serwi do d..., po sewrwisie wrocił i nie dizła do konca poprawnie (mryga lampka niebieska).

I tylko dlatego, ze reszta działa poprawnie nie wysyłam go PO RAZ TRZECI do serwisu aby nie zostac bez PDA na kolejne 6 tygodni.

Jesli na jesien kupie HTC lub coś innnego bede równie obiektywny i bezwgledny. Ale Ty BliSki jako moderator nie blokuj tych wątków  :E

IMHO wyniki ankity mówią same za siebie. 200-350 głosów zafałszować trudno.

Wiem, ze ta ankieta to "wrzód na ....." dla niektórych ale NIESTETY, takie jest błogosławienstwo internetu  :P :ok:

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #223 dnia: Luty 06, 2009, 12:27:36 »
Chwila ta niewątpliwie nastąpi.
Czego Ci życzę :)

Ja natomiast czuję sie w obowiązku informować wszytkich jak jest na prawde. Ze swoim ETENem miałem niesamowite jazdy, 2 razy w seriwisie, serwi do d..., po sewrwisie wrocił i nie dizła do konca poprawnie (mryga lampka niebieska).
No i tu należy podkreślić, że serwis jest do 4 liter, bo z tym się zgodzę. Sprzęt jeżeli byłby serwisowany poprawnie i w krótszym czasie, to wyniki ankiety mogłyby być zupełnie inne. A tak jest jak jest. I to rozumiem całkowicie, bo sam byłbym wkurzony. Dlatego też uważam, że trzeba pisać jasno - serwis jest tu dużymi minusem, co nie świadczy tak do końca o takiej czy innej jakości Etena.
Generalnie prawda jest taka, że psuje się wszystko (I HTC i Mercedesy). Nie wierzę w to, że HTC się nie psuje. Tylko oni mają (założę się) lepszy serwis...

I tylko dlatego, ze reszta działa poprawnie nie wysyłam go PO RAZ TRZECI do serwisu aby nie zostac bez PDA na kolejne 6 tygodni.
No to jest właśnie to, o czym powyżej napisałem.

Jesli na jesien kupie HTC lub coś innnego bede równie obiektywny i bezwgledny.
Na to liczę, bo kto wie czy kiedyś się na HTC nie przesiądę. Nie mówię nie :) Np. podoba mi się  wzornictwo tej marki, ale cena już mniej.
I jak już kiedyś będę chciał przesiąść się na HTC, to wtedy poszukam Twoich postów :) Bo jak będziesz chwalił, to znak że naprawdę będzie warto :E

Ale Ty BliSki jako moderator nie blokuj tych wątków  :E
Nie blokuje wątków, przecież piszemy w otwartym wątku :E
 Są dwa wątki o jakości i to wystarczy. Każdy inny wątek o tym samym jest już niepotrzebnym dublowaniem. Jeżeli ja tego nie zablokuje, to zrobi to globalmoderator. W każdym innym zamkniętym wątku macie podane linki do tego wątku i można tu kontynuować. Ponadto nie tylko ja wątki zamykałem. I tak dla przykładu: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=123790.0

IMHO wyniki ankity mówią same za siebie. 200-350 głosów zafałszować trudno.
Tu bym polemizował.
Wystarczy skrzyknąć 50 osób dla żartu i wyniki będą mocno niemiarodajne.

Wiem, ze ta ankieta to "wrzód na ....." dla niektórych ale NIESTETY, takie jest błogosławienstwo internetu  :P :ok:
Hehe, nie wiem kogo masz na myśli bo z całą pewnością nie dla nas czyli moderatorów czy administratorów forum ;) Jeżeli już to może być wrzodem dla dystrybutora w Polsce :)

A co do moderatorów czy administratorów, to dla nas wrzodem jest to, że są już dwa wątki w tym temacie a tworzone są kolejne o tym samym :(
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline Mondy

  • ***
  • 289
  • Płeć: Mężczyzna
  • ROM od Lorbas'a v.2.2 MobilShell
  • Sprzęt: Eten X500+ otaz HTC740 Rose
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #224 dnia: Luty 06, 2009, 13:31:34 »
BlisKi dzieki za odpowiedź. Zakopany niniejszym został topór wojenny. Zgadzam się z Tobą.

