[MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda

  • 208 Odpowiedzi
  • 144793 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline woma1

  • ***
  • 444
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 21, 2009, 14:30:26 »
Hi

Przeczytaj uważnie post #1, a najlepiej #26:

7. Natychmiast ODŁĄCZ Diamonda od komputera i zrób HARD-RESET (wcisnąć zmniejszanie głośności + kółko + reset) następnie wciśnij klawisz zwiększania głośności (" Press Vol Up To Boot") po zakończonym procesie przywracania ustawień fabrycznych wciskamy ponownie klawisz zwiększania głośności (spowoduje to reset Diamonda) i natychmiast wciśnij przycisk zmniejszania głośności + strzałka (back hardkey) nad słuchawką kończącą rozmowę, żeby zacząć proces instalacji ROMu z IS.

Dla ustalenia uwagi wprowadzam poprawkę:

... i natychmiast wciśnij przycisk zmniejszania głośności + strzałka (back hardkey) nad słuchawką kończącą rozmowę + reset ...

Oczywiście musisz mieć przed całą procedurą wgrany nowy diamimg.nbh na storage.

DUDUS


*

Offline apg

  • 37
  • Sprzęt: X+
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 21, 2009, 23:28:01 »
Wytłumaczę jeszcze raz.
Wykonuję wszystkie kroki za wyjątkiem ostatniego, czyli wczytania nowego romu z IS (nie wciskam zmniejszania głośności i strzałki po resecie) i wczytuje mi się stary rom.
Jeżeli dobrze rozumiem, skoro stary rom się wczytuje, to oznacza, że dalej siedzi w pamięci.
Ponowię więc pytanie, co tak na prawdę czyści ten program, skoro starego romu z pamięci nie wyczyścił.

Może coś mi źle poszło?
Na końcu po komendzie "task 8" nie pojawiło się "CMD>" jak w instrukcji, mimo to oczywiście wykonałem szybko odłączenie i HR.

Cmd>set 14 0
HTCST   ÚČŇHTCE
Cmd>task 28 55aa
Format start
Fill RSVD information for block 288 to 321
Storage start sector=0xCE00, total sector=0xE1C0
Storage start block=857, total block=903
Total Bad Block in CE: 1

Erase physical block from 1148 to 2048

Format end

Cmd>task 8


*

Offline pepe64

  • ****
  • 665
  • Płeć: Mężczyzna
  • Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.
  • Sprzęt: BB 9700 (do pracy) HTC HD2 (do..zabawy)
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 22, 2009, 14:33:47 »
Ponowię więc pytanie, co tak na prawdę czyści ten program, skoro starego romu z pamięci nie wyczyścił.
W zasadzie powinien wyczyscić wszystko "wokół" systemu. To jest w zasadziee zgadywanie, bowiem używamy narzedzia stworzonego w innym celu aby poprawiac niedoskonałosci przenoszenia nsystemu. To mniej wiecej tak, jakbysmy na PC na partycji z XP wgrali np. z pen'a Viste w ten sam katalog, a potem "jakimś" narzedziem usunęli z dysku wszystko "wokół" tak powstałej Visty. Ale ok, chcemy mieć lepsze ROMy, producent w zasadzie nie dba o nas, kombinujemy..
Ale ja w innym temacie - mam cholerna Vistę Home, rtaz zrobiłem MTTY, ale po raz wtóry za Boga nie idzie. Po podmianie sterowników najlepsze z okien komentuja mi, że "nie udało się wgrac sterownika i nie mozna uruchomić usługi". Znalazlem gdzies u jakiegoś czarodzieja mtty podobno pod Vistę i 7, ale w moim przypadku "podobno" :ohreally:
Macie może jakis pomysł?
Andro:        MIUI 2.4.13 PL
Kernel:       tytungR14
Radio:        2.15.50.14
Karta:        8 GB Class 10

*

Offline fala77

  • ****
  • 717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One V
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 22, 2009, 15:08:24 »
pomysły w zależności co się ma na dysku : :)
1.stworzyć nowe czyste konto użytkownika - pomaga czasem
2.przeinstalować vistę - może w sterownikach się namieszało a to najszybszy sposób by mieć wszystko na "świeżo"

tak na szybko mi przyszły te pomysły bo jak się raz chciało a teraz nie chce a raczej nie jest to wina diamonda tylko właśnie pomieszania z popapranie w systemie.
HTC One V

