[ROM][WM6.5/WM6.5.1] Windows Revolution 7.0 Titanium & TF3D & TF3D2.1 & Clean

  • 3568 Odpowiedzi
  • 489110 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Jak jeszcze gotujesz to mam pytanie...
Możesz dodać do Call ID (ekran dzwoniącego) nazwę firmy osoby dzwoniącej?

Używam telefonu służbowo i byłoby to bardzo wygodne.

jarino pewnych funkcjonalnosci nie da sie od tak dodac gotujac ROM :/ To zalezy od programu ktory sie wgotowuje i tego czy ten program to obsługuje ... W kuchni kucharze posluguja sie pakietami z programami ... Jak dany program obsluguje takie rzeczy to dobrze jak nie ... To nie da sie osobno tylko czegos dodac albo usunac :/ Niestety :/

*

Offline marekonek

  • 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • MarekOnek
    • Gorzowska Liga Amatorskiej Koszykówki
JEST!!!!!! na chomiku właśnie ściągam!!!!!
MarekOnek
referee basketball

*

Offline jarino

  • **
  • 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Touch Diamond
kurcze szkoda :-(
od jakiegoś czasu szukam Caller ID, który pokazywałby nazwę firmy osoby dzwoniącej. Nie mogę nic znaleźć. Ech... doszło do tego, że wyłączyłem u siebie nakładkę na Called ID i używam standardowego MS.

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
kurcze szkoda :-(
od jakiegoś czasu szukam Caller ID, który pokazywałby nazwę firmy osoby dzwoniącej. Nie mogę nic znaleźć. Ech... doszło do tego, że wyłączyłem u siebie nakładkę na Called ID i używam standardowego MS.

jarino ale w WM 6.5 caller ID wygląda nieco inaczej podczas przychodzacego połączenia z zablkowanym ekranem ... Moze akurat będzie to czego chcesz ... mike wyłączył Dialer HTC domyslnie ...

*

Offline sudi242

  • **
  • 232
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS
JEST!!!!!! na chomiku właśnie ściągam!!!!!
mozesz podac nazwe chomika?
lubię czytać.......................................Twoje maile;)

*

Offline damianpiwowarski

  • Ekspert Android
  • *****
  • 1115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dawniej "Damianoo".
    • www.mojdroid.pl
  • Sprzęt: iPhone 5
było, mike1986

*

Offline mario32

  • 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Compact IV
dajcie na jakiś inny serwer nie mam konta na chomiku a bym potestował ten Rom-ik
UltraClean v1.3
Radio 1.15.25.14

*

Offline MacKam

  • *
  • 59
  • Płeć: Mężczyzna
    • SymbianOS.pl
  • Sprzęt: Diamond
Zrobiłem mirrora do sendspace.pl: Windows_Revolution_v1.0.rar
pozdrawiam Kamil

*

Offline mike1986

  • *****
  • 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Windows Revolution
  • Sprzęt: HTC Magic
Jestem u dziewczyny więc mam na chwilę dostęp do neta póki mnie nie zabije ;)

Jest jeden problem, otóż na starcie wywala błąd voice commandera ale poprawię to jak tylko wrócę do domu. Póki co nie przeszkadza to w używaniu/testowaniu ROMu. Nowy build poprawił wiele błędów z którymi nie potrafiłem sobie poradzić np kopiowanie plików windosowym explorerem do podaj lokalizacji. Teraz wszystko śmiga pięknie. V1.1 będzie zawierała nowe ikony, poprawiony ekran welcomescrenn i voice commandera.

*

Offline jarino

  • **
  • 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Touch Diamond
napiszcie jak najszybciej jak działa :]

*

Offline mike1986

  • *****
  • 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Windows Revolution
  • Sprzęt: HTC Magic
Jeszcze jedno... jak wrócę do domu to uzupełnię pierwszego posta o screeny i inne informacje.

*

Offline MacKam

  • *
  • 59
  • Płeć: Mężczyzna
    • SymbianOS.pl
  • Sprzęt: Diamond
To ja wymienie co znalazłem:

- Wspomniany błąd z voice commander
- Autostartujące kontakty
- Nie można wybrać innego dzwonka niż ten który jest ustawiony, wyskakuje błąd: "Ten dźwięk dzwonka jest uszkodzony lub niedostępny..."
- Stara wersja .NET
- Przesunięte zaznaczanie (np, w menu start jest wyżej kilka ładnych pixeli) a wygląda to tak:




Szukam dalej :)

Sugestie:

- jest nowa wersja blisa (1.6)
- Może menu z htc a nie windowsowe? Ostatnio udało mi się namówić jednego kolesia z xda i zrobił port na diamonda czegoś takigo:
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=3686543&postcount=1 a tu fix dla diamonda: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=3767027&postcount=41

Opinia:

Chyba najszybszy romik z 6.5 jaki testowałem :) - jest jak najbardziej ok.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2009, 21:28:16 wysłana przez MacKam »
pozdrawiam Kamil

*

Offline mike1986

  • *****
  • 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Windows Revolution
  • Sprzęt: HTC Magic
To ja wymienie co znalazłem:

