Zegar/bateria w taskbar widoczne w programach

  • 4 Odpowiedzi
  • 791 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline najman

  • ***
  • 488
Zegar/bateria w taskbar widoczne w programach
« dnia: Marzec 10, 2009, 23:08:36 »
Mam rom xcoom 4.1 Lite wczesniej chyba w romie xcomm 8.2 kiedy wszedlem np do exploatatora plikow widzialem po prawej na gorze zegar a kiedy wyszedlem do TF3D to mialem procentowa baterie. Obecnie mam tylko procentowa baterie w TF3D a jak wejde w jakikolwiek program to ona znika (nie mowiac o zegarze). Probowalem przelaczyc w ACT na zegar ale wtedy w TF3D pokazywal sie sam zegar bez baterii a po wejsciu w jakis program tez nic. Potem przestawilem ta opcje w Diamond Tweak ale tez nic to nei pomoglo... Chce miec baterie w TF3D jak mam obecnie a jak wejde w jakis program to zebym widzial zegar (albo najlepiej to i to). Mozna jakos to ustawic?

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: Zegar/bateria w taskbar widoczne w programach
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2009, 23:25:23 »
I to i to sie nie da ale zeby widziec zegar wystarczy Ustawienia ... Zegar i alarmy ... Wiecej  Wyswietl zegar na pasku tytulu we wszystkich prograsmach.

*

Offline senshiro87

  • *
  • 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC T.D. & SE W880i
Odp: Zegar/bateria w taskbar widoczne w programach
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2009, 23:32:51 »
Chce miec baterie w TF3D jak mam obecnie a jak wejde w jakis program to zebym widzial zegar (albo najlepiej to i to). Mozna jakos to ustawic?
Miałem taki sam problem. Rozwiązanie - ustawić zegar na stałe (tak jak to zrobiłeś) + wgrać jakiś program do baterii (ja mam Batti v. 2.4). Wszystko działa bez zarzutu :)
PROven ROM v. 1.03, Radio ROM 1.09.25.23
Nowy Diamond prosto ze sklepu za 840 zł?? :shock:  Tak :proud:

*

Offline najman

  • ***
  • 488
Odp: Zegar/bateria w taskbar widoczne w programach
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2009, 23:39:13 »
Krzysiecw dzieki:) zapomnialem o tym. Za duzo tych opcji do ustawienia po zmianie romu a dawno nie zmienialem.

*

Offline bieski

  • ****
  • 656
Odp: Zegar/bateria w taskbar widoczne w programach
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2009, 00:58:52 »
Mozna jakos to ustawic?

Polecam ariel battery zamiast ikonki menu start bedziesz mial wskaznik procentowy naladowania bateri.
a zegarek mozesz miec zamiast baterii z WM