Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich

  • 491 Odpowiedzi
  • 188111 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Maarcin

  • ***
  • 297
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG G2
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 03, 2008, 20:20:35 »
Serwusik ! :)
Czytając te wątki,utwierdzam sie w przekonaniu , iż mam suuuper ROM . ( ... a tak bardzo chciałem , kiedyś zmieniać  :grin:  ) . Brak , jakichkolwiek , powyższych "wadek" . Łaczy szybko i wszystko ! Nie zawiesza się (nigdy!) . Działa , szybko , tzn. bez irytacji/zdenerwowania niepotrzebnego , po przesiadce z Symbiana (sorry!) . Instalacje - bez problemu ... itd.etc . ...zostaję ,przy moim ROM-ie  :D .

Pozdrówka - Marcin.

_____________________________________________________

*

Offline koven

  • ***
  • 325
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 03, 2008, 21:34:40 »
Shine On 2.4 - szybki, stabilny, nie dziala mi GPS czego bym nie robił, małe literki w sms'ach - łatwo naprawić
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=438313  - wersja oparta na OS Blacstone - bardzo szybki (najszybszy z kilkunastu testowanych), stabilny, parę nowości - np. program do zarządzania Facebook, youtube (nie sprawdzałem, nie interesuje mnie to). Niestety nie działa na nim spora liczba kustomizacji
This is a story about memory,
and that's what can be
remembered...

*

Offline BartyL

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 03, 2008, 21:45:36 »
Witam!

1.Czy przed wgraniem nowego romu mozna zrobic kopie obecnego,zeby go pozniej w razie czego wgrac ponownie?
Pozdrawiam!

2.Wiem ze Romy roznia sie graficznie - jak daleko mozna sie posunac aby bez zmiany romu zmieniac grafike (np.tapety,motywy), aby zmienic np.zegar

3.Wiem,ze romy roznia sie oprogramowaniem  -czy mozna bez zmiany romu po prostu dograc indywidualnie te programy?

Reasumujjac jak daleko mozna sie posunac bez zmiany romu aby osiagnac jak najlepsze skutki opisane powyzej.

ad 1 - tak

ad 2 - daleko

ad 3 - tak

ad 4 - bardzo daleko

A tak na serio proponuje zebyś przeczytał kilka przyklejonych watkow - to odpowiesz sobie sam na te pytania.


W odpowiedzi na Twoje "odpowiedzi"  :P na moje pytania - to po co zmieniac rom skoro bez rzadnego ryzyka mozna to wszystko zrobic indywidualnie?

PS.Jak zgrac oryginalny rom,przed jesgo usunieciem i instalacja nowego?

Pozdrawiam

Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 04, 2008, 14:30:09 »
Serwusik ! :)
Czytając te wątki,utwierdzam sie w przekonaniu , iż mam suuuper ROM . ( ... a tak bardzo chciałem , kiedyś zmieniać  :grin:  ) . Brak , jakichkolwiek , powyższych "wadek" . Łaczy szybko i wszystko ! Nie zawiesza się (nigdy!) . Działa , szybko , tzn. bez irytacji/zdenerwowania niepotrzebnego , po przesiadce z Symbiana (sorry!) . Instalacje - bez problemu ... itd.etc . ...zostaję ,przy moim ROM-ie  :D .

Pozdrówka - Marcin.



To moze w takim razie podzielisz sie swoim romem z innymi zwolennikami HTC Diamond? :)

Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 04, 2008, 18:27:17 »
Serwusik ! :)
Czytając te wątki,utwierdzam sie w przekonaniu , iż mam suuuper ROM . ( ... a tak bardzo chciałem , kiedyś zmieniać  :grin:  ) . Brak , jakichkolwiek , powyższych "wadek" . Łaczy szybko i wszystko ! Nie zawiesza się (nigdy!) . Działa , szybko , tzn. bez irytacji/zdenerwowania niepotrzebnego , po przesiadce z Symbiana (sorry!) . Instalacje - bez problemu ... itd.etc . ...zostaję ,przy moim ROM-ie  :D .

Pozdrówka - Marcin.


albo przynajmniej napisz co to za cudo....

