Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda

  • 26 Odpowiedzi
  • 2264 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kleczew

  • 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond
Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« dnia: Marzec 08, 2009, 16:50:27 »
Mam Diamonda kupionego jakiś czas temu w MediaMarkt. Telefon czysty bez simlocka, polskie menu. Prawie od początku mam problem z baterią, bo trzyma zbyt krótko (ok. 1 dzień). Kupiłem nawet nową baterię w nadziei, że tamta może była źle sformatowana, jednak i to nie pomogło. Czytałem na forum o zmianie ROMu w związku z tym mam prośbę:

Proszę jakiegoś "specjalistę" od Diamonda o pomoc, jaki mógłbym wgrać ROM/radio, żeby telefon zyskał na baterii, lepiej chodził i ogólnie był usprawniony od tej wersji jaką nabyłem w MediaMarkt. Jaki ROM byłby najlepszy/najodpowiedniejszy, oczywiście dopracowany i wolny od błędów, a zarazem zawierał jakieś fajne dodatki ? Jak narazie nic w telefonie nie grzebałem, poza wgrywaniem aplikacji.

Moja wersja radia z tego co sprawdziłem do 1.00.25.05

bax87 polecił żebym wgrał xcoom Diamond FireRom v.8.3.2, jednak widzę że jest już nowa wersja tego ROMU i nie wiel który lepszy.

Szczerzę proszę o pomoc, bo jest w czym wybierać, a chciałbym maksymalnie wykorzystać swojego HTC i jednocześnie żeby bateria trzymała chociaż te dwa dni.

*

Offline majsterek

  • **
  • 129
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2009, 17:13:30 »
Proszę jakiegoś "specjalistę" od Diamonda o pomoc, jaki mógłbym wgrać ROM/radio, żeby telefon zyskał na baterii, lepiej chodził i ogólnie był usprawniony od tej wersji jaką nabyłem w MediaMarkt. Jaki ROM byłby najlepszy/najodpowiedniejszy, oczywiście dopracowany i wolny od błędów, a zarazem zawierał jakieś fajne dodatki ? Jak narazie nic w telefonie nie grzebałem, poza wgrywaniem aplikacji.

Moja wersja radia z tego co sprawdziłem do 1.00.25.05

bax87 polecił żebym wgrał xcoom Diamond FireRom v.8.3.2, jednak widzę że jest już nowa wersja tego ROMU i nie wiel który lepszy.

Szczerzę proszę o pomoc, bo jest w czym wybierać, a chciałbym maksymalnie wykorzystać swojego HTC i jednocześnie żeby bateria trzymała chociaż te dwa dni.

Witam,
Myślę że nikt tutaj za Ciebie nie wybierze. Dobry ROM to bardzo subiektywne odczucie. A już pozbawiony błędów-chyba takiego nie ma. Nic nie zastąpi praktyki którą sam sobie musisz wypracować. Wgrywanie Romu czy radioromu na prawdę nie jest żadną filozofia. Wszystko masz w podpiętych tematach. Wystarczy przeczytać. Osobiście również jestem zwolennikiem Fireromu kolegi xcooma. Jeszcze raz podpowiadam, poczytaj podpięte tematy. A bateria fabrycznie jest kiepska. Ale jeden dzień trzymania to za mało. Można osiągnąć więcej. Jak co pisz GG:4350462-pomogę.

*

Offline kleczew

  • 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2009, 19:31:53 »
Dzięki, odezwę się do Ciebie. Jednak jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś propozycje to proszę o zamieszczenie swoich typów. Na pewno przyda się to wielu użytkownikom mającym podobny "problem".

*

Offline Maarcin

  • ***
  • 297
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG G2
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2009, 19:52:59 »
Dzięki, odezwę się do Ciebie. Jednak jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś propozycje to proszę o zamieszczenie swoich typów. Na pewno przyda się to wielu użytkownikom mającym podobny "problem".

