HTC Diamond: pytania i odpowiedzi

  • 1050 Odpowiedzi
  • 273532 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 19, 2008, 16:36:17 »
zdaj relacje jak przebieglo czy byly jakies problemy z updatem i ktora masz wersje HK czy europa

wlasnie jak poznac skad jest moj diamond ? :D

*

Offline Minte77

  • *
  • 55
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch PRO
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 20, 2008, 00:49:39 »


Skype na razie nie działa ja używam Fringa.

Dlaczego Skype nie działa ja uzywam teraz HP iPAQ 614c ale tam Skypik chodzi pieknie. Pytam bo planuje go zmienic na HTC Touch Pro?
Czy jeszcze jakies inne programy nie działają???

*

Offline ormats

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 20, 2008, 10:28:25 »
Jest dostępny zasilacz samochodowy do tego modelu??
Z tego co wyczytalem w pudelku go nie ma.

*

Offline Modrzew

  • **
  • 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: dell x30 >uniwersal> hermes > kaiser >diamond>SGS
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 20, 2008, 10:34:29 »
W pudełku go nie ma a dostępny jest chociażby tu.

http://www.htcaccessorystore.com/pl/p_htc_item.aspx?i=163185

Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 20, 2008, 11:00:05 »
to skoro jestesmy przy akcesoraich to mzoe warto zalozyc nowy watek ;)
mam pytanie czym sie rozni ten kabel http://www.htcaccessorystore.com/pl/p_htc_item.aspx?i=164752 od tego http://www.htcaccessorystore.com/pl/p_htc_item.aspx?i=148547 bo nie widze roznicy

*

Offline Klusek

  • *****
  • 1410
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656
  • Sprzęt: Xperia Arc S
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 20, 2008, 12:08:12 »
to skoro jestesmy przy akcesoraich to mzoe warto zalozyc nowy watek ;)
mam pytanie czym sie rozni ten kabel http://www.htcaccessorystore.com/pl/p_htc_item.aspx?i=164752 od tego http://www.htcaccessorystore.com/pl/p_htc_item.aspx?i=148547 bo nie widze roznicy
Inny typ złącza, U300 ma złącze ExtUSB a U100 ma złącze miniUSB.
Sony Xperia Arc S powered by:
FXP208 - CM10

*

Offline ZyZ

  • 47
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 20, 2008, 12:11:28 »
za wikipedia:

HTC, a company which makes Windows Mobile-based Communicators, has a proprietary connector called HTC ExtUSB, which combines mini-USB with audio input and output.

czy to znaczy ze miniusb samo z siebie nie daje opcji transferu sygnalu audio przy jednoczesnym  przesyle 'normalnych' danych?

*

Offline rymi

  • ****
  • 636
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond 2 [WM6.1 Polish]
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 20, 2008, 13:27:47 »
Cytuj
Inny typ złącza, U300 ma złącze ExtUSB a U100 ma złącze miniUSB.

hmmmm a jaki jest sens istnienia kabla USB ktory w koncu sluzy tylko do transmisji danych z koncowka ExtUSB ??
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2008, 06:52:29 wysłana przez rymi »
HTC Touch Diamond 2 - WM6.1 Polish [ehh znowu tyle gram :/ - 120g] MicroSDHC 16GB SanDisk + Compaq iPAQ H3970 MMC 512MB Transcend

Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 20, 2008, 16:14:22 »
co dostaliscie na plytce czy jest jakies doatkowe oprogrwamowanie bo ja dostalem windows i druga plyta z opsiem software, ale byla tam tylko intrukcja w pdf

czy jest jakis soft do backup- poniewaz po update trzeba wszystko na nowo konfigurowac jest soft na stronie htc o nazwe Sprite Backup ale czy on bedzie zrzucal wszystkie ustawienia ? tak jak np w nokii robi to pc suite

prosba do przyszlych posiadaczy polskiej wersji o umieszczenie instrukcji po polsku ;)

