HTC Touch - Spolszczenie

  • 40 Odpowiedzi
  • 46920 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

don.kamillo

Odp: HTC Touch - Spolszczenie
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 28, 2009, 09:49:37 »
Teraz na romie ONYX Ultimate 5.0 wgrałem spolszczenie ze strony http://alocala.com i przyznam, że też nie ma tragedii.
Ale to jest płatne spolszczenie :/ Jaki rom działa z tym plikem z pierwszego postu ? Ten onyx junior 4.7 zadziała? Osobiście lubię i znam angielski, ale touch sprzedany i kupujący chiałby polskie menu.

Odp: HTC Touch - Spolszczenie
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 27, 2010, 18:21:04 »
mam htc Touch flo, oryginalnie był w nim Windows po holendersku. kolega ściągnął spolszczenie windowsa i je zainstalował. od tamtej pory telefon włącza się do momentu pokazania zielonej planszy z logiem windows mobile i tyle. nawet nie daje sie wyłaączyć. podpowiedzcie czy moge sama coś z tym zrobić czy muszę zanieść go do serwisu?

*

Offline czeczek

  • ***
  • 319
  • Sprzęt: cztery es
Odp: HTC Touch - Spolszczenie
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 27, 2010, 20:42:10 »

Jeśli masz Elfa/Elfina:

Zrób hard reset - powinien wrócić do oryginalnych ustawień z przed spolszczenia.
HTC P3450 Touch hard reset howto rus

Potem wgrać HardSPL
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=445666

Wgrać ROM ze stajni Onyxa
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=426540

Kupić za grosze spolszczenie na alocala.com


« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2010, 21:03:52 wysłana przez czeczek »

*

Offline wojtas40

  • **
  • 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Leo, Diamond, Elfin
Odp: HTC Touch - Spolszczenie
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 28, 2010, 17:26:41 »
mam htc Touch flo, oryginalnie był w nim Windows po holendersku. kolega ściągnął spolszczenie windowsa i je zainstalował. od tamtej pory telefon włącza się do momentu pokazania zielonej planszy z logiem windows mobile i tyle. nawet nie daje sie wyłaączyć. podpowiedzcie czy moge sama coś z tym zrobić czy muszę zanieść go do serwisu?

Widzę, że już drugi użytkownik z tym samym problemem :O  Spolszczenia, każdego rodzaju odradzam instalować. Mulą system, zabierają potrzebną pamięć.

Rozwiązałeś swój problem ? HR pomógł bo jest świeży wątek o tym samym problemie w jego przypadku nie rozwiązało to problemu, ale to już chyba z innego powodu.

Odp: HTC Touch - Spolszczenie
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 05, 2010, 14:34:50 »
witam wszystkich mam HTC Touch HD dałem do wgrania polskiego menu ale się coś nie udało jest jakieś 90% instalaci i stoi i nie idzie nic zrobić wrócić do wcześniejszego stanu ani nic czy jest ktoś w stanie mi pomóc. Wielkie dzięki   :worried:


Nie ten dział, coś Ci się pomyliło

Po??czone: Kwiecień 07, 2010, 12:10:03
Co nie ten dział jest pisane o spolszczeniu a z czym mam problem myślisz ze jesteś moderetorem to ci wszystko wolno BUJAJ SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2010, 12:10:03 wysłana przez kowalkos »

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: HTC Touch - Spolszczenie
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 12, 2010, 10:01:39 »
Tak, zły dział - a kolega @kowalkos otrzymuje ostrzeżenie.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: HTC Touch - Spolszczenie
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 16, 2010, 02:40:25 »
Ostrzegać to ty sobie mozesz Pieszych na ulicy ale nie mnie ale nie mnie i juz ci napisałem BUJAJ SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: HTC Touch - Spolszczenie
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 17, 2010, 21:46:43 »
Doigrałeś się, posty masz moderowane.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: HTC Touch - Spolszczenie
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 18, 2010, 23:57:40 »
BU HAHAHAHAHA :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :D :D :D :D :D

[admin]no to teraz już ban - żegnamy bez żalu (marcinl)[/admin]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2010, 07:34:25 wysłana przez marcinl »

Odp: HTC Touch - Spolszczenie
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 28, 2010, 17:04:09 »
A moj Elf jest jest po niemiecku, czy jemu takze mozna wgrac jezyk polski ????, czy jak sie cos nie uda mozna wrocic do wersji niemieckiej za pomoca HR ?

*

don.kamillo

Odp: HTC Touch - Spolszczenie
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 07, 2010, 16:59:56 »
Za pomocą HR nie wrócisz do języka niemieckiego. Wgraj polski system, jest tu temat przyklejony z tym wątkiem. Ewentualnie świetny, angielski - Onyx.