ŚRODOWISKO i KOMPILATOR JEZYKA C

  • 1 Odpowiedzi
  • 2565 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline adas1990

  • *
  • 87
  • Płeć: Mężczyzna
    • HTCportal.pl
  • Sprzęt: HTC HD2 LEO
ŚRODOWISKO i KOMPILATOR JEZYKA C
« dnia: Listopad 17, 2009, 00:15:28 »
szukałem środowiska i kompilatora jezyka programistycznego C w "szukajce na forum" i cos znalazlem a mianowicie pgcc.. ale nie dziala na moim telefonie.. Mam WM 6.5. i nie dziala mi to.. Ale jak widzialem ten program jest z ok 2003 roku, to sie nie dziwie.. Czy ktos cos wie na temat tego środowiska i kompilatora C na PocketPC ?? Niekoniecznie po polsku ;p
Cała historia : Nokia 6610 => T610 => p7200 => kg920 => A701 => imate 9502 => iPhone 2G => n96 =>  HTC Touch HD => iPhone 3GS => T610:D => iPad 16GB wifi + 3G i HTC HD2 LEO :)

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ŚRODOWISKO i KOMPILATOR JEZYKA C
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2009, 03:13:42 »
szukałem środowiska i kompilatora jezyka programistycznego C w "szukajce na forum" i cos znalazlem a mianowicie pgcc.. ale nie dziala na moim telefonie.. Mam WM 6.5. i nie dziala mi to.. Ale jak widzialem ten program jest z ok 2003 roku, to sie nie dziwie.. Czy ktos cos wie na temat tego środowiska i kompilatora C na PocketPC ?? Niekoniecznie po polsku ;p

Hmm jak dla mnie pisanie jak i kompilowanie na PocketPC to hardcore :) Ani to wygodne, ani wydajne :) to dego wiecej problemow niz uzytku :)

Jak jestes na tyle hardcorem ze chcesz pisac na PocketPC to czuje ze nie sprawi ci wiekszej roznicy przygotowac sobie gcc pod arm-a uzywajac np. mingw tak aby dzialal pod WinMobile. Bedziesz mial aktualne (a nie starocia z 2003 - choc nie wiem dlaczego tak to oceniasz) no i dzialajacy :)

Jednak jak nie potrafisz sobie poradzic z pgcc to odpusc sobie ten temat :) szkoda czasu, lepiej poswiecic to na cos bardziej przydatnego...

"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."