na czym polega reset wykonany przez otwor u dolu telefonu i co sie po nim straci

  • 1 Odpowiedzi
  • 2383 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline tejot

  • *
  • 61
  • Typhoon >>> Touch >>> Diamond >>> Desire /4x HTC/
witam, mam problem, nizej go skopiowalem - nie chce (przynajmniej jeszcze) probowac rozwiazania z hard resetem, chcialbym sprobowac z tym resetem przez otwor u dolu telefonu jednak nie wiem co po nim strace (dane, lista kontaktow itp - czym sie rozni od hard) no i w ogole troche nie wiem co robic - jeszcze miedzyczasie (bardzo sprytnie....) zablokowalem sobie telefon i juz nie moge nawet naciskac przyciskow (tzn. nie moge unlock'nac go). Z lepszej str. to mam mozliwosc ubijania procesow (polaczenie przez acitive synca z jeyo mobile companion) ale nie pomoglo mi to w niczym......

problem:
Wyswietlacz dotykowy przestal reagowac po instalacji programu - telefon jest praktycznie nowy, tydzien z hakiem - probowalem zainstalowac penreader'a, wszystko bylo ok, jednak po restarcie ekran dotykowy przestal dzialac - podejrzewam (mam tez taka nadzieje), ze jest to cos programowego no i wszystko na to wskazuje - telefon lezal caly czas nieruchomo na stole..... Moge obslugiwac go bez probelmu przyciskami (jednak, ze nie ma ich za wiele to funkcjonalnosc jest mocno ograniczona), lacze sie bez problemow activsynciem, wszystko wyglada dosc normalnie - poza tym, ze ekran przestal regowac na dotyk  Oczywiscie odinstalowalem ten program, ktory zdawalo mi sie spowodowal ten problem, jednak problem nie ustapil.... Zainstalowac go poprawnie ponownie (pomyslalem, ze moze cos sie pokrzaczylo w trakcie) probowalem, jednak ze wzgledu na ograniczona funkcjonalnosc przyciskow nie moge wybrac storagecard jako lokalizacji i stoje w miejscu....
HELP PLS!!!!!!

*

Offline tejot

  • *
  • 61
  • Typhoon >>> Touch >>> Diamond >>> Desire /4x HTC/
Odp: na czym polega reset wykonany przez otwor u dolu telefonu i co sie po nim straci
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2007, 01:08:31 »
udalo mi sie rozwiazac problem poprzez ostateczna opcje - hard reset - pomoglo jak reka odjal.
podrazylem natomiast troche bardziej sprawe i sytuacja sie powtarzala - po restarcie po instalacji PenReader'a ekran dotykowy umiera - odradzam........