MMS ORANGE - RAZ JESZCZE

  • 2 Odpowiedzi
  • 2640 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline FlashT

  • **
  • 110
MMS ORANGE - RAZ JESZCZE
« dnia: Grudzień 07, 2011, 15:00:10 »
Witam,
Mam problem, ktorego nigdy wczesniej nie mialem... a mianowicie nie umiem ustawic telefonu do wysylania/odbierania MMS... wgralem nowy rom, o TEN: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1046374 ,niby autokonfiguracja byla na poczatku, wybralem orange itp itd... jest rowniez w polaczenich MMS Orange... ale nie ma go w messages... tam jest tylko text message, w touch flo tez nie mam opcji wyboru czy tworze nowego MMS czy SMS, jest tylko text message. A w text message opcje INSERT (wstaw obrazek np) sa zagreyowane... Czy ktos moze ma pomysl jak to ustawic? Oczywiscie mmsy rowniez nie dochodza, jest tylko sms z informacja ze nowy mms czeka na mnie na orange.pl...
Pozdrawiam,
FlashT

Połączone: Grudzień 07, 2011, 15:15:09
Dodam jeszcze, ze przy robieniu zdjecia np w ogole nie ma opcji send via MMS, jest tylko send via EMAIL
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2011, 15:15:09 wysłana przez FlashT »

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: MMS ORANGE - RAZ JESZCZE
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2011, 19:18:20 »
O ile dobrze pamiętam, aby używać MMS na WinMo trzeba było doinstalować jakąś aplikację.
Nie pamiętam już jaką, ale jakbyś zadał sobie chodź minimum trudu aby przeczytać i poszukać na forum,
to na pewno byś to wiedział.
Lost in universe.

*

Offline FlashT

  • **
  • 110
Odp: MMS ORANGE - RAZ JESZCZE
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2011, 20:31:39 »
Szukalem wszedzie jest tylko informacja o tym krok po kroku jak skonfigurowac, ale ja nie mam w ogole takich opcji jak w tych krokach :(

Edit: I mowie calkiem serio, szukalem ze 2 godziny... moze ja po prostu nie wiem czego szukam, ale probowalem zarowno od strony konfiguracji jak i aplikacji ktora udostepni taka opcje i nie znalazlem nic co by mi pomoglo... a autokonfiguracja orange dla mmsow tylko popsula internet :) musialem connection wizarda jeszcze raz odpalic... Wiec bylbym wdzieczny za pomoc.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2011, 20:34:24 wysłana przez FlashT »