- Wspomniany błąd z voice commander - poprawię jak wrócę
- Autostartujące kontakty brak lekarstwa, mnie czasem nie startują w ogóle. Najcześciej po pierwszym HR tylko raz wyskoczą a potem jest spokój
- Nie można wybrać innego dzwonka niż ten który jest ustawiony, wyskakuje błąd: "Ten dźwięk dzwonka jest uszkodzony lub niedostępny..." - masz rację - zupełnie o tym zapomniałem. Naprawię jak wrócę, szybka piłka.
- Przesunięte zaznaczanie (np, w menu start jest wyżej kilka ładnych pixeli) - generalnie dziwię się, że masz białe pole a nie niebieskie... zmieniałeś coś? Ja wgrałem niebieski plik graficzny. Postaram się znaleźć lekarstwo.

- jest nowa wersja blisa (1.6) - to jest właśnie ten bliss. Tyle, że zmodyfikowałem go. Zmieniłem tapetę i kolory dolnej i górnej belki
- Może menu z htc a nie windowsowe? Ostatnio udało mi się namówić jednego kolesia z xda i zrobił port na diamonda czegoś takigo: - Jak wrócę do domu to przeglądnę :)
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=3686543&postcount=1 a tu fix dla diamonda: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=3767027&postcount=41

Dzięki MacKam  :ok:

*

Offline MacKam

  • *
  • 59
  • Płeć: Mężczyzna
    • SymbianOS.pl
  • Sprzęt: Diamond
Dzięki MacKam  :ok:

mike1986, to ja dziękuje za kawał dobrej roboty  :ok:

Co do tła w blisie - tak zmieniałem, myśląc, że poprawi to problem z przesunięciem, jednak jak widać na screenie tak się nie stało.
Dopisałem do listy, że chyba jest w tym romie starsza wersja .NET'a, o ile się nie mylę.

Może by warto też dodać program xcoom HtcExtFun.cab do zmiany klawiatury w zależności od rysika: http://[*********]/Chomik.aspx?id=xcoom&sid=50 bardzo użyteczny kawał softa :)
Napisane: Maj 17, 2009, 21:28:46
Dzięki MacKam  :ok:

mike1986, to ja dziękuje za kawał dobrej roboty  :ok:

Co do tła w blisie - tak zmieniałem, myśląc, że poprawi to problem z przesunięciem, jednak jak widać na screenie tak się nie stało.
Dopisałem do listy, że chyba jest w tym romie starsza wersja .NET'a, o ile się nie mylę.

Kolejna sprawa, nie można zmienić klawiatury na inną niż domyślna (lista się nie wyświetla)

Może by warto też dodać program xcoom HtcExtFun.cab do zmiany klawiatury w zależności od rysika: http://[*********][ciach]xcoom&sid=50 bardzo użyteczny kawał softa :)
pozdrawiam Kamil

*

Offline mike1986

  • *****
  • 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Windows Revolution
  • Sprzęt: HTC Magic
Nowszą wersję NET'a oczywiście dodam jednak wstrzymam się póki co odnośnie wszelkiego dodatkowego oprogramowania, które zamieszczę u siebie na chomiku w folderze dodatkowych programów i każdy będzie mógł sobie dopieścić ROM wg własnego uznania.

U mnie zamiana klawiatury z Pełnej QWERT na Klawiaturę telefonu działa bezbłędnie.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2009, 21:41:05 wysłana przez mike1986 »

*

Offline Dahaka06

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zabójstwo to ekstremalna forma cenzury
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond Dark Innovation 2 (v7.0) by Krzysiecw
Witam wszystkich.

Wiem że pewnie to gdzieś już było ale za nic nie mogę znaleźć. Mianowicie jak wgrać nowy rom. Nie robiłem tego jeszcze a nie chce nic zepsuć. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Dziękuję
Jeśli mój sąsiad codziennie bije swoją żonę, ja zaś nie biję jej nigdy, to w świetle statystyki obaj bijemy je co drugi dzień.


*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Witam wszystkich.

Wiem że pewnie to gdzieś już było ale za nic nie mogę znaleźć. Mianowicie jak wgrać nowy rom. Nie robiłem tego jeszcze a nie chce nic zepsuć. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Dziękuję

Zdajesz sobie sprawe, że zaraz Cie zlinczują ? Kolego ... 1 strona Dzialu ... Przyklejony temat na samej gorze ! POCZYTAJ TO

*

Offline Modrzew

  • **
  • 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: dell x30 >uniwersal> hermes > kaiser >diamond>SGS
Jak by ktos chciał to jest na rapidzie :      http://rapidshare.com/files/234133804/Windows_Revolution.rar

*

Offline Dahaka06

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zabójstwo to ekstremalna forma cenzury
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond Dark Innovation 2 (v7.0) by Krzysiecw
Jak najbardziej zdaje sobie sprawę.
Przyjmę linczowanie z godnością. Napisałem tu bo znalazłem ten bardzo fajny rom a niestety nigdzie nie znalazłem jak go zainstalować, a nie chce "zabić" Diamonda.
Poszukam jeszcze. I dzięki wielkie za ostrzeżenie mnie.
Jeśli mój sąsiad codziennie bije swoją żonę, ja zaś nie biję jej nigdy, to w świetle statystyki obaj bijemy je co drugi dzień.


