embedded visual c++4.0 - problem z instalacja

  • 2 Odpowiedzi
  • 1906 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ell

  • ****
  • 778
    • http://www.windowsmobile.pl
  • Sprzęt: Motorola Milestone @1GHz
embedded visual c++4.0 - problem z instalacja
« dnia: Styczeń 08, 2004, 16:46:55 »
Wczoraj wieczorem probowalem zainstalowac ale za kazdym razem w trakcie przygotowywania do instalacji (juz po wpisaniu nr seryjnego) wyskakuje mi blad z komunikatem, ze mam za malo pamieci operacyjnej i zebym zamknal niepotrzebne programy lub zrestartowal komputer... Nie wiem z czego wynika ten problem ale na pewno nie z braku pamieci... Aktualnie w kompie mam 320mb ramu z czego moj XP pokazuje (zaraz po uruchomieniu) okolo 150mb do dostepnych zasobow... jednak nawet jak zrobilem jakims cudem 180mb to komunikat nadal pojawial sie ten sam. Jakies sugestie? Troche ponad pol roku temu mialem zaistalowanego eVC 4 i nie przypominam sobie zeby byly takie problemy. Pomocy ! :)

*

Offline kozi

  • **
  • 220
embedded visual c++4.0 - problem z instalacja
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2004, 21:15:42 »
A ile masz miejsca na C:  ?

Ja musiałem mieć koło 1GB pomimo tego,że instalowałem na innym dysku

[Pomaga instalowanie etapami tzn. nie wszystkie składniki naraz]

*

Offline ell

  • ****
  • 778
    • http://www.windowsmobile.pl
  • Sprzęt: Motorola Milestone @1GHz
embedded visual c++4.0 - problem z instalacja
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2004, 23:01:55 »
Prawie 3GB !! Probowalem instalowac w roznych lokalizacjach na C (mam tylko jedna partycje), a takze etapami - tj. chialem zainstalowac najpierw sam eVC a pozniej SDK CE.NET ale problem jest ciagle taki sam... Instalacja wywala sie chwile po wpisaniu nr seryjnego, podczas przygotowan... czyli praktycznie na samym poczatku. Myslalem, ze moze to byc wina uszkodzonego jakiegos pliku instalacyjnego i sciagnalem ponownie instalke jednakze nadal to samo... probowalem tez rozne nr seryjne wpisywac i nadal nic. Jak to ktos ostatnio napisal - Kill Bill ! :kill:

[Dodano: 2004-01-10 00:24:42]
Udalo sie ! :) Okazalo sie, ze program trzeba instalowac z folderu do ktorego tymczasowo sie rozpakowal exec sciagniety z witryny Microsoftu. Ja instalke odrazu przenosilem do moich dokumentow i stad probowalem instalowac... Glupi blad, tylko czemu instalator podaje, ze ma za malo pamieci a nie, ze znajduje sie w nieprawidlowym folderze? Zamieszane to. Raz jeszcze Kill Bill >:)