Witaj Kleczew ! ... ja Cię rozumiem  :proud:  ... sporo/wiele informacji .Sam wątek o ROMach , nieco zagmatwany - choć polecam go dokładnie przeczytać !!!
... jeśli mimo wszystko , chcesz podpowiedź KONKRETNĄ , bez jakichkolwiek komentarzy , z mojej strony masz : ROM Shaksa 3.20 , http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=462455 .
Suuuuper stabilny,dość szybki,bezbłędny i oszczędny dla baterii . Polecam Ci ten ROM .

Pozdrawiam Serdecznie .
_____________________________________________________

*

Offline aope

  • **
  • 235
  • Wiem, że nic nie wiem
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond, ROM: Gen.Y D2 R3 Radio: 1.13.25.24
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 08, 2009, 20:49:40 »
A ja polecę na początek kupno rozszerzonej baterii :) Np. stąd: http://allegro.pl/item568610323_oryginal_htc_bp_e270_bateria_diamond_klapka_fv.html

Punkt drugi. Jeśli zależy Ci na czymś stabilnym, nieprzeładowanym niepotrzebnymi aplikacjami, szybkim i ze świetnym wsparciem, po polsku, to polecam ROM http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=122111.0

Po instalacji ROMu polecam radio 1.11.25.01, które możesz pobrać choćby z chomika xcoom'a.

Ale przede wszystkim kupno rozszerzonej baterii na początek. Fakt jest faktem, że dołączana do diamenta bateria jest nic nie warta. Nie sugerowałbym się głosami "a mi na tym trzyma x dni", ponieważ każdy wykorzystuje telefon w inny sposób. Jeden wykona jedną krótką rozmowę dziennie, pogra, wyśle kilka smsów i chwali się światu, że mu telefon 3 dni trzyma, a inny będzie rozmawiał godzinę-dwie dziennie i na standardowej baterii nie wytrzyma nawet 8 godzin. Tak, że przede wszystkim najpierw upgrade baterii :) Na standardowej nie pomoże znacznie ani zmiana ROMU, ani Radia, cudów nie ma :)
I znowu wydajemy pieniądze, których nie mamy, na rzeczy, których nie potrzebujemy, żeby imponować ludziom, których nie lubimy.

*

Offline kleczew

  • 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 09, 2009, 01:32:21 »
aope powiem szczerze, że kupno większej baterii nie wchodzi u mnie w grę, bo nie chciałbym zbytnio powiększać swojego HTC, poprzez większą baterię, a co za tym idzie tylną klapkę. Czytałem opinie innych i na tej zwykłej baterii, która jest od nowości też telefon może pociągnąć 2-3 dni. Ja mam nawet tak, że w stanie spoczynku, kiedy telefon leży cały dzień to i tak bateria potrafi się po jednym dniu rozładować. Więc stąd właśnie moje poszukiwanie jakiegoś nowego ROMu. Nic nie zmieniałem od nowości i chyba czas uprade'ować swojego HTCka. Dlatego tak szukam jakiegoś odpowiedniego ROMu, bo czytałem opinie, że niektóre potrafią sporo zaoszczędzić na baterii. I jak na dzień dzisiejszy to sięgałbym po polecanego wcześniej od xcooma, bo z tego co widzę łapie najwięcej pozytywnych opinii.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 01:35:20 wysłana przez kleczew »

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 09, 2009, 09:43:51 »
Ta rozszerzona bateria wcale nie powiększa dużo Diamonda. Robi się grubszy o ok. 2,5-3mm i moim zdaniem nawet lepiej leży w ręce. Do tego klapka z rozszerzonej wersji jest z lepszego materiału niż ten błyszczący i zdzierający się szajs w oryginale.
Oczywiście, to subiektywna opinia :)