*

Offline Maarcin

  • ***
  • 297
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG G2
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 04, 2008, 19:52:29 »
Witam Serdecznie !
Pisałem już  :) , Moi Drodzy . Mam ROM 1.93.401.2 PLK (przynajmniej ,tak pokazuje przy starcie i potem w "Informacjach ... ), aktualnie zainstalowane RADI-o .16 (póki , co suuuper !) . Ten ROM , został zainstalowany , przez Serwis CRC , gdzieś pod koniec sierpnia . Wgrana jest "wtyczka" "Nowe" - pod lewym przyciskiem i "SToday" -pod prawym . Cały system jest polski . Posiada sporo aplikacji , ...wiele dość przydatnych (Advanced Config... , HTC GPS Tools etc. ...) i sporo bezsensownych , czy niedziałających np. BT Off/On .
Osobiście dograłem Diamond Tweak , Google Maps 2.2 i kilka innych . Zoptymalizowałem wg. własnych upodobań i działa znakomicie  :D . Użytkuję Diamenta typowo roboczo - biznesowo :D , bardzo wiele rozmów ( do 2 h dziennie) , sporo mejli i kalendarza. ... Nigdy się nie "zwiesił" , działa szybko (przynajmniej dla mnie) , wszystkie fix-y łapie momentalnie (wi-fi , przy You Tubie - błysk - po prostu  :proud: ) , bateria trzyma ... hm ...do końca dnia ,spokojnie (mam zapasową  :grin:  ) . Zdjęcia przyzwoite , czasem edytowane przez aplikację "X coś tam " (zainstalowane ) (trzeba czyścić szybkę w tylnej obudowie dość często ! ) .

Ogólnie brak , jakichkolwiek , wymienianych przez Państwa wad ... :shock:  . ... no nie wiem ... może trafiłem na dobry egzemlarz  :D  .

Pozdrawiam .
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2008, 20:38:02 wysłana przez Maarcin »
_____________________________________________________

*

Offline telebyte

  • 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc HD2, htc mozart
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 05, 2008, 09:53:17 »
Panowie tyle się naczytałem o tych romach, który jest super a który jest beee, że chyba wrzucę oryginalny anglojęzyczny HTC, ale gdzie go szukać? wtedy będę mógł porównać większość romów. Będę dźwięczny za link do tego romu.
Pozdro. telebyte

*

Offline bieski

  • ****
  • 656
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 05, 2008, 10:04:10 »
..
Użytkuję Diamenta typowo roboczo - biznesowo :D , bardzo wiele rozmów ( do 2 h dziennie) , sporo mejli i kalendarza. ... Nigdy się nie "zwiesił" , działa szybko (przynajmniej dla mnie) , wszystkie fix-y łapie momentalnie (wi-fi , przy You Tubie - błysk - po prostu  :proud: ) , bateria trzyma ... hm ...do końca dnia ,spokojnie (mam zapasową  :grin:  ) . Zdjęcia przyzwoite , czasem edytowane przez aplikację "X coś tam " (zainstalowane ) (trzeba czyścić szybkę w tylnej obudowie dość często ! ) .
..

Ja swojego uzytkuje mniej wiecej tak samo, na romie ktory byl na poczatku bateria dzialala 15 godzin. teraz mam dutty 2.7 i bateria trzyma 72 godziny:) i tez nie ma zadnych zwiech  ani problemów. Fix w gps jakies 50 sekund na siedzeniu pasazera :)

Dzisiaj chyba przetestuje Dutty 2.8

*

Offline literat

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Obecnie na etapie poszukiwań
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 05, 2008, 10:35:28 »
Ja wczoraj w nocy zainstalowałem ROM od uDK i przynajmniej ja jestem mocno zawiedziony. Rzeczywiście chodzi niesamowicie szybko ale.....
-Opera mobile zawiesza sie bardzo czesto
-bateria pada w zastraszającym tempie
-RAM znika w oczach (po restarcie 44MB free po godzinie 28 MB)
-w momencie jak zaczyna brakować RAM-u Diamond zaczyna pracować jak ślimak
-Opera jest identyfikowana jako standardowa, a nie mobilna - jak dla mnie jest to nie do przyjęcia
-w niektóre pola formularzy na stronach www nie można nic wpisać