*

Offline pepe64

  • ****
  • 665
  • Płeć: Mężczyzna
  • Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.
  • Sprzęt: BB 9700 (do pracy) HTC HD2 (do..zabawy)
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 22, 2009, 15:23:56 »
..na dysku jak to pod Vistą - a cholera wie;)! Dzis na wejsciu Vista powitała mnie Pulpitem bez ikon i ze zmieniona kolorystyką :evil: Po ponownym uruchomieniu wróciła do poprzedniego wygladu. A od ostatniego mtty nie robiłem w zasadzie z vista-wio nic. Tzn. ona sama ze soba robiła :ok:, poprawki jakowes wgrywajac...
Chciałem potestować DI 2.1, co tez czynię ale jak na razie bez mtty. Hahaha, korporacyjny laptop :wink:
Andro:        MIUI 2.4.13 PL
Kernel:       tytungR14
Radio:        2.15.50.14
Karta:        8 GB Class 10

*

Offline woma1

  • ***
  • 444
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 22, 2009, 17:32:44 »
Hi

U mnie podczas formatowania pojawiły się nieco inne zakresy adresów niż opisano w poście #1. Poniżej zrzutka:

set 14 0
HTCST   ÚČŇHTCE
Cmd>task 28 55aa
Format start
Fill RSVD information for block 288 to 321
Storage start sector=0x12280, total sector=0x8D40
Storage start block=1195, total block=565
Total Bad Block in CE: 0

Erase physical block from 1485 to 2048

Format end

Cmd>task 8

Z czego wynikają różnice? Może mi ktoś wytłumaczyć?

DUDUS

*

Offline mike1986

  • *****
  • 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Windows Revolution
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 22, 2009, 20:31:32 »
W przypadku win7 x86 mam instalowac x64 AS Drivers Win 7 Tested & Working czy x86 Active Sync Drivers? I włączyć przez F8?

już wszystko wiem  :ok:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 20:47:22 wysłana przez mike1986 »

*

Offline gbbsoft

  • *****
  • 1539
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 23, 2009, 09:39:46 »
Wykonuję wszystkie kroki za wyjątkiem ostatniego, czyli wczytania nowego romu z IS (nie wciskam zmniejszania głośności i strzałki po resecie) i wczytuje mi się stary rom.
Jeżeli dobrze rozumiem, skoro stary rom się wczytuje, to oznacza, że dalej siedzi w pamięci.
Ponowię więc pytanie, co tak na prawdę czyści ten program, skoro starego romu z pamięci nie wyczyścił.
To może mtty trzeba wykonywać PO a nie PRZED wgraniem ROMu?  :-?

*

Offline mike1986

  • *****
  • 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Windows Revolution
  • Sprzęt: HTC Magic
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 23, 2009, 10:31:12 »
Przed

*

Offline jarino

  • **
  • 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Touch Diamond
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 24, 2009, 11:27:53 »
cześć.

posiadam Windowsa 7 x86 i jakoś nie udało mi się znaleźć sterowników aby je podmienić...

próbowałem ze sterami pod x64 z opcją F8 ale dalej pisze, że sterowniki nie są pod wersje 32-bitową...

chyba coś ominąłem :/ proszę o wyjaśnienie mojego niekompletnego zrozumienia tematu :)

Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 24, 2009, 21:23:30 »
Ja już też nie wiem, które stery instalować pod win7 x86. Wyprubowałem wszystko. Stery win7 x64 nie chodzą, system krzyczy że nie do tej wersji. Stery do visty x86 wywalają błędy (kod 10) i wykrzykniki w menadżerze urządzeń.  Przed instalacją zawsze użyte F8 i nic.

Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 26, 2009, 12:01:27 »
Myślałem, że i mnie pomoże, niestety MDA IV jak głupiał tak głupieje. Wariacja polega na braku możliwości kalibracji ekranu. Otóż Ekran reaguje jak chce i kiedy chce na dotyk. Pierwszym syndromem jednak złej pracy było częste gubienie sygnału GPS.