*

Offline Modrzew

  • **
  • 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: dell x30 >uniwersal> hermes > kaiser >diamond>SGS
Jak najbardziej zdaje sobie sprawę.
Przyjmę linczowanie z godnością. Napisałem tu bo znalazłem ten bardzo fajny rom a niestety nigdzie nie znalazłem jak go zainstalować, a nie chce "zabić" Diamonda.
Poszukam jeszcze. I dzięki wielkie za ostrzeżenie mnie.

W linku z rapida dodałem plik uruchamiający z pozycji kompa wystarczy że oba pliki będą w jednym folderze.
jeżeli nie chcę ci sie uruchomić to musisz dograć NET Framework 3.5 do systemu w kompie stacjonarnym.

G-config.....BŁĄD
XT9 - zawiecha.... sprawdzę jeszcze raz. Jest ok po SR
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2009, 22:31:13 wysłana przez fresh11 »

*

Offline mike1986

  • *****
  • 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Windows Revolution
  • Sprzęt: HTC Magic
G-config.....BŁĄD

To jest związane ze starą wersją NET Framework. Jak wgram nową o czym było już pisane to wszystko będzie ok :)

Szybkie wybieranie głosowe - przycięta część "głosowe..."
Advanced config - błąd
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2009, 22:36:47 wysłana przez fresh11 »

*

Offline mike1986

  • *****
  • 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Windows Revolution
  • Sprzęt: HTC Magic
Szybkie wybieranie głosowe - przycięta część "głosowe..."

Nie mam wpływu na przycięte niektóre podpisy ikon. Tak to jest jeśli są 4 ikony w szeregu. Zawsze można sobie samemu wejść w eksplorator plików Windows\Menu start\Programy\xxx i zmienić nazwę skrótu na taką, która mieści się w polu.

Advanced config - błąd

No jest błąd ale znowu związany z NET Framework. To wszystko będzie działać jak dam nowy Framework. Wcześniej działało jak miałem 21222 a po zmianie na nowy build zapomniałem przenieść też nowszą wersję Framework'a. Cierpliwości, niedługo będzie wersja 1.1 pozbawiona powyższych błędów.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2009, 22:40:05 wysłana przez mike1986 »

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond

Czekamy, zatem na kosmetykę..... super robota  :ok:

*

Offline damianpiwowarski

  • Ekspert Android
  • *****
  • 1115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dawniej "Damianoo".
    • www.mojdroid.pl
  • Sprzęt: iPhone 5
kiedy można spodziewać się poprawek?
dla twojego romu chyba porzucę godnego romu od krzysiecaw :]

*

Offline mike1986

  • *****
  • 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Windows Revolution
  • Sprzęt: HTC Magic
Do godziny myślę  :)

*

Offline gadowsk

  • ****
  • 716
  • Płeć: Mężczyzna
    • gadowsk
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond w PLAY
(...)
- Może menu z htc a nie windowsowe? Ostatnio udało mi się namówić jednego kolesia z xda i zrobił port na diamonda czegoś takigo:
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=3686543&postcount=1 a tu fix dla diamonda: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=3767027&postcount=41

Opinia:

Chyba najszybszy romik z 6.5 jaki testowałem :) - jest jak najbardziej ok.
Mam nadzieję że nie dasz Menu HTC tylko zostawisz to od MS z WM6.5 bo to HTC tylko spowalnia ROM co było już omawiane w przypadku ROMu qsqi.
To menu HTC jest super w przypadku WM6.1 ale nie WM6.5 który to ma już palco-przyjazne menu.
Czekam na wersję poprawioną v1.1 :D
HTC Touch Diamond
ROM: Windows Phone Mystique Titanium 2.3
Radio: 1.17.25.09 + Rilphone 1.15.25.14

*

Offline damianpiwowarski

  • Ekspert Android
  • *****
  • 1115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dawniej "Damianoo".
    • www.mojdroid.pl
  • Sprzęt: iPhone 5
Cytuj
Cytat: MacKam  Dzisiaj o 21:12:35
(...)
- Może menu z htc a nie windowsowe? Ostatnio udało mi się namówić jednego kolesia z xda i zrobił port na diamonda czegoś takigo:
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=3686543&postcount=1 a tu fix dla diamonda: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=3767027&postcount=41

Opinia:

Chyba najszybszy romik z 6.5 jaki testowałem  - jest jak najbardziej ok.
Mam nadzieję że nie dasz Menu HTC tylko zostawisz to od MS z WM6.5 bo to HTC tylko spowalnia ROM co było już omawiane w przypadku ROMu qsqi.
To menu HTC jest super w przypadku WM6.1 ale nie WM6.5 który to ma już palco-przyjazne menu.
Czekam na wersję poprawioną v1.1

Jak wyżej, też chce miodkowe :) to z manilli jest ochydne...

Cytuj
Do godziny myślę 

No to czekamy ^^