Po tych kilkugodzinnych zabawach dalej szukam ROM-u :(

*

Offline telebyte

  • 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc HD2, htc mozart
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 05, 2008, 11:16:13 »
Panowie gdzie mozna zaopatrzyć się w oryginalny angielski a najlepiej francuski romik dla Diamenta? chce szefowi wrzucić w jego języku bo sie gubi w erowskim menu. Dzięki.
Pozdro. telebyte

Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 05, 2008, 11:50:35 »
Myślę, że tutaj coś znajdziesz:
http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=&=&q=diamond+rom+fr&btnG=Szukaj+w+Google&meta=
Zwłaszcza 2 link.

Pozdrawiam.

*

Offline dziadek7

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mot. V3 , Mio p550 , HTC Diamond , Omnia2
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 05, 2008, 12:20:23 »
Ja wczoraj w nocy zainstalowałem ROM od uDK i przynajmniej ja jestem mocno zawiedziony. Rzeczywiście chodzi niesamowicie szybko ale.....
-Opera mobile zawiesza sie bardzo czesto
-bateria pada w zastraszającym tempie
-RAM znika w oczach (po restarcie 44MB free po godzinie 28 MB)
-w momencie jak zaczyna brakować RAM-u Diamond zaczyna pracować jak ślimak
-Opera jest identyfikowana jako standardowa, a nie mobilna - jak dla mnie jest to nie do przyjęcia
-w niektóre pola formularzy na stronach www nie można nic wpisać

Po tych kilkugodzinnych zabawach dalej szukam ROM-u :(


Może spróbuj ten

http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=103280.msg806770#msg806770

http://netload.in/dateiMTY5OTAxOD/LeoQuickROM.rar.htm
"Wnuczku jak się nazywa ten Niemiec
który mi ciągle coś chowa ?
Alzheimer dziadku ;-)  "

*

Offline telebyte

  • 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc HD2, htc mozart
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 05, 2008, 16:17:32 »
Znalazłem w sieci oryginalny francuski rom do Diamenta ale podczas wgrywania mam info że niezgadza sie nr S/N i przerywa wgrywanie romu (Diament jest z Ery tak na marginesie) i kicha. Ma ktoś pomysł jak to obejść lub może podać link do innego francuskiego romu? np. francuskiego orange. w zamian służe adresem strony z oryginalnymi romami od HTC. Pozdrawiam
Pozdro. telebyte

*

Offline longu

  • ****
  • 760
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Garmin-Asus M10, HTC Diamond, SE Xperia Ray
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 05, 2008, 16:20:22 »
Witam Serdecznie !
Pisałem już  :) , Moi Drodzy . Mam ROM 1.93.401.2 PLK (przynajmniej ,tak pokazuje przy starcie i potem w "Informacjach ... ), aktualnie zainstalowane RADI-o .16 (póki , co suuuper !) . Ten ROM , został zainstalowany , przez Serwis CRC , gdzieś pod koniec sierpnia . Wgrana jest "wtyczka" "Nowe" - pod lewym przyciskiem i "SToday" -pod prawym . Cały system jest polski . Posiada sporo aplikacji , ...wiele dość przydatnych (Advanced Config... , HTC GPS Tools etc. ...) i sporo bezsensownych , czy niedziałających np. BT Off/On .
Osobiście dograłem Diamond Tweak , Google Maps 2.2 i kilka innych . Zoptymalizowałem wg. własnych upodobań i działa znakomicie  :D . Użytkuję Diamenta typowo roboczo - biznesowo :D , bardzo wiele rozmów ( do 2 h dziennie) , sporo mejli i kalendarza. ... Nigdy się nie "zwiesił" , działa szybko (przynajmniej dla mnie) , wszystkie fix-y łapie momentalnie (wi-fi , przy You Tubie - błysk - po prostu  :proud: ) , bateria trzyma ... hm ...do końca dnia ,spokojnie (mam zapasową  :grin:  ) . Zdjęcia przyzwoite , czasem edytowane przez aplikację "X coś tam " (zainstalowane ) (trzeba czyścić szybkę w tylnej obudowie dość często ! ) .