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 26, 2009, 13:06:44 »
Myślałem, że i mnie pomoże, niestety MDA IV jak głupiał tak głupieje. Wariacja polega na braku możliwości kalibracji ekranu. Otóż Ekran reaguje jak chce i kiedy chce na dotyk. Pierwszym syndromem jednak złej pracy było częste gubienie sygnału GPS.

Zapewne masz uszkodzony Digitizer i głupieje bo wudaje mu sie ze ktos go naciska ... Wydaje mi się ze bez serwisu sie u Ciebie nie obejdzie ...

*

Offline jarino

  • **
  • 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Touch Diamond
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 26, 2009, 22:08:17 »
bardzo jesteście pomocni dziękuje :]

*

Offline RafalPL

  • **
  • 112
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 28, 2009, 01:05:55 »
wiec tak wszystko zrobiłem tak jak pisze z tym ze mi nie wyszło ze mam Total Bad Block in CE: 1 wszystko poszło ładnie
zrobiłem to bez SPL bo przesiadłem się na oryginalny ROM troszkę szybciej działa niewiele ale coś

*

Offline nabi1004

  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 28, 2009, 11:46:29 »
Jako, że to mój pierwszy post na Forum chciałbym jednocześnie przywitać się i podziękować za wszystkie doskonałe wątki dotyczące Diamonda, jak również i ten dotyczący MTTY.

9 razy walczyłem z instalacją ROMu w podany sposób i już prawie zwątpiłem kiedy nagle UDAŁO SIĘ! Jak widać z odpowiednimi wskazówkami, ćwiczenie czyni mistrzem ;)

Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam,
Marcin


Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 02, 2009, 18:19:18 »
W tutorialu jest: "...Natychmiast po restarcie urządzenia wciśnij przycisk zmniejszania głośności + strzałka..."

Czy nie trzeba jeszcze wcisnąć reset?

Kierowałem się dokładnie wskazówkami, nie nacisnąłem resetu i nie zaczął mi wgrywać nowego Romu tylko zaczął odpalać się stary Rom. Wiedziałem wcześniej że tak trzeba ale jak się dokładnie bez namysłu wykonuje krok po kroku polecenia z tutoriala to się naciśnie zmniejszenie głośności + strzałka bez resetu i Rom się nie zainstaluje. Chyba że to ja coś schrzaniłem??

*

Offline cinek1987cinek

  • **
  • 184
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: hTC Magic [32A]
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 02, 2009, 22:56:34 »
W tutorialu jest: "...Natychmiast po restarcie urządzenia wciśnij przycisk zmniejszania głośności + strzałka..."

Czy nie trzeba jeszcze wcisnąć reset?

Kierowałem się dokładnie wskazówkami, nie nacisnąłem resetu i nie zaczął mi wgrywać nowego Romu tylko zaczął odpalać się stary Rom. Wiedziałem wcześniej że tak trzeba ale jak się dokładnie bez namysłu wykonuje krok po kroku polecenia z tutoriala to się naciśnie zmniejszenie głośności + strzałka bez resetu i Rom się nie zainstaluje. Chyba że to ja coś schrzaniłem??

mi też kilka razy nie wyszło.
powtarzasz czyności i po ponownym uruchomieniu [ u mnie po kustomizacji -przed resetem] nasiskasz cały czas zmniejszenie głośności i tą strzałkę nad słuchawką kończącą rozmowe  :grin: i po chwili powininien pokazac sie bodajze bialy ekran i napisy po eng.
noi wciskasz POWER i sie instaluje  :grin:

Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 02, 2009, 23:04:54 »
Powiedzcie mi jedną rzecz. Ten sposób ma w zamiarze tak jakby "sformatować" , "wyczyścić" całą pamięć żeby świerza instalka Romu była na czystej pamięci , tak? Czy coś źle zrozumiałem? A jeśli dobrze zrozumiałem to czemu po operacji z mtty cały czas mam w pamięci automapą którą instalowałem przed mtty i instalacją nowego Romu. Czy takie rzeczy nie powinny być usunięte podczas tego procesu?