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #225 dnia: Luty 06, 2009, 14:13:39 »
BlisKi dzieki za odpowiedź.
Proszę bardzo :)

Zakopany niniejszym został topór wojenny.
Ja takowego nie wykopywałem nigdy :E ale Cieszę się, że zakopałeś swój ;)
I pamiętaj jak kupisz HTC, to pochwal mi się na PW :)

Zgadzam się z Tobą.
Cieszę się bardzo.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #226 dnia: Luty 06, 2009, 15:54:59 »
Ja też nie zarzekam się, że przy wymianie sprzętu nie kupiłbym HTC. Ale przy obecnych cenach i pozytywnych doświadczeniach z M700 skusiłbym się jednak na M800 zamiast na odpowiedni model HTC z takim wyposażeniem.

Ja właśnie tak zrobiłem i M800 dwa razy mi się zepsuł. Dlatego tak negatywnie sie wyrażam o Etenach. Ja w każdym razie wracam do HTC bo z żadnym (a było ich kilka) nie miałem najmniejszych problemów :)
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2009, 15:57:44 wysłana przez sajlent »

*

Offline Lorbas

  • **
  • 181
  • Sprzęt: SGS
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #227 dnia: Luty 07, 2009, 13:21:45 »
o czym wy w ogóle rozmawiacie, nie ma już czegoś takiego jak ETEN, no chyba, że na rynku wtórnym :ohreally:

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #228 dnia: Luty 07, 2009, 13:29:39 »
o czym wy w ogóle rozmawiacie, nie ma już czegoś takiego jak ETEN
To dlaczego pod avatarem masz ETEN x500+ ?? :E
Mamy teraz rozmawiać o Acerch?  :E
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline Lorbas

  • **
  • 181
  • Sprzęt: SGS
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #229 dnia: Luty 08, 2009, 19:40:18 »
o czym wy w ogóle rozmawiacie, nie ma już czegoś takiego jak ETEN
To dlaczego pod avatarem masz ETEN x500+ ?? :E
Mamy teraz rozmawiać o Acerch?  :E

bo taki mam sprzęt :E ale fakt jest faktem, że eten to przeszłość, teraz jest acer i nowych etenów już się nie produkuje :)

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #230 dnia: Luty 08, 2009, 23:06:16 »
... teraz jest acer i nowych etenów już się nie produkuje :)
1) Jeszcze się je sprzedaje.
2) Widziałeś już nowego Acera - Etena?
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline Lorbas

  • **
  • 181
  • Sprzęt: SGS
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #231 dnia: Luty 09, 2009, 12:31:11 »
... teraz jest acer i nowych etenów już się nie produkuje :)
1) Jeszcze się je sprzedaje.
2) Widziałeś już nowego Acera - Etena?

1) tak, ale to są już raczej wyprzedaże resztek, produkować się już ich nie produkuje, nastąpił rebranding na Acera
2) widzieć widziałem, chociaż w sprzedaży pewnie pojawią się lada miech, obczaj choćby Acer dx900, który de facto jest etenem w innej obudowie

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #232 dnia: Luty 09, 2009, 14:01:50 »
Lorbas masz rację. Ale do czasu jak nie pojawiły się jeszcze Acery zamiast Etenów u nas w kraju, to piszemy o Etenach. Jak się już pojawią, to będzie można dysputować o Acero-Etenach i zastanowimy się nad zmianą nazwy sub-forum.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #233 dnia: Luty 10, 2009, 11:55:20 »
Kolejna ciekawostka na temat Acera http://tech.glofiish.com/