Ogólnie brak , jakichkolwiek , wymienianych przez Państwa wad ... :shock:  . ... no nie wiem ... może trafiłem na dobry egzemlarz  :D  .

Pozdrawiam .


Jeżeli się nie mylę, to z tego opisu wynika, że CRC wgrał Ci rom przygotowany przez qsqa ;D Nieźle ;] Qsqa - przyznaj się - ile CRC Ci zapłaciło za Twoją ciężką pracę? ;D
Pozdrowionka.
Napisane: Listopad 05, 2008, 16:19:44
Znalazłem w sieci oryginalny francuski rom do Diamenta ale podczas wgrywania mam info że niezgadza sie nr S/N i przerywa wgrywanie romu (Diament jest z Ery tak na marginesie) i kicha. Ma ktoś pomysł jak to obejść lub może podać link do innego francuskiego romu? np. francuskiego orange. w zamian służe adresem strony z oryginalnymi romami od HTC. Pozdrawiam
Musisz wgrać HardSPL - wszystko opisane masz w FAQ.
Pozdrowionka.
iPaq H3870 -> iPaq H4155 -> Acer n311 -> Asus P535 -> HTC Diamond -> Garmin-Asus M10 -> SE Xperia Ray

*

Offline qsqa

  • *****
  • 2086
    • KLIKNIJ JEŻELI CHCESZ ŻEBY POWSTAWAŁY NOWE ROMY PL
  • Sprzęt: HD2, Touch Pro 2, Iphone 3G 8GB,
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 05, 2008, 16:40:18 »
O, to niezłe jajo - tak to chyba jeszcze mnie nikt nie docenił  :mrgreen: Szkoda, że chłopaki z CRC nie postawili pifka za wykorzystanie mojej pracy  :(

Maarcin - czy możesz na 100% potwierdzić, że ten ROM został wgrany przez CRC?

*

Offline literat

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Obecnie na etapie poszukiwań
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 05, 2008, 19:18:27 »
Odnośnie ROM-u od uDK. Niestety rano (instalowałem w nocy) po odłączeniu od ładowarki - ładował sie całą noc opadła mi przysłowoiowa "kopara". Na dziń dobry po 5 minutach miałm 95%, po godzinie bardziej leżenia niz pracy 60%, a później procenty znikały w zastaszającym tempie. Nie dość tego cały czas zawieszała mi sie Opera oraz znikał RAM. Na dzień dobry zajęte było 58% RAM-u, po przelądnięciu Onetu zajęte było już 73% RAM-u i przeglądarka zwalniała do wersji ślimakowej. To samo było z PIE

Po przygodach z ROM-em od uDk wróciłem z powrotem do Shine On 2.4 FULL ale tym razem nie z Dynamic PP tylko z PP 16 MB. Okazuje się że to chyba Dynamic PP powodował zwalnianie systemu bo przy 16 MB PP jak na razie jestem zadowolony z Diamonda.

Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 05, 2008, 19:28:52 »

Po przygodach z ROM-em od uDk wróciłem z powrotem do Shine On 2.4 FULL ale tym razem nie z Dynamic PP tylko z PP 16 MB. Okazuje się że to chyba Dynamic PP powodował zwalnianie systemu bo przy 16 MB PP jak na razie jestem zadowolony z Diamonda.

A jak z GPS ? czy możesz proszę przetestować czy aplikacje GPS ( Auto Mapa ) działają na tym romie poprawnie bo były głosy że jest dramat...

*

Offline Maarcin

  • ***
  • 297
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG G2
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 05, 2008, 19:40:32 »
O, to niezłe jajo - tak to chyba jeszcze mnie nikt nie docenił  :mrgreen: Szkoda, że chłopaki z CRC nie postawili pifka za wykorzystanie mojej pracy  :(

