HTC ELF zawiesza się i wyłącza

  • 2 Odpowiedzi
  • 3714 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HTC ELF zawiesza się i wyłącza
« dnia: Maj 14, 2010, 10:20:18 »
Witajcie, mam powyższy problem z tym PDA (HTC P3450/ELF0100). Nie działa w nim hard reset,w pełni się włącza, ale gdy klikam START zawiesza się - nie reaguje na klikanie w ikony ale ekran się podświetla. Z kolei jak w nic nie klikam to po krótkim czasie wyłącza się i muszę baterie wyjmować by go ponownie włączyć. Nie znam przeszłości tego PDA.
Możecie mi doradzić jak się za niego zabrać? Ewentualnie jaki soft w niego wpakować?
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam

Odp: HTC ELF zawiesza się i wyłącza
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 27, 2010, 23:15:35 »
mam podobny problem, mam elfina od jakiegoś roku dotąd działał bez zarzutu, ostatnio zaczął się wyłączać sam i musze potem wyciągać baterie aby go ponownie uruchomić, myslałem że to wina bateri, kupiłem nową baterie i dalej to samo, zmieniałem też rom i nic, może ktoś pomóc co można jeszcze zrobić??

*

Offline sanko

  • 19
  • Sprzęt: tg01, star a5000, elf, BA
Odp: HTC ELF zawiesza się i wyłącza
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2011, 03:56:03 »
to wada fabryczna tego modelu (nie tylko tego). podobno niektorzy radza sobie dociskajac procek jakos do plyty, ale mysle ze najlepiej byloby znalesc kogos kto zajmuje sie elektronika zawodowo i bedzie potrafil profesjonalnie wygrzac procka i flash (wykulkowac, czy jak to sie tam nazywa) bo to podczas zarywania kontaktu z plyta nastepuja te ,,rozjasniania,, i zawiechy ekranu