*

Offline jarom

  • **
  • 169
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://paragliding.in.poland.nid.pl/
  • Sprzęt: Compaq 4600 -> Hp5500 -> Hp4700 -> Eten x500 -> Eten X800 -> HTC Touch HD
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #234 dnia: Luty 11, 2009, 21:20:48 »
Miałem X500 (bo byl wówczas jedynym wszystkomającym PDA) potem X800 (bo był wowczas jedynym wszystkomającym PDA z VGA i 3G)i tyle się namiałem Etenów.
Uczciwie musze wyznać, że żaden mi się nigdy nie zepsuł. Kazdy z nich uzywałem mniej wiecej rok z okładem i działaly. Jak to eteny -  wolno - bo ograniczony ROM, specyficznie (bo trzeba było sledzić czujnie upgrade'y systemu) ale nie narzekałem. Bo nie miałem wczesniej HTC.
Teraz mam Touch HD i nie mam najmniejszego powodu narzekać. Swojego ostatniego X800 wspominam mniej więcej jak swoj pierwszy komputer (ZX Spectrum). Tzn że miałem coś takiego, ale dzisiaj obsługa wydaje mi się anegdotyczna i nieco egzotyczna.
Nie zmieniam systemu, nie mam ograniczenia pamieci, nic mi się nie zawiesza, nie martwię się, ze mam otwartych 8 programów i nie robię SR codziennie wieczorem. Bo nie muszę.
Czego i Państwu życzę.
jaro wolny od Etena

*

Offline ravros

  • Ekspert Eten
  • ****
  • 903
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #235 dnia: Luty 11, 2009, 22:19:15 »
Ubóstwiasz teraz HTC, a Eten jest największym złem. Spoko, ja to rozumiem. 
Napisałeś, że:
 
Cytuj
potem X800 (bo był wowczas jedynym wszystkomającym PDA z VGA i 3G)
Ale przecież nikt Ci nie kazał go brać wtedy? Więc czemu go teraz negujesz? To tak samo jakbym ja teraz negował mój ośmioletni komputer stacjonarny, bo na nim XP ciężko chodzi i zawiesza się. A na nowym laptopie chodzi wszystko pięknie. I teraz będę manifestował nie kupujcie komputerów stacjonarnych bo są kiepskie. Zauważ, że Samsung SC3 2442 jest datowany na 2003 rok, a ten Qualcomm w HTC HD chyba na 2008 rok. Kupując etena mogłeś to sprawdzić, i zamiast nędznego Etena od razu kupić HTC.
Skoro już stwierdziłeś, że to było wtedy najlepsze rozwiązanie, to uwzględnij to, że pojawiły się nowe i masz większy wybór. Takie prawo rynku IT.

*

Offline Mondy

  • ***
  • 289
  • Płeć: Mężczyzna
  • ROM od Lorbas'a v.2.2 MobilShell
  • Sprzęt: Eten X500+ otaz HTC740 Rose
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #236 dnia: Luty 11, 2009, 22:36:19 »
Miałem X500 (bo byl wówczas jedynym wszystkomającym PDA) potem X800 (bo był wowczas jedynym wszystkomającym PDA z VGA i 3G)i tyle się namiałem Etenów.
Uczciwie musze wyznać, że żaden mi się nigdy nie zepsuł. Kazdy z nich uzywałem mniej wiecej rok z okładem i działaly. Jak to eteny -  wolno - bo ograniczony ROM, specyficznie (bo trzeba było sledzić czujnie upgrade'y systemu) ale nie narzekałem. Bo nie miałem wczesniej HTC.
Teraz mam Touch HD i nie mam najmniejszego powodu narzekać. Swojego ostatniego X800 wspominam mniej więcej jak swoj pierwszy komputer (ZX Spectrum). Tzn że miałem coś takiego, ale dzisiaj obsługa wydaje mi się anegdotyczna i nieco egzotyczna.
Nie zmieniam systemu, nie mam ograniczenia pamieci, nic mi się nie zawiesza, nie martwię się, ze mam otwartych 8 programów i nie robię SR codziennie wieczorem. Bo nie muszę.
Czego i Państwu życzę.
jaro wolny od Etena

Cała prawda o ETEN'ie (ETE-NIEEE!!!!!) ;)
Mam nadziej miec identycznie odczucia, jak kupie swojego HTC, Touch PRO ? (ostatnio miałem go w rece, nie za gruby, na razie mój faworyt).
Twój głos jest bardzo cenny bo jak czytam przechodziłeś przez to  my wszyscy "niezadowoleni".