*

Offline aope

  • **
  • 235
  • Wiem, że nic nie wiem
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond, ROM: Gen.Y D2 R3 Radio: 1.13.25.24
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 09, 2009, 10:12:54 »
@kleczew: a ja będę się trzymał swojego :) Większa bateria i już, cudów nie ma, żaden ROM/Radio nie wpłyną na baterię tak, aby jak za dotknięciem magicznej różdżki nagle zaczęła trzymać 2-3 dni. Oczywiście, że komuś Diamond może tyle trzymać, ale znowu - to zależy, co on robi z tym telefonem. Ja na standardowej baterii przetestowałem z 10 różnych romów, jeszcze więcej radyjek i mówie Ci - cudów nie ma. A większa bateria to nie dość, że dłuższy czas działania telefonu, ale także lepsza tylna klapka, która się nie brudzi i wygodniejdze korzystanie z telefonu - tak jak wspominał kolega, lepiej leży w dłoni.
Tak więc kolego naprawdę nie licz na cud - jeśli zależy Ci na dłuższej pracy telefonu, zakup lepszą baterię.
I znowu wydajemy pieniądze, których nie mamy, na rzeczy, których nie potrzebujemy, żeby imponować ludziom, których nie lubimy.

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 09, 2009, 10:13:24 »
Ale temat o rozszerzonej baterii raczej nie jest ... Wiec zeby wrocic do niego ... polecam Ci ROMy z kuchni billyj80 ... Chyba najlepsze jakie do tej pory mialem na pokladzie swojego Diamonda. STYL PROSTOTA ELEGANCJA i BRAK ZBEDNYCH PROGRAMOW. Krotko mowiac. Oryginalny w lepszym wydaniu. :)

*

Offline aope

  • **
  • 235
  • Wiem, że nic nie wiem
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond, ROM: Gen.Y D2 R3 Radio: 1.13.25.24
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 09, 2009, 10:46:01 »
Przyłączam się do zdania kolegi - ROM od Billyj80 jest po prostu rewelacyjny. Linka do niego podawałem wcześniej :) Polecam :)
I znowu wydajemy pieniądze, których nie mamy, na rzeczy, których nie potrzebujemy, żeby imponować ludziom, których nie lubimy.

*

Offline kleczew

  • 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 09, 2009, 12:51:38 »
No dzięki koledzy, bo kiedy tak chwalicie większą baterię to chyba Wam ulegnę i zacznę się zastanawiać nad kupnej kolejnej baterii. Zwłaszcza ta tylna klapka w zestawie by się przydała, to duży plus, bo ta od nowości u mnie już nie jest pierwszej jakości.

A co do ROMów to fajnie aope, że napisałeś o tych ROMach, które testowałeś, na pewno jest to jakaś wskazówka, że po testowaniu kilku wybrałeś jeden.

Teraz klarownie rysują się tu dwa wybory:

-jeden od billyj80, prosty i wydaję się bardzo dobry,
-drugi od xcooma, zwłaszcza w wersji rozszerzonej, rozbudowany i dopieszczony bajerami,

Sądzicie, że w użyciu któregoś z tych dwóch wydłuży się chociaż trochę praca baterii ?




*

Offline aope

  • **
  • 235
  • Wiem, że nic nie wiem
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond, ROM: Gen.Y D2 R3 Radio: 1.13.25.24
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 09, 2009, 13:00:28 »
ROM raczej nie wpływa na zużycie baterii :) To bardziej kwestia radia :) No ale tutaj sam musisz różne potestować i wybrać to, które najbardziej przypadnie Ci do gustu :) Ja na Twoim miejscu kupiłbym rozszerzoną baterię (tylko koniecznie oryginalną, np. z tego linka na allegro) i wtedy rozpoczął zabawę :) Ja osobiście jeśli chodzi o radio polecam 1.11.25.01, fajnie działa też starsze 1.00.25.07, no ale to znowu kwestia indywidualna. Z pewnością uda Ci się dopasować takie radio, które sprosta Twoim wymaganiom :) Niemniej na standardowej baterii cudów bym się nie spodziewał :) Za to na rozszerzonej....na niej Diamond staje się czymś absolutnie świetnym :)
I znowu wydajemy pieniądze, których nie mamy, na rzeczy, których nie potrzebujemy, żeby imponować ludziom, których nie lubimy.

*

Offline kleczew

  • 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 09, 2009, 13:32:28 »
A wiesz coś może o radiu 1.00.25.05, bo takie właśnie ja mam ?

