O co chodzi z tym Etenem?

  • 5 Odpowiedzi
  • 1603 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline prnit

  • *
  • 68
O co chodzi z tym Etenem?
« dnia: Grudzień 20, 2007, 12:17:56 »
Powiem Wam ze jestem w niezlym szoku, mam juz kolejnego Palmtopa, wczesniej, compaq, pozniej HP, pozniej MDA3 , MDA2 Compact, MDA 3 Compact, MDA Vario II..teraz kupilem zonce starszego Etena 500M i przezylem szok..nie mozna zainstalowac polowy oprogramowania bo system ma win2003...np. nie mozna zainstalowac aplikacji SPB Phone suite, kilka gier nie dziala, a wszystko to spodowodowane jest tym z nie mozna zrobic darmowego upgradu do  Win 5 lub 6..o co tutaj chodzi????? Co to za chora polityka..ok palmtop nie jest pierwszej mlodosci ale po raz pierwszy spotkalem sie z sytuacja ze ze upgrade trzeba placic 300!!! zl???? Jestem juz uzytkownikiem palmtopow przez 15 lat i nigdy nie spotkalem sie z taka chora polityka firmy...chyba zaraz wystawiam ten sprzet do sprzedazy bo z taka glupota sie jeszcze nie spotkalem...firma ETEN to chyba najgorsza o jakiej slyszalem.

*

Offline jakubd

  • ******
  • 2820
  • Płeć: Mężczyzna
  • To error is human, to forgive is not our policy.
    • jdtech.pl
  • Sprzęt: N900, Milestone, Galaxy Tab
Odp: O co chodzi z tym Etenem?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2007, 12:23:03 »
To nie jest "najgorsza polityka Etena" tylko po prostu Eten przerzucił na klienta koszt:
- licencji od Microsoft
- przygotowania ROMu
- dostarczenia pakietu
No i też chce coś zarobić na tej operacji. Po prostu prawo rynku. HTC zdecydowało się zrobić upgrade w prezencie, bo ich na to stać przy tym tempie rozwoju.
PS: nie ma innych źródeł WM6 do Etena poza kanałem oficjalnym? nikt nie gotuje romów do Etena jak to HTC?
Sprzęt: 5MX, SimPad, BlueAngel, Hermes, N810, 8510p, k810i, PSP, 2133, MBW150, RedFly, G1, d780, HP HDX Dragon, E75, 5101, Rose, 3GS, N900, Uni, c901, Milestone, N96, Rhodium, Huawei e5, Envy 17, Galaxy Tab, e6500

*

Offline prnit

  • *
  • 68
Odp: O co chodzi z tym Etenem?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2007, 13:17:25 »
To nie jest "najgorsza polityka Etena" tylko po prostu Eten przerzucił na klienta koszt:
- licencji od Microsoft
- przygotowania ROMu
- dostarczenia pakietu
No i też chce coś zarobić na tej operacji. Po prostu prawo rynku. HTC zdecydowało się zrobić upgrade w prezencie, bo ich na to stać przy tym tempie rozwoju.
PS: nie ma innych źródeł WM6 do Etena poza kanałem oficjalnym? nikt nie gotuje romów do Etena jak to HTC?

No wlasnie nie ma takiej opcji w etenach...w HTC mozna sobie romy wybierac w kazdym kolorze a tutaj nie ma..poprostu nie ma :( jejku co ja kupilem  :O procesor 400mhz (mozna nawet go podkrecic) ramu tez troche a chodzi to na wm2003..porazka jakas..juz ten wm5 bym zostawil chociaz od pol roku mam wm6 na mda vario II...ale wm2003 o nieporozumienie..macie jakies pomysly? czy tylko zakup za 300zl hahaa?
Napisane: Grudzień 20, 2007, 12:35:05
Hmm. znalazlem dosc ciekawe forum na ktorym jest kilka rozwiązań mojego problemu..gdyby ktos mial podobny w przyszlosci..
http://eten-users.eu/index.php?showtopic=4087&st=75

pzdro

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: O co chodzi z tym Etenem?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 20, 2007, 13:44:05 »
Jak widzisz WM5 jest mozliwe - co prawda za darmo tylko krętymi drogami ale jest.
Ja dość dawno temu  napotkałem ten  model  zrobiłem nawet  upgrade - ale po doświadczeniach nie mam wiecej ochoty na urządzenia tej korporacji.
potrzebna zgoda

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Odp: O co chodzi z tym Etenem?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 20, 2007, 17:55:56 »
Nie przesadzajmy, Eten wcale nie odbiega od innych firm, a HTC wcale nie jest jakas wyjatkowa, ktora robilaby niesamowite urzadzenia, sa podobnej klasy.
Nowe ROM dla starszych urzadzen nie wynika z "dobrodziejstwa" np HTC tylko uzytkownicy o to zadbali "gotujac" swoje.
Eten tak samo jak HTC wypuscil darmowy upgrade dla calej rodziny swoich najnowszych urzadzen.
A jak przekonal sie sam autor watku szukajacie, a znajdziecie, Eten tez ma swoje forum i support.

*

Offline skerdeJ

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: O co chodzi z tym Etenem?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 21, 2007, 12:27:51 »
Poprostu wgraj Wm5 Za Darmo.  Sprzedaż stację dokującą do m500 ?  :ohreally:
.