eksport notatek z ebook readera sony prs700-ROZWIAZANIE:)

  • 0 Odpowiedzi
  • 5825 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eksport notatek z ebook readera sony prs700-ROZWIAZANIE:)
« dnia: Wrzesień 05, 2009, 17:22:53 »
Witam

Kupilem sony reader prs700. udana zabawka, jak narazie hula piekni, baterie na poczatku trzymaly 3h mam nadziej ze jak je zaczne uzywac bedzie lepiej. oczy sie nie mecza, czyta nawet wielkie skanowane pdfy. chociaz refleksy na ekranie sa.

moj problem jest taki: czytniki pozwalaja na robienie notatek w czasie czytania ksiazek, np. prs700 do 2048 znakow, ale jak te notatkipotem przegrac do kompa? po cholere mi notatki ktore z readera musze przepisaywac potem recznie do stacjonarki??

czyktos ma jakis pomysl jak to zrobic-czyli jak te notatki przegrywac na kompa jako np.txt czy cokolwiek? a moze jest jakis inny reader z taka funkacja?


bo ie wiem czy w takiej sytuacji nie sprzedam sony i kupie tablet pc

jesli ktos moze pomoc to dzieki wielkie:)


EDIT: skoro nikt nie odpowiadal wymyslilem to tak: podlacza sie readera do kompa, wchodzi na dysk czytnika, potem do katalogu Adnotations (czy cos podobnego), znajduje odpowiednia adnotacje/notatke zapisana w jakims pliku o dziwnym rozszerzeniu, otwiera sie ten plik w notatniku lub wordpadzie windowsa. Plik otwiera sie podobnie jak strona html i pozostaje tylko znalezc tekst notatki, skopiowac i wkleic do worda i juz.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2009, 20:32:26 wysłana przez plecak60 »