Maarcin - czy możesz na 100% potwierdzić, że ten ROM został wgrany przez CRC?
Witam !  :)
... nawet jajco ! powiedziałbym , choć zaszczycony i zachwycony , bym był . W końcu polska myśl informatyczna , najsilniejsza na Świecie ! :D
Drogi Qsqa , na 100% , to raczej nie (staram się , odpowiedzialny za słowa , być ) , jednak na 95 procent - tak . Po zakupie Diamond przerywał rozmowę , po około jednej minucie , oddałem go więc do sklepu , który odesłał go do serwisu (chyba tylko CRC ? ) , gdzie wymienili płytę główną . Po odbiorze Diamenta , miałem wgrany ten ROM  :D  . Poszperam w papierach , ewentualnie skontaktuję się ze sklepem i dopytam . ... jesli to Twój ROMek , to jest WSPANIAŁY !!! .
Gdyby poprawić , oszczędność baterii i wywalić niedziałające aplikacje , to po prostu IDEAŁ . Moja Córa , która "katowała" Diamenta "niemiłosiernie"  (pootwierane Teetery,GPS,aparat,jakiś pasjans,album + aktywna rozmowa) nie spowodowała konieczności SR ! Osobiście nie miałem , nigdy , konieczności wykonania go. ... robiłem kilka razy , lecz tak tylko "dla zdrowia" :)  .
Tyle reklamy  :D . ... no jeszcze , może POLECAM TEN ROM ( Full Wypas ?) , jeżeli to ten .

W kwestii wątpliwości - pokazuje mi wersję 1.93.401.2 PLK , radio miałem .03 , raczej stare i "ciulate" . :mrgreen:
Czy jest , jakaś charakterystyczna cecha Twojego ROM-u , którą mógłym zidentyfikować ???  Pytam , gdyż nieco dziwne (mówiąc łagodnie  :mad: ) ,mi się to wydaje . :shock: . Nie myślę , oczywiście o ROM-ie .

Pozdrawiam.

_____________________________________________________

*

Offline literat

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Obecnie na etapie poszukiwań
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 05, 2008, 22:53:13 »

A jak z GPS ? czy możesz proszę przetestować czy aplikacje GPS ( Auto Mapa ) działają na tym romie poprawnie bo były głosy że jest dramat...

Na krótkich trasach TomTom i AM 5.2.0 działały poprawnie. Jutro będę jechał trochę dalej to sprawdzę.

*

Offline micho

  • 33
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 05, 2008, 23:56:33 »
Witam
wczoraj wgralem Duttys Diamond V2.8 i wszystko ladnie pieknie jak lezy i nic nie robi telefon.
Fixa lapie bardzo ladnie i szybko, nie zawiesza sie ni nic. Chodzi szybko i sprawnie. Rozmowy b, dobra jakosc ale to zalezy od radia (14 jest na pokladzie) Mam tylko dwa problemy:
Po pierwsze teraz laduje telefonik i od ok 30 minut stan baterii jest na max a tel nadal pokazuje ze jest ladowany (wskaznik na pasku) oraz swieci tak jak przy ladowaniu. No i drugi problem po nieodebranej rozmowie ew smsie nie gasnie mi ekran. A mam w ustawieniach ze powinien po 40 sek wylaczyc sie. I nie wiem czy to jakis blad (moj czy romu). Przez to nie wylaczanie zezarlo mi dzis pol baterii.

*

Offline telebyte

  • 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc HD2, htc mozart
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 05, 2008, 23:58:47 »

Znalazłem w sieci oryginalny francuski rom do Diamenta ale podczas wgrywania mam info że niezgadza sie nr S/N i przerywa wgrywanie romu (Diament jest z Ery tak na marginesie) i kicha. Ma ktoś pomysł jak to obejść lub może podać link do innego francuskiego romu? np. francuskiego orange. w zamian służe adresem strony z oryginalnymi romami od HTC. Pozdrawiam

Musisz wgrać HardSPL - wszystko opisane masz w FAQ.
Pozdrowionka.

Mam wgrany 1.40 OliNex i dalej to samo. Mile widziane inne sugestie. Pozdro.
Pozdro. telebyte

*

Offline rc23

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 06, 2008, 09:43:39 »
od momentu pojawienia się śmigam na  "ERA LITE 4.0" by qsqa, ZADNYCH problemów
od trzech dni  wgrane radio .16
polecam

przedtem przez około 2tyg soft Dutty, dwa tygodnie których nie wspominam jako rewelacji

Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 06, 2008, 12:19:37 »
RC23 to moze wrzucisz gdzieś swojego roma to inni przetestuja nie tylko ci co potrafią gotować romy.
Mam propozycję a może ktoś coś ciekawego przygotuje z dodatkiem podstawowych programów.
Napewno wiele osób by skorzystało.

