Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich

  • 491 Odpowiedzi
  • 187122 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Najodpowiedniejszy rom
« Odpowiedź #480 dnia: Luty 02, 2011, 18:35:59 »
Witajcie !
Szukam dobrego Romu do Diamonda i chcę się zdać na wasze doświadczenie. Chciałbym żeby był przystosowany do tapania po ekranie palcem i żeby był w WM 6.5 (chce go przetestować :P ). Powinien mieć nie za dużo aplikacji i nie za mało ( ale i tak będę wgrywał własne ). Niech chodzi przyzwoicie i był stabilny.
Radio Rom też możecie mi jakiś polecić :)
Mam nadzieję że mi coś wybierzecie fajnego
Pozdrawiam.

Ps. U was też lewy softkey nie chce się wcisnąć ?

*

Offline mafik

  • 12
Odp: Najodpowiedniejszy rom
« Odpowiedź #481 dnia: Luty 02, 2011, 20:11:11 »
Osobiscie polecam FIREROOM 8.4.1, a jesli chodzi o radio, to sie nigdy nie bawilem (pewno moj blad).

Odp: Najodpowiedniejszy rom
« Odpowiedź #482 dnia: Luty 02, 2011, 20:27:11 »
Widzę że nie ma go po Polsku...  :-? Wolałbym coś spolszczonego

*

Offline Artq

  • 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond, LG GW620
Odp: Najodpowiedniejszy rom
« Odpowiedź #483 dnia: Luty 02, 2011, 20:33:38 »
Taki temat już istnieje http://pdaclub.pl/forum/diamond/wykaz-rom-ow-oraz-opinie-o-nich/
Czytaj, próbuj, testuj...

*

Offline leszekbodzio

  • *
  • 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • PDAclub the best !
  • Sprzęt: HD2 & GALAXY NOTE & LG L7 & Samsung Galaxy S III

*

Offline damq666

  • 23
    • gry dla dzieci
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond NoBrand
Jest taki gotowy ROM?
« Odpowiedź #485 dnia: Marzec 02, 2011, 22:12:00 »
Witam
Szukam od jakiegoś czasu następce dotychczasowego WINa i nie mogę znaleść elektroniki. Mianowicie szukam ROMu z serii 6.5.5 z paskiem startu na dole ale z wgraną manila. Zalezy mi na tym żeby to ze sobą współgrało i bylo w PL. Ma ktos cos takiego?
Z góry dzieki i pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2014, 14:57:40 wysłana przez damq666 »

Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #486 dnia: Marzec 15, 2011, 09:25:08 »
Witam, ostanio uzywam fire rom ale nie zbyt jestem zadowolony ... ;/ Jest jakis polski ROM który jest ciągle rozwijany DI2??

*

Offline TheArt

  • ***
  • 322
    • http://www.vianet.pl
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #487 dnia: Maj 16, 2011, 23:51:23 »
Może ktoś testował Androidy i XIMpy zwiększające taktowanie do 672Mhz.

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #488 dnia: Maj 17, 2011, 07:45:02 »
Parę postów niżej: http://pdaclub.pl/forum/diamond/android-on-diamond/
Wystarczy tylko nauczyć się czytać.
Lost in universe.

Najlepszy Polski rom - ?
« Odpowiedź #489 dnia: Wrzesień 24, 2011, 11:51:28 »
Witajcie.
A więc tak, szukam naprawdę dobrego romu, polskiego. Przejrzałem parę tematów na forum, i zawsze jak wgrałem rom to coś nie chodziło dobrze ;p W jednym podczas wpisywania pinu nie było widać klawiatury. Przyciski były, ale nie widoczne. W drugim, hmm, wygląd super. Niestety jak ktoś do mnie dzwonił to nic nie było widać ... Odbierałem na ślepo.

Tak więc, jeżeli macie rom za którego dalibyście sobie uciąć głowę, to proszę o podanie  :]

Albo - jeżeli macie idealny rom na 6+ ale angielski, to również możecie podać ;] Jak by co, mam HTC Touch Diamond jedynkę, nie dwójkę ;p

*

Offline bax87

  • *
  • 85
Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #490 dnia: Wrzesień 13, 2012, 13:21:25 »
Polecam ROM |WWE|Diamond|.¸¸.·´¯`·.¸¸.- 'Energy' |Sep 8| 21916|24634 - Sense 2.1 /2016/ MaxSense http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=517300
Oraz polskie MUI http://pdaclub.pl/forum/blackstone/(spolszczenie)-blackstonehenge-5-0/
Rom Energy 21916 mam wgrany do HD-ka oraz wczoraj do Diamonda. Z pierwszych spostrzeżeń: rom jest szybki, sense działa bardzo płynnie, co do baterii to jeszcze za wcześnie aby coś powiedzieć. Przycisk Action zmieniłem na Kontakty, moim zdaniem bardziej się przydaje. Diamond jest mojej żony i jakby miała szukać kontaktów "gdześ w środku" to pewnie PDA spotkał by sie juz ze scianą.
Trochę dziewczyna nerwowa jeśli chodzi o sprzęt (ogólnie).

Bardzo pięknie dziękuję za poradę moje MDA IV przechodzi 2gą młodość do tej pory na FireROM (stary ale jary).
Jakie Radyjko byście polecili do tego Romu Energy - pozdrawiam dla MDA IV oczywiście:)


Niestety po spolszczeniu najnowszej wersji 29022 okazało się, że Diamond ma tylko 4-5 MB pamięci wolnej i ciężko jest cokolwiek zrobić nawet nie chce uruchomić aparatu hehe,  zasysam wcześniejsza wersję jak sprawdzę dam znać co i jak :)

Z moich dotychczasowych doświadczeń wynika, że Diamond (MDA IV) ma ogromny problem z pamięcią na Romach 6.5 może to tylko mój typ tak ma xD nie wiem:)
Proponuje instalke Romów na 6.1 max dalej nie ma sensu takie jest moje zdanie pozdrawiam:)
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2012, 15:34:02 wysłana przez bax87 »

Odp: Wykaz ROM-ów oraz opinie o nich
« Odpowiedź #491 dnia: Grudzień 18, 2012, 20:06:22 »
Siemka no i problem bo po wgraniu wm6.5 jak zgaśnie ekran to nie można nawet rozmowy odebrać blokuje sie na amen.Testowałem kilka romów z manilla i titanium jak i bez nich i zawsze to samo,blokada i nic nie da sie zrobic.W tym przypadku pozostaje jedynie wyjęcie bateri i ponowny start.A co ciekawe na wm5.1 takich problemów nie mam czy robię coś źle czy jakiś lewy ten mój Diamond sam już nie wiem