*

Offline aope

  • **
  • 235
  • Wiem, że nic nie wiem
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond, ROM: Gen.Y D2 R3 Radio: 1.13.25.24
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 09, 2009, 13:38:23 »
.05 to fajne radyjko, całkiem oszczędne, ale u mnie gubiło zasięg, długo łapało fixa, ogólnie było fajne do momentu, kiedy nie poznałem innych radyjek ;) Na 1.11.25.01 fixa łapie poniżej 10 sekund, zasięg jest rewelacyjny, jakość rozmów też :)
I znowu wydajemy pieniądze, których nie mamy, na rzeczy, których nie potrzebujemy, żeby imponować ludziom, których nie lubimy.

*

Offline forestowy

  • ****
  • 604
  • Płeć: Mężczyzna
    • fotografia makro
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S II
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 09, 2009, 14:14:15 »
Radio które masz to jedno z najoszczędniejszych żeby nie powiedzieć że bardziej oszczędnego nie ma. Wyłącz 3G jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, w następnej kolejności wymiana baterii na powiększoną bo standartowa to jakiś żart. Wymiana ROM'u na końcu jak już musisz, bo masz nie brandowany sprzęt, a więc ROM nie jest zły.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 14:15:50 wysłana przez forestowy »
Mio P550 --> Asus A639 --> HTC TyTN II --> HTC Diamond --> Nokia E52 --> Motorola Milestone --> Samsung Galaxy S II

*

Offline kleczew

  • 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 09, 2009, 14:37:21 »
Radio które masz to jedno z najoszczędniejszych żeby nie powiedzieć że bardziej oszczędnego nie ma. Wyłącz 3G jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, w następnej kolejności wymiana baterii na powiększoną bo standartowa to jakiś żart. Wymiana ROM'u na końcu jak już musisz, bo masz nie brandowany sprzęt, a więc ROM nie jest zły.

No to mnie skłania coraz bardziej do zamówienia oryginalnej większej baterii. 3g wyłączone, chociaż co jakiś czas mi się samoczynnie włączało, teraz zrobiłem tylko pasmo GSM i powinno być okay. Dzięki za porady, cenie takie rzetelne opinie, większość z Was ma chyba jednak tą większą baterię więc mam nadzieję że HTC wytrzyma z nią chociaż (albo aż) te 2-3 dni.

*

Offline infidelity

  • 20
  • Płeć: Kobieta
  • Sprzęt: HTC Diamond -> Nokia E66
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 09, 2009, 14:38:40 »
Jeśli nie przeszkadza ROM w języku angielskim, to polecam rom AZTOR X2 z xda-developers. Z radiem 1.08.25.20 diamond trzyma mi spokojnie 2,5 dnia. Przetestowałam większość polskich romów (qsqa, billy80, xcoom...) i kilka anglojęzycznych, ale od kiedy przesiadłam się na aztora jakieś 1,5 miesiąca temu nic już nie zmieniam  :ok: Bateria oczywiście standardowa.

Proponuję poświęcić te kilka dni na przetestowanie różnych konfiguracji, całkiem możliwe że znajdziesz taką która cię usatysfakcjonuje, zwłaszcza jeżeli (tak samo jak u mnie) bardzo zależy ci na wielkości diamenta.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 14:43:34 wysłana przez infidelity »

*

Offline kleczew

  • 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 09, 2009, 14:46:16 »
Zacznę w końcu coś zmieniać i testować. Swoją drogą koledzy tutaj pisali już że większa bateria to tylko jakieś 2-3 mm różnicy, więc tyle to jestem w stanie zaakceptować za dwukrotnie większą baterię. Przyrost mocy powinien być znaczny.

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 09, 2009, 15:03:51 »
dwukrotnie to ona wieksza nie jest org ma 900 a powiekszona 1340 mah ... Ale sam wlasnie wczoraj dostalem na urodziny extended i jestem zadowolony ;) Jedyne czego mi brak to oryginalnego ETUI slim dla baterii rozszerzonej ...

