AirPanel V110 - windows CE .NET 4.1 i obsługa kart CF

  • 1 Odpowiedzi
  • 17354 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AirPanel V110 - windows CE .NET 4.1 i obsługa kart CF
« dnia: Sierpień 17, 2010, 14:33:35 »
Witam wszystkich
Post poleżał w innym dziale , ale nikt mi nie pomógł. Może tutaj znajdzie się jakas dobra dusza.
Mam problem z używaniem karty CF w tym sprzęcie. Nie widzę karty - ani w" Total Commander" ani w eksploratorze windows. Sprzęt jest odblokowany - mam dostęp do edycji rejestru , i do pulpitu WinCE.  Niestety WinCE jest  bardzo okrojony ( w oryginale jest tylko to co potrzebne do działania jako "Remote Desktop" ).
Natomiast doszłam już do tego że system widzi kartę i jej parametry w programie do formatowania " PC CARD Format 1.1" ( dzięki tjotala i jego sterownika "ExDrive" ).
Prawdopodobnie brakuje mi jakiegoś wpisu w rejestrze i/lub jakiejś biblioteki ( fatfs.dll ,  atadisk.dll ... ).
Potrzebuje pliku lub plików biblioteki obsługującej FAT i "odpis" kluczy rejestru odpowiedzialnych za obsługę kart CF ( w tej wersji WinCE)  .
Za pomoc serdeczne dzięki .
ps. Bardzo aktywnie używałam Google , grzebać w plikach nk.bin też umiem niestety nic narazie nie mam.

Odp: AirPanel V110 - windows CE .NET 4.1 i obsługa kart CF
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2011, 00:02:28 »
Odświerzam ...
bo jakby była na forum jakaś dobra programistyczna dusza która wie o co chodzi w odczycie pamięci w WinCE 4.1 , jakie klucze w rejestrze za to odpowiadają i ma w swoich zbiorach potrzebne biblioteki ... i mogła by mi pomóc ...  plizzz ...