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #237 dnia: Luty 14, 2009, 21:07:31 »
Ale przecież nikt Ci nie kazał go brać wtedy? Więc czemu go teraz negujesz? To tak samo jakbym ja teraz negował mój ośmioletni komputer stacjonarny, bo na nim XP ciężko chodzi i zawiesza się. A na nowym laptopie chodzi wszystko pięknie. I teraz będę manifestował nie kupujcie komputerów stacjonarnych bo są kiepskie. Zauważ, że Samsung SC3 2442 jest datowany na 2003 rok, a ten Qualcomm w HTC HD chyba na 2008 rok. Kupując etena mogłeś to sprawdzić, i zamiast nędznego Etena od razu kupić HTC.
Skoro już stwierdziłeś, że to było wtedy najlepsze rozwiązanie, to uwzględnij to, że pojawiły się nowe i masz większy wybór. Takie prawo rynku IT.
Kolego zauważ tylko, że te Eteny na które ludzie narzekają są obecnie w sprzedaży więc Twój przykład ośmioletniego komputera jest trafiony jak kula w płot. Ja też kupiłem rok temu m800 bo potrzebowałem wszystkiego w jednym urządzeniu (qwerty, vga i gps) i tylko dlatego, że HTC nie miało w tamtym momencie konkurenta. Obecnie jest Touch Pro więc wszyscy niezadowoleni użytkownicy mogą się uwolnić od Etena.

*

Offline krzemo

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M800
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #238 dnia: Luty 18, 2009, 12:02:29 »
Witam
W momencie jak wybierałem sobie telefon w styczniu 08 miałem do wyboru M800 lub HTC  Kaiser. Wybór padł na M800 np: z powodu ceny i ekranu.
Przesiadałem się ze zwykłego fona samsunga D600 na urządzenie które całkowicie inaczej się obsługuje ale wiedziałem na co się decyduje. Ktoś dobrze wcześniej napisał o użytkownikach którzy kupili eten-a dla szpanu a tak naprawdę nie mają pojęcia co z tym zrobić. Bo chcieli mieć wypas telefon z nawigacją i bajer klawiaturą a nie potrafią odebrać rozmowy (znam takich). Nie wiem może miałem szczęście z moim egzemplarzem. Do sierpnia miałem na nim oryginalny rom 266 i nie było żadnych problemów teraz mam rom 314 i też bezproblemowo (jedyny problem to wyło wyłączanie się fona w oryginalnym futerale na pasku - po wymianie na porządnego krusell-a jak ręką odjął ani razu się sam nie wyłączył. Wychodzę z założenia że zakup takiego urządzenia trzeba dobrze przemyśleć a nie kupować bo jest bajer (to tak jak do kumpla przyszła babka która kilka dni temu u niego kupiła macbooka za chora kasę i poprosiła o zainstalowanie windowsa XP ) Mam do niego kilka zastrzeżeń które poprawili w nowych modelach ale i HTC ma swoje wady. A może najnowsze zmiany które następują  http://nt.interia.pl/news/nowy-gracz-w-komorkach,1261320 sprawią że pojawi się wątek „Ostrzegam przed zakupem HTC !!!!”  :grin: A co do serwisu to nie korzystałem i się nie wypowiadam.
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2009, 12:04:17 wysłana przez krzemo »

*

Offline m4rcin

  • 47
  • Sprzęt: Milestone x650 A701
Odp: Ostrzegam przed zakupem ETENÓW !!!!
« Odpowiedź #239 dnia: Kwiecień 19, 2009, 19:40:22 »
Ja zaktualizuję swój wpis:
Już przeszło rok, a ETEN X650 cały czas dobrze mi służy. Serwisu na oczy nie widział (i się nie zanosi ;) ) Z wad - czasem RAMu brakuje...