*

Offline cinek1987cinek

  • **
  • 184
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: hTC Magic [32A]
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 02, 2009, 23:11:08 »
Powiedzcie mi jedną rzecz. Ten sposób ma w zamiarze tak jakby "sformatować" , "wyczyścić" całą pamięć żeby świerza instalka Romu była na czystej pamięci , tak? Czy coś źle zrozumiałem? A jeśli dobrze zrozumiałem to czemu po operacji z mtty cały czas mam w pamięci automapą którą instalowałem przed mtty i instalacją nowego Romu. Czy takie rzeczy nie powinny być usunięte podczas tego procesu?

zapewne automape zainstalowales na internal storage a jej przeciez nie czyscisz bo tam jest nowy rom do sflashowania

Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 02, 2009, 23:15:29 »
 :shock: No fakt. Automapę mam na IS. Dzięki za rozwianie moich wątpliwości. :E

*

Offline cinek1987cinek

  • **
  • 184
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: hTC Magic [32A]
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 02, 2009, 23:19:39 »
:shock: No fakt. Automapę mam na IS. Dzięki za rozwianie moich wątpliwości. :E

spoko  :ok:
Powiem Ci, że miałem tak samo - i wcale nie narzekałem bo nie musiałem Automapy instalowac na nowo :) w dodatku wszytkie ustawienia sie zachowaly  :]

*

Offline Piron

  • **
  • 124
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG KS20, HTC WildFire
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 04, 2009, 09:55:32 »
Mam takie małe spostrzeżenie. Opisany sposób nie zawsze działa, to znaczy działa, ale nie zawsze daje oczekiwane skutki.
- Miałem wgrany ROM w wersji clean + SPB MS. Od jakiegoś czasu Diamond zaczął zachowywać się dziwnie. Pamięć urządzenia nie była, że tak powiem, do końca czyszczona mimo użycia programów odpowiadających za ten proces. Uruchamianie kolejnych aplikacji powodowało zawieszanie telefonu. Powodem tego nie było wgrywanie kolejnych ROMów, bo nie zaliczam się do grupy "testerów" :), lecz instalowanie nowszych sterowników i programów. Po HR  problemy nie znikały, dlatego też postanowiłem wyczyścić Diamonda programem MTT. Cały proces przebiegł bez problemu. ROM został ponownie wgrany + dodatkowe programy. Jednak problem nie zniknął. Proces czyszczenia przeprowadziłem kilka razy. Efekt ten sam.
Oczywiście, ktoś może powiedzieć, że to dodatkowe programy ponownie wywoływały błąd. Mam swoją listę programów i Diamond z nimi działał bardzo dobrze.
Postanowiłem wykonać jeszcze jedną próbę, ale drugim sposobem, który polega na wgraniu oryginalnego ROMu z HTC (wersja 2.03). Tak więc ROM został wgrany, a po nim ponownie zainstalowałem ROM w wersji Clean + dodatkowe programy. Wszytko wróciło do normy. Diamond śmiga jak rakieta. Wygląda na to, że MTT czyści pamięć, jednak nie przywraca oryginalnych sprawdzonych przez HTC ustawień, co powoduje, że nie zawsze działa zgodnie z naszymi oczekiwaniami.  

Oczywiście spróbowałem przypomnieć sobie jakie programy ostanio dodawałem i zdaje mi się, że problemy zaczęły się od momentu zainstalowania nowych sterowników graficznych. Nie oznacza to jednak, że u każdego one wystąpią. Jak ktoś napisał na forum "Diamond ma swoją duszę i do każdego trzeba podejść indywidualnie". :) Mam nadzieję, że ten post pomoże w "uleczeniu" jakiegoś Diamonda i zaoszczędzi niektórym problemów związanych z wysłaniem urządzenia do serwisu.

PS.
95% problemów związanych z działaniem tego typu urządzeń związanych jest z oprogramowaniem, pozostałe 5% to ciecze i upadki :D.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2009, 11:11:50 wysłana przez Piron »
LG KS20 KiS ROM 20.4 (spocky12)
HTC WildFire (Android 2.1)

*

Soovek

Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 12, 2009, 20:28:41 »
A co to znaczy jak miałem
Total Bad Block in CE: 3? Widziałem ze ktoś miał 1
To jakieś błędy krytyczne czy wszytko jest w porządku?

Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 13, 2009, 21:24:31 »
Witam

Mam problem z instalacją nowego ROMu. Idąc zgodnie z opisem parę razy popełniłem jakiś błąd, jednak zamiast zacząć od nowa kontynuowałem (w sensie zaczął wgrywać się stary ROM, bo nie zdążyłem z jakąś operację przy resecie) - nie wiem czy ma to znaczenie, ale od razu o tym informuję.
Problem polega na tym, że po wykonaniu w kroku f  hard resetu, i wciśnięciu vol down i strzałki pojawia się białe okno. Sęk w tym, że wszystko zaraz staje na napisei "Loading". Nie wiem czy tak powinno i ewentualnie jak długo może w takim stanie być???
Mam wątpliwość, czy ROM się wgrywa, czy po prostu diamond wali ściemę. Proszę o pomoc.

*

Offline pHarel

  • ***
  • 468
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4S / iPhone 5S 32GB / MacBook Air 13
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 18, 2009, 20:14:22 »
a wrzuciłeś rom na IS? :mysli:
Jakieś tam>Hermes>K750>K800>TOSHIBA G900>Diament>i900 Omnia>HTC G1>I900 Omnia>I5700>SGS II>ZTE Blade>Milestone>SGS III > Dell X51 / iPAQ 4100 / iPhone 4S /iPhone 5S 32GB / MacBook Air 13,3 mid 2013 / ATV3

*

Offline PiotrDyrcz

  • **
  • 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond,SE X1,HTC HD,HTC HD2, HTC EVO 3D
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 19, 2009, 21:44:11 »
a ja w Boot Loaderze mam od góry pola (czerwone, zielone niebieskie i białe) to jest ok?
Bo za cholere nie moge odpalić mtty?
niby stery są (HTC USB Sync- tak sie nazywają), i klops, nie widzi Mtty usb.
Sprawa dotyczy Viśty 32bit.

*

Offline pHarel

  • ***
  • 468
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4S / iPhone 5S 32GB / MacBook Air 13
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 19, 2009, 22:24:33 »
a ja w Boot Loaderze mam od góry pola (czerwone, zielone niebieskie i białe) to jest ok?
Bo za cholere nie moge odpalić mtty?
niby stery są (HTC USB Sync- tak sie nazywają), i klops, nie widzi Mtty usb.
Sprawa dotyczy Viśty 32bit.


A czytałeś pierwszy post i robiłeś dokładnie tak samo? :-|
Jakieś tam>Hermes>K750>K800>TOSHIBA G900>Diament>i900 Omnia>HTC G1>I900 Omnia>I5700>SGS II>ZTE Blade>Milestone>SGS III > Dell X51 / iPAQ 4100 / iPhone 4S /iPhone 5S 32GB / MacBook Air 13,3 mid 2013 / ATV3

Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 24, 2009, 15:02:59 »
      Witam,
 
może to starcza niemoc zrozumienia, a może to ta ostrożność co się ją podobno z wiekiem nabywa, ale proszę o wyjaśnienie po co jest odesłanie do porady 34 http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=105440.0, skoro, moim bardzo skromnym zdaniem, jest tam opisany inny sposób na wgranie romu. Innymi słowy czy należy ją przeprowadzić w całości czy tylko w zakresie zmiany nazwy romu i przegrania na IS, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami w obecnym poście. Mam nadzieję, że pytanie nie jest tak głupie, że aż niezrozumiałe.

pozdrawiam Luk

*

Offline Rysiekm20

  • ***
  • 448
  • Sprzęt: HTC DIAMOND, HTC HERO
Odp: [MTTY] Sposób na dziwne zachowania Diamonda
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 24, 2009, 15:18:12 »
     Witam,
 
może to starcza niemoc zrozumienia, a może to ta ostrożność co się ją podobno z wiekiem nabywa, ale proszę o wyjaśnienie po co jest odesłanie do porady 34 http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=105440.0, skoro, moim bardzo skromnym zdaniem, jest tam opisany inny sposób na wgranie romu. Innymi słowy czy należy ją przeprowadzić w całości czy tylko w zakresie zmiany nazwy romu i przegrania na IS, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami w obecnym poście. Mam nadzieję, że pytanie nie jest tak głupie, że aż niezrozumiałe.

pozdrawiam Luk

Tam jest opisany sposob na wgranie romu z poziomu IS, a po zakonczonym MTTY masz wlsanie to zrobic, ale jezeli nie mozesz zrozumiec potradnika tak lopatologicznie napisanego to zastanow sie czy sobie poradzisz :grin:
Pozdrawiam.
Rom Dark Innovation 2