Androidowe "Wolne lektury"

  • 3 Odpowiedzi
  • 22227 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline zbisul

  • *
  • 123
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jak się nudzę to grzebie - w swoim PDA |LY|&+LY
  • Sprzęt: HTC EVO 3D, LG P920 3D, SG Note
Androidowe "Wolne lektury"
« dnia: Wrzesień 22, 2011, 18:14:59 »
Aplikacja "Wolne lektury" która jest dostępna w Markecie oferuje :
Cytuj
Biblioteka internetowa Wolne Lektury udostępnia w swoich zbiorach lektury szkolne zalecane do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i inne dzieła literatury.
Większość pozycji w bibliotece należy do domeny publicznej co oznacza, że nie są już chronione majątkowym prawem autorskim, a więc można je swobodnie wykorzystywać, publikować i rozpowszechniać. Publikujemy również kilka utworów, które autorzy udostępnili na wolnej licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa - Na Tych Samych Warunkach 3.0.PL.

Moje uwagi : Pliki są pobierane każdorazowo z sieci po wejściu w aplikacje, szkoda że raz pobrane nie pozostają na karcie. Czasami jesteśmy poza siecią i z chęcią coś byśmy poczytali.
Jestem... a jak by mnie nie było. Żona każe wybierać: "albo ja albo telefon..." Odpowiadam jej : "nie każ mi wybierać bo możesz żałować"

*

Offline yo

  • ****
  • 971
  • Sprzęt: fajny Leo, galaxy tab p1000
Odp: Androidowe "Wolne lektury"
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2011, 00:43:33 »
Fajny pomysł. Dla uczniów pewnie przydatne.
Dzięki za cynk.
end of fear
yo is here

*

Offline zbisul

  • *
  • 123
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jak się nudzę to grzebie - w swoim PDA |LY|&+LY
  • Sprzęt: HTC EVO 3D, LG P920 3D, SG Note
Odp: Androidowe "Wolne lektury"
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2011, 09:03:20 »
Na ich stronie jest również do pobrania kilkadziesiąt darmowych audioboków. Myślę że nie złamię regulaminu jak podam link bezpośrednio do biblioteki :
http://www.wolnelektury.pl/katalog/

Moja córka która jeszcze nie czyta, namiętnie słucha "Wyspy Skarbów"
Jestem... a jak by mnie nie było. Żona każe wybierać: "albo ja albo telefon..." Odpowiadam jej : "nie każ mi wybierać bo możesz żałować"

Odp: Androidowe "Wolne lektury"
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 11, 2017, 13:41:35 »
Spoko aplikacja.