Tagowanie pdf ???

  • 3 Odpowiedzi
  • 3523 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline prosiakt

  • **
  • 100
  • Loox 720 , SE K850i , HTC HD2
    • www.prosiakt.fotosik.pl
Tagowanie pdf ???
« dnia: Styczeń 08, 2007, 15:08:34 »
Mam taki problem , chcialem przerzucić książke  zapisaną w pdf z PC do PPC,( uzywam do tego programu Active Sync - to co razem jest na płytce z Looxem 720 )
juz na początku wyskoczyła mi informacja ze jest brak tagów, czy tagi pdf są niezgodne, czy jakoś tak,
konsekwencja tego jest  że wielkość książki jest przystosowana do większego ekranu PC , w PPc oczywiście tez sie otwiera tylko ze format jest mały , tak ze nic nie da sie przeczytać , mozna powiekszyć ale tylko do pewnego stopnia , nie wystarczy to do normalnego czytania pdf.
Dodam że inne pliki pdf otwierją sie normalnie , bez zadnych ostrzezeń podczas przenoszenia. i widok jest tez odpowiedni do ekraniku PPC .
mozecie mi powiedziec czym to jest spowodowane i jak to rozwiązac , żeby mozna było czytać także na PPC, mysle że trzeba to jakoś przekonwertować , ale czym ?

*

Offline DinthKSC

  • ****
  • 962
  • Płeć: Mężczyzna
    • Prywatny blog
  • Sprzęt: iPAQ h4150
Tagowanie pdf ???
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2007, 08:46:44 »
Adobe Acrobat.
Niektore pliki tak maja ze po prostu nie chca sie dac stagowac.

*

Offline eMCej09

  • ****
  • 769
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 2G 16GB; JVC MP-XV841; PALM IIIc;SONY Clie SJ-22; PALM Centro CDMA; GPS P 3104;PSP FAT; NDS CLS  + pare giga MMC I SD
Tagowanie pdf ???
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2007, 11:49:36 »
dokladnie tematu pdf nie znam, ale zawsze slyszalem, ze na ppc jakos acrobat i jemu podobne nie bardzo sie udaly, szczegolnie na ekrany qvga, najlepiej przerobic tego pdfa na jakis inny format (jesli jest on tekstowy) i czytac ksiazke jakims innym readerem ebookow, polecam lekture tego watku http://pdaclub.pl/forum/viewtopic.php?p=371485#371485 ten reader po prostu wymiata
...

*

Offline tjank

  • *
  • 82
Tagowanie pdf ???
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 18, 2007, 01:37:40 »
Z Tagami radzę sobie tak :

- otwieram plik Fine Readerem
- rozpoznaję tekst
- zapisuję jak .pdf
- przesyłam do PDA

wszystko gra

Ale i tak wolę Haali Readera - jest darmowy i extra milion funkcji jak duży czytacz.