*

Offline kleczew

  • 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 09, 2009, 15:38:04 »
dwukrotnie to ona wieksza nie jest org ma 900 a powiekszona 1340 mah ... Ale sam wlasnie wczoraj dostalem na urodziny extended i jestem zadowolony ;) Jedyne czego mi brak to oryginalnego ETUI slim dla baterii rozszerzonej ...

Na poparcie że istnieje bateria 1800 mAh:

 http://allegro.pl/item571837163_adapt_mobile_bateria_htc_touch_diamond_1800mah.html

Chociaż fakt, że ta bateria do najoryginalniejszych nie należy, to ma sporą pojemność. Lepiej chyba kupić jednak tą 1340 mAh, przynajmniej jest pewność że oryginał i pewnie może potrzymać równie długo co ta rzekoma 1800...

Zobaczcie to, istnieje nawet bateria 2000 mAh, ale ta klapka to chyba jakieś nieporozumienie. Z Diamenta robi cegłę:

http://allegro.pl/item566920400_bp30_bateria_htc_touch_diamond_2000mah_klapka.html
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 15:42:55 wysłana przez kleczew »

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 09, 2009, 15:47:31 »
JA mowilem tylko i wylacznie o oryginalnej baterii ... bo o takiej tu byla mowa. Oryginalne maja pojemnosc 900 i 1340 ... kazda inna jest podorbka. I obudowy ciekawie nie wygladaja. Ale proponuje skonczyc temat o baterii bo nie o tym tu problem.

Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 09, 2009, 16:37:50 »
hejka

kolego mam pytanie jak zainstalowales bateria 1340 to czy wtedy pasuje samochodowy uchwy czy tez trzeba go wymienic

pozdr

*

Offline bieski

  • ****
  • 656
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 09, 2009, 16:58:01 »
jak go potniesz to bedzie pasowac :)
serio to chyba trza wyciac dwie takie wypustki i wtedy diamond z duza bateria powinnien wlesc.
Ja swojego diamonda z 1340 bateria nosze w oryginalnym pokrowcu 900. TRoche mu tam ciasno, ale wejsc wejdzie :D

*

Offline kendi

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: G1 s5330
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 09, 2009, 20:13:41 »
niech sie wypowie ktos kto uzywa oryginalnego uchwytu od diamonda z duza bateria, poluje na taki zestawik a powiekszona baterie chcialbym kupic w przyszlosci. Wiec jak ktos mial doswiadczenie niech napisze.

*

Offline forestowy

  • ****
  • 604
  • Płeć: Mężczyzna
    • fotografia makro
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S II
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 09, 2009, 22:11:12 »
Używam powiększonej 1340 mAh w oryginalnym uchwycie. Trzeba spiłować wszystkie wypustki z tylnej i dolnej ścianki uchwytu i obejmuje diamonda. Dość ciasno, ale obejmuje. Trzeba zwrócić uwagę czy górna "łapka" złapała przód diamenta. Potrzebne ostre narzędzie, chęci i z 30 min wolnego czasu 
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 22:12:57 wysłana przez forestowy »
Mio P550 --> Asus A639 --> HTC TyTN II --> HTC Diamond --> Nokia E52 --> Motorola Milestone --> Samsung Galaxy S II

*

Offline kendi

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: G1 s5330
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 09, 2009, 22:15:05 »
Diamond nie bedzie mial prawa wypasc wtedy nawet podczas wstrząsów? Chce zamontowac go z uchwytem w glowicy rowerowej na kierownicy motoru. Jelsi sie wszystko zgra. Jak myslisz nie bedzie problemow?
Czyli jednak bede kupowal ten uchwyt

*

Offline forestowy

  • ****
  • 604
  • Płeć: Mężczyzna
    • fotografia makro
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S II
Odp: Szukam odpowiedniego ROMU dla mojego Diamonda
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 09, 2009, 22:22:54 »
gwarancji to ja ci nie dam, robisz na własną odpowiedzialność  :P U mnie nie wypada a wiadomo jakie polskie drogi są....

Wypustki do spiłowania zaznaczyłem na foto niżej
Mio P550 --> Asus A639 --> HTC TyTN II --> HTC Diamond --> Nokia E52 --> Motorola Milestone --> Samsung Galaxy S II