Pozdrawiam\
Sławek

*

Offline rc23

  • **
  • 168
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 06, 2008, 13:01:51 »
sam nie gotowałem, ROM dostepny w wątku podwieszonym a radio ściągniete z XDA :D

Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 07, 2008, 09:55:17 »
Nie lapie FIXa w romie "xcoom"   :(

*

Offline Skulek

  • 25
  • Sprzęt: HTC Diamond ;)
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 07, 2008, 14:14:56 »
Hmm..
Diamentowy 3.2 Full
-> Pierwszy moj mod na początku fajny tyko szkoda że bateria tak siadała,
-> Bardzo duzo aplikacji z tego wiekoszosc nie potrzebna ...

Dutty 2.3 by Lovelasik (chyba dobrze napisalem)
-> Pl to wielki +
-> Jak dla mnie bardzo dobrze chodził byłem z niego bardzo zadowolony

Dutty 2.7 RC2
-> Szybki

Dutty 2.8
-> Mam go od dnia kiedy wyszedł powiem że czasami są problemy bo nie miłosiernie zwałnia mimo 40% pamieci wolnej
TF3D troche szwankuje potrafi sie zawiesic na moment
-> Po Resecie 55% zajetego ramu a po 2-3 dniach 63-68% i tak sie utrzymuję ...


___

Ogólnie to bede szukał czegoś innego ... Tylko aktualnie czasu nie mam :)

*

Offline koven

  • ***
  • 325
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 07, 2008, 14:31:20 »
Przez ostatni tydzień flashowałem ponad kilkanaście razy Diamencika i muszę stwierdzić, że najlepszy (szybki, stabilny) jest ROM Shine On 2.4, reszta ma błędy, które w mniejszy lub większy sposób uprzykrzają życie. Po ponownym reflashu nie mam już problemu z GPS'em
This is a story about memory,
and that's what can be
remembered...

*

Offline idas

  • **
  • 169
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 07, 2008, 23:23:50 »
Przez ostatni tydzień flashowałem ponad kilkanaście razy Diamencika i muszę stwierdzić, że najlepszy (szybki, stabilny) jest ROM Shine On 2.4, reszta ma błędy, które w mniejszy lub większy sposób uprzykrzają życie. Po ponownym reflashu nie mam już problemu z GPS'em
Znalazles jakis blad w tym o ktorym ja pisalem? Karmba_a v3.3

*

Offline koven

  • ***
  • 325
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 08, 2008, 08:51:21 »
Tyle tego było, że nie do końca pamiętam co w którym. Procedura była taka - instalka -> coś nie działa, działa wolno itp. out i następny ;)
This is a story about memory,
and that's what can be
remembered...

*

Offline fabrykanet

  • ***
  • 286
  • Sprzęt: HTC ONE X
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 08, 2008, 11:28:29 »
Przez ostatni tydzień flashowałem ponad kilkanaście razy Diamencika i muszę stwierdzić, że najlepszy (szybki, stabilny) jest ROM Shine On 2.4, reszta ma błędy, które w mniejszy lub większy sposób uprzykrzają życie. Po ponownym reflashu nie mam już problemu z GPS'em

ROM Shine On 2.4 ma  błąd z którym nie wiem jak sobie poradzić. Otóż flashowałem już dwa razy Diamonda tym ROMem i za każdym razem po kilku dniach galeria foto w 3d flo przestaje pokazywać fotki. Jest tak ponieważ camera zapisuje fotki bezpośrednio w katalogu my documents. Nie wiem jak to przestawić i czemu tak się dzieje po kilku dniach.
HTC ONE X <- NOTE LG3D SGS+ MOZART ARC DHD N900 N8 i4G DESIRE Z SGS MM 3GS HD2 OMNIA2 XPERIA1 G1 i780 E71 OMNIA1 E90 DIAMOND N95_8GB N95 ARTEMIS i2G P910i P900i WIZARD MDA_COMPACT ASUS_TYPHON e650 Motorola_a920 XDAII Nokia_6600 i inne...