*

Offline Modrzew

  • **
  • 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: dell x30 >uniwersal> hermes > kaiser >diamond>SGS
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 20, 2008, 16:24:11 »
co dostaliscie na plytce czy jest jakies doatkowe oprogrwamowanie bo ja dostalem windows i druga plyta z opsiem software, ale byla tam tylko intrukcja w pdf

czy jest jakis soft do backup- poniewaz po update trzeba wszystko na nowo konfigurowac jest soft na stronie htc o nazwe Sprite Backup ale czy on bedzie zrzucal wszystkie ustawienia ? tak jak np w nokii robi to pc suite

prosba do przyszlych posiadaczy polskiej wersji o umieszczenie instrukcji po polsku ;)

Jedna płyta z windowsem,a druga z :Sprite backup,Spb Gprs Monitor,Worldcard Mobile,CE-Star,Cyberon Talking Dictionary,
Moja wersja została zakupiona w usa ale w 100% pochodzi HK.

Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 20, 2008, 16:27:19 »
no to jajo bo ja mam na pewno wersje europejska i jest tam tylko instrukcja ;) slicznie :D

*

Offline sivy

  • **
  • 178
  • Sprzęt: htc touch pro
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 20, 2008, 17:08:22 »
tak jak Modrzew pisał płytka z toolsami + instrukcja.
Model całkowicie z HK w takim fikuśnym opakowaniu - ścięty ostrsłup::

*

Offline Modrzew

  • **
  • 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: dell x30 >uniwersal> hermes > kaiser >diamond>SGS
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 20, 2008, 17:23:18 »
A folie miałeś juz przyklejona na wyświetlacz ?bo ja tak i to nawet dobrej jakości -do tej pory ją mam.

*

Offline sivy

  • **
  • 178
  • Sprzęt: htc touch pro
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 20, 2008, 17:47:39 »
była folia + koleś dodał jeszcze chyba paczkę z 3 albo 4 sztukami (nie sprawdzałem czy pasują). ja nienawidze tych folijek i zawsze wszystko zdzieram.

*

Offline Modrzew

  • **
  • 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: dell x30 >uniwersal> hermes > kaiser >diamond>SGS
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 25, 2008, 18:32:11 »
Ciekawy test , Przeglądarka w iPhone przegrała

  http://pda.pl/news/1908

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 25, 2008, 18:35:37 »
Ciekawy test, ale o test nikt nie prosił, więc czemu w tym temacie? Czemu wogóle podałeś ten link...?  :worried:

*

Offline Modrzew

  • **
  • 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: dell x30 >uniwersal> hermes > kaiser >diamond>SGS
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 25, 2008, 18:41:22 »
Ciekawy test, ale o test nikt nie prosił, więc czemu w tym temacie? Czemu wogóle podałeś ten link...?  :worried:

Poniekąd dotyczy tego tematu ponieważ diamond posiada takową przeglądarkę,a niejednokrotnie był porównywany do iphona,więc zostały rozwiane wszelkie wątpliwości co do szybkości.

Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 25, 2008, 20:50:56 »
Na poczatku napalilem sie na HTC cruise i juz mialem kupowac, potem zmienilem zdanie bo to tylk0 100 zl roznicy, wiec zdecydowalem sie na diamonda. Ale jak tak czytam co tu piszecie to juz sam niewiem, slaba bateria mnie martwi najbardziej. Wiec krotwko prosze, warto czy nie ?

*

Offline macgeb

  • **
  • 232
  • Płeć: Mężczyzna
  • H E I M D A L L
    • www.heimdall.net.pl
  • Sprzęt: HTC Touuch HD2 + 16GB
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 25, 2008, 21:00:47 »
Na poczatku napalilem sie na HTC cruise i juz mialem kupowac, potem zmienilem zdanie bo to tylk0 100 zl roznicy, wiec zdecydowalem sie na diamonda. Ale jak tak czytam co tu piszecie to juz sam niewiem, slaba bateria mnie martwi najbardziej. Wiec krotwko prosze, warto czy nie ?

