eten m700 bluetooth i synchro z vista

  • 2 Odpowiedzi
  • 2104 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eten m700 bluetooth i synchro z vista
« dnia: Marzec 30, 2009, 20:57:19 »
Witam.


Mam malutenki wręcz niewidoczny problem aczkolwiek ostro wkur... Etena mam od 2 tygodni a do tej pory nie mogę znaleźć rozwiązania na moja dolegliwość. Otóż chcę synchronizować swojego etenka via bluetooth z vista (vista ultimate). Zainstalowalem centrum obsługi urządzeń z windows mobile i w konfiguracji zaptaszyłem opcje łączenia via bt. Po kablu nie ma najmniejszego problemu. Czy jest na to jakiś magiczny sposób żeby to ustrojstwo wreszcie zadziałało.
Druga sprawa. Czy istnieje możliwość udostępnienia netu via bt na mojego etena? Nie chce korzystac z etena jako modemu tylko w drugą strone. Teraz zaczynam żałować, że nie kupiłem routera z wifi. Ale może ktoś już zna rozwiązania na te dolegliwości.

*

Offline Kielich

  • ROM Maker
  • *****
  • 487
  • Płeć: Mężczyzna
    • o mnie
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: eten m700 bluetooth i synchro z vista
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2009, 21:11:45 »
Sprawa nie wygląda tak łatwo...
Jakiś czas temu probowałem tego samego z moim x800 i m800
tyle, że ja mam mały adapter BT pod USB do PC-ta i WinXP

Nie działało...
Pliki mogłem przesyłac, ale jeśli chodzi o internet to klapa...
Może ktoś inny już to robił...


A i podaj jakim adapterem BT to robiłeś, no chyba, że to laptok i masz go wbudowanego...
Niemożliwe rzeczy załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę zaczekać...

Odp: eten m700 bluetooth i synchro z vista
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2009, 23:47:55 »
wysyłanie plików działa bez zarzutu tylko ta synchronizacja. coś mi się kiedyś o uszy obiło że eteny i inne gady nie lubią portów com wyższych niż com10. nie wiem jakie to ma znaczenie ale może ktoś się już z tym zetknął.