O bateriach było dużooo już więc nie będę się rozpisywał powiem tyle istnieje coś takiego jak ładowarka albo zwykła albo samochodowa więc w czym problem??
Po drugie ci co narzekają na baterię to kupując Diamonda czy inny sprzęt i zajeżdzają go przez 5-8 godzin bez oddechu i myślą ze im będzie trzymał tydzień to się grubo mylą,mało jest teraz urządzeń mobilnych które mają super baterię choć takie się zdarzają więc nie ma co płakać mi bateria przy względnym użytkowaniu trzyma 2 dni ale zadaża się też że wieczór muszę ją ładować.

Czy warto?? Każdy ma swój gust na dzień dzisiejszy jak dla mnie Nie ma nic lepszego od Diamonda.
Życie to dziwka, w dodatku droga, a najgorsze jest to, że dziwkę trudno jest pokochać...

*

Offline Modrzew

  • **
  • 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: dell x30 >uniwersal> hermes > kaiser >diamond>SGS
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 25, 2008, 21:09:17 »
Na poczatku napalilem sie na HTC cruise i juz mialem kupowac, potem zmienilem zdanie bo to tylk0 100 zl roznicy, wiec zdecydowalem sie na diamonda. Ale jak tak czytam co tu piszecie to juz sam niewiem, slaba bateria mnie martwi najbardziej. Wiec krotwko prosze, warto czy nie ?

Przesiadłem  sie z kaisera,gdybym mial  to zrobić ponownie nie zawahałbym sie,ale to jest moje zdanie.

*

Offline sivy

  • **
  • 178
  • Sprzęt: htc touch pro
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 25, 2008, 21:10:20 »
ja powiem tak: bardzo warto:)

gigantyczna funkjonalność, bardzo mały, mega klawo wygląda, tf3d jest naprawde fajny

dla mnie bomba

*

Offline batman

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.chelatacja.pl
  • Sprzęt: HTC DIAMOND
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 27, 2008, 18:23:30 »
Witanko
No i doczekalem sie i od 3 dni  nic innego nie robie tylko sie bawie poprzednio mialem etena ,i teraz mam pare uwag i pytan
1 bateria trzyma 1 dzien
2 bardzo sie grzeje przy ladowaniu
3 BARDZO BARZO ciche dzwonki<< moze ktos  ma na to pomysl>>
no i problem najwiekszy do kontaktow moge dolozyc dzwonek jaki chce ale w zaden sposob nie moge  zmienic dzwonka przypisanego ,wkladam z listy ten co bym chcial  dzwonie i niestety jest znowu ten co byl  ,walcze juz z tym 2 dni,reszta jest jak najbardziej ok etenik sie chowa
pozdrawiam i czekam na odp

*

Offline paka

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 27, 2008, 19:50:37 »
Witam, jak odróżnić Htc Diamond z HK lub z Europy? Ktoś coś mówił o pudełkach, ale chyba wszystkie są w kształcie ostrosłupa...Znalazłem osobe która ma do sprzedania 2 szt. przywiezione z Holandi itp. i w sobote bede jechał sprawdzić. Na co zwrócić uwage? Co charakteryzuje wersje z HK a co z europy?

*

Offline max77

  • *
  • 58
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 28, 2008, 11:08:51 »
Więc pobawiłem się trochę diamentem i czuję niedosyt. W pierwszym momencie spodobało mi się że jest mały i lekki, ale teraz widzę że jest bardzo delikatny i będzie podatny na upadki i szybkie zużycie te błyszczące plastiki. Trochę zdziwiony jestem że nie ma futerału do paska, ma nie wygodny rysik, idiotycznie schowany przycisk soft Rest, no i obsługa tego TF jakaś nędzna, nakleiłem folie i nic się nie polepszyło, nadal słabo reaguje na gesty i haczy mimo że zaktualizowałem soft na ten podany na forum. Na plus ładny wyświetlacz, super jakość rozmów jak na PPC szczególnie ostatnio Kaiser jakoś kiepsko wyglądał z tym.  Sumując jestem zawiedziony, Kaiser jakoś lepiej mi leży ma więcej przycisków funkcyjnych waży więcej i sprawia solidniejsze wrażenie.

*

Offline batman

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.chelatacja.pl
  • Sprzęt: HTC DIAMOND
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 28, 2008, 14:30:27 »
witam ponownie
poradzilem sobie z tymi dzwonkami   nie wiedzialem ze kolega zamontowal mi dodatkowy programik do dzwonkow i  sie pogryzly :mrgreen: ale to by bylo za proste gdyby wszystko dzialalo problem jest z bluetooth niby widzi inny tel  niby przyjmuje to co do niego wysylaja  a nic nie dostaje ja z kolei gdy chce cos wyslac  to nie ma ikonki do wyslania blut a tel efony nadal sie widza :mad:

*

Offline DjDario

  • ***
  • 335
  • Płeć: Mężczyzna
    • SmartOS.pl
  • Sprzęt: Galaxy S  & Nokia E71
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 28, 2008, 16:01:05 »
Hmm no cóż sprawę Diamonda widzi każdy nieco inaczej bo potrzeby i gusta są różne. Ja jako wczesniejszy uzytkownik Ty TN II teraz po przesiadce na Diamonda jestem akurat zadowolony. kaiser był dla mnie osobiście zbyt cięzki i za duży - taką cegłą można już nieźle potraktować napastnika  :mrgreen: Poza tym nie lubię korzystać z tej maluteńkiej klawiaturki QWERTY, dlatego nie tęsknię za tym rozwiązaniem w Diamondzie. Reasumując wszystkie ZA i PRZECIW zdecydowanie jestem zadowolony, bo Diamond spełnia moje potrzeby i oczekiwania i tak naprawdę trudno mu coś mocnego zarzucić. Korzystam równoczesnie z Nokii N95 i Diamonda i ten duet mi pasi. A do "większego" pisania gdy normalna klawiatura jest potrzebna to biorę HTC Shift'a. W terenie jak dla mnie ideał. To tyle. Pozdrawiam  :wink:

*

Offline max77

  • *
  • 58
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 28, 2008, 17:16:36 »
DjDario jak u ciebie z czułością ekranu, u mnie TF chodzi jak  na Kaiserze czyli dość nie precyzyjnie a ponoć diamond ma czulszy ekran. Czy używacie jakichś futerałów do noszenia, bo jakoś wydaje mi się że szybko się on pobija noszony w kieszeni i rzucany po schowkach w autach. No i jeszcze sprawa uchwytu samochodowego, czy już ktoś z ma jakiś godny uwagi.

*

Offline batman

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.chelatacja.pl
  • Sprzęt: HTC DIAMOND
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 28, 2008, 18:19:29 »
ja uzywam smyczy a do autka kupilem uchwyt noki sztywny nie trzesie sie i jest ok

*

Offline Modrzew

  • **
  • 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: dell x30 >uniwersal> hermes > kaiser >diamond>SGS
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 28, 2008, 18:36:22 »
DjDario jak u ciebie z czułością ekranu, u mnie TF chodzi jak  na Kaiserze czyli dość nie precyzyjnie a ponoć diamond ma czulszy ekran. Czy używacie jakichś futerałów do noszenia, bo jakoś wydaje mi się że szybko się on pobija noszony w kieszeni i rzucany po schowkach w autach. No i jeszcze sprawa uchwytu samochodowego, czy już ktoś z ma jakiś godny uwagi.

Ja również używam smyczy a na uchwyt to czekam aż pojawia sie u nas bo mam na oku same plecki HR cena 20euro (ramię posiadam)ale narazie jeszcze trochę za dużo wychodzi bo cena przesyłki jest duża ,całość wychodzi  43euro to trochę przegięcie.

http://www.expansys.pl/p.aspx?i=169746

*

Offline max77

  • *
  • 58
Odp: HTC Diamond: pytania i odpowiedzi
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 28, 2008, 22:15:19 »
Dzięki chłopaki za podpowiedzi no o smyczy nie pomyślałem. Też używam uchwytu HR do Kaisera i Execa i trzeba przyznać że są całkiem niezłe jakościowe. Jutro przejadę się do sklepu dla idiotów może będzie coś pasować z jakiś uniwersalnych przynajmniej na jakiś czas wystarczy.