[08.01.10][ROM][2.10][21054][WM6.1 PLK]Dark Innovation 2[Sense 2.1]

  • 4321 Odpowiedzi
  • 554483 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 02, 2009, 22:29:29 »
Rzeszów to najlepsze miasto w całej Polsce:) też przyszło mi w nim mieszkać. Jeśli chodzi o rom to jest naprawdę fajny. nie mam czasu sie nim bawić i tylko go dziś wrzuciłem i skonfigurowałem to co najważniejsze. Matura... ale później coś pobawię sie z gotowaniem. Najbardziej chciałbym dostać kuchnie tego romu bo pozmieniał bym w nim tylko zielona klawiaturę (nie podoba mi sie taki nie diamentowy kolor:) ale to tylko moje osobiste zdanie) i wywalił kilka programów takich jak RSS Hub Trymer MP3 Internet exploer i dodał bym to co zawsze instaluje sam pod siebie:) Ale to już są moje indywidualne wymagania których nie znajdę w żadnym romie dlatego sam chce sobie ugotować. Ale ogólnie to jest to bardzo fajny rom

Kuchni narazie nie zamieszcze bo mam taki burdel ze głowa mała, anie mam czasu tego poukładac ... Gdyz mam na głowie teraz nieco inne rzeczy ... JEsli ten zielony wam nie odpowiada ... To co widzicie tam w zamian ? Inny odcien ? Nie taki jaskrawy ? Jakies sugestie ?

Wielki szacun za włożoną pracę nad ROMkiem. Niemniej chciałem zgłosić problem z "nowym menu start", po zainstalowaniu dwuch plików  z dodatków do ROMu menu pojawia się ale nie działa dolne menu "usuń" i "wszystkie"  :O a po dodaniu nowego skrótu do menu wywala mnie do strony głównej. :-?. Czy ktoś z użytkowników ma podobny problem. 

Zaraz to sprawdze ... Wiem ze byl problem ... ale wydawało mi sie ze go rozwiazałem ... Jesli cos jednak nie działa to dlatego ze ja nie uzywam nowego menu i dostarczyłem ROM w formie takiej jak jest ... Nowe menu start ma bledy ... Ustawienia po pewnym czasie nie działaja po klikniu na Wiecej. Stad dodałem zakładke Programy i stare menu. Zobacze czy da sie cos zrobic.

*

Offline szkic

  • *****
  • 1013
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Touch Diamond
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 02, 2009, 22:40:56 »
ladniej by wygladaly pomaranczowe przyciski albo zielone na pomaranczowym tle... nie dogodzisz wszystkim z kolorami chyba :P

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 02, 2009, 22:45:24 »
ladniej by wygladaly pomaranczowe przyciski albo zielone na pomaranczowym tle... nie dogodzisz wszystkim z kolorami chyba :P

Wiem dlatego ... Zmienie nieco odcien zieleni na zlizony do oryginalnego zielonego z HTC (ktory wystepuje chocby  kwadraciku kalendarza) i zostawie) Wybrałem takie kolory poniewaz jest to kolorystyka odpowiadajaca kolorystyce Całego ROMu. Cos mi sie zdaje ze bede musial jednak chyba wypuscc poprawiony ROM. Ale to pewnie juz jutro. Dzis postaram sie porobic poprawki.


A odnosnie CABów z nowym MENU STAR, juz rozwiazałem problem ... Takze poprawie CABy dotyczace NOWEGO MENU START wspołdziałające z DarkInnovation2. 

EDIT: CABy do nowego menu start, pasujące do Dark Innovation juz sa na chomiku. Mam nadzieje ze teraz wszystko działa.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2009, 23:23:57 wysłana przez Krzysiecw »

*

Offline andersik

  • *
  • 50
  • MDA Compact IV, O2 XDA IIi, HTC TYTN
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 02, 2009, 23:28:32 »
Krzysiecw powiedz które pliki z paczki mUn Zoom odpowiadają za możliwość powiększania a które za okno czatu ?

I jeszcze jedno jak sobie poradzić z godziną w manili jak wchodzę w godzina to za drugim razem mam strefę Sr. afryka
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2009, 23:31:34 wysłana przez andersik »

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 02, 2009, 23:34:56 »
Krzysiecw powiedz które pliki z paczki mUn Zoom odpowiadają za możliwość powiększania a które za okno czatu ?

I jeszcze jedno jak sobie poradzić z godziną w manili jak wchodzę w godzina to za drugim razem mam strefę Sr. afryka

Niestety ... nie da sie oddzielic pliku ktory odpowiada za zoom i okno czatu ... JEst to własnie ten jeden ohydny plik ktory wszystko psuje ... Niestety ... Albo zoom i stary czat ... albo nowy czat i brak zoomu. Szkoda :(

A odnosnie zegarka ... napisałem w 1 poscie w changelogu ... Nie moze tam byc zadnych stref czasowych ! Tylko i wyłącznie wybrane miasta.

Dodaj miasto swoje... zaznacz je zielona kropka ... usun strefe GMT ... Gotowe ... Nie moze tam byc zadnej strefy ...

*

Offline andersik

  • *
  • 50
  • MDA Compact IV, O2 XDA IIi, HTC TYTN
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 02, 2009, 23:45:42 »
Dzięki

Szkoda z tym zoomem :(

A co do godzin to tak zrobiłem ale jak wejdę w ustawienia windowsa i zegar to tam dalej jest ta sr afryka:( niebyło tego w romie Innovation 2.03.540.5 ale miał inne błędy manili 2

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 02, 2009, 23:48:38 »
Dzięki

Szkoda z tym zoomem :(

A co do godzin to tak zrobiłem ale jak wejdę w ustawienia windowsa i zegar to tam dalej jest ta sr afryka:( niebyło tego w romie Innovation 2.03.540.5 ale miał inne błędy manili 2

No to jak Ty wchodzisz jeszcze w ustawienia Windowsa to nie dziwne ze sie pojawia afryka ... fix ktory dodałem naprawia manilowskie ustawianie czasu ... Po to jest nowy zegar zeby w Windowsa nie wchodzic ... Poki nie powstanie nowy Dialer nie powstanie tez nowa Manila2 ktora nie ma juz tego błędu :/

Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 03, 2009, 11:03:08 »
Mam drobny problem który zauważyłem już we wcześniejszych wersjach. Mianowice dodaję ulubione osoby i pod zdjęciem mam dostępne ikonki np. numer komórkowy, numer domowy, FAX, SMS ale mimo że w kontaktach mam ustawione wszystkie numery to on i tak przypisuje jeden numer pod te wszystkie ikonki. Można to jakoś naprawić, zmienić?

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 03, 2009, 11:17:15 »
Mam drobny problem który zauważyłem już we wcześniejszych wersjach. Mianowice dodaję ulubione osoby i pod zdjęciem mam dostępne ikonki np. numer komórkowy, numer domowy, FAX, SMS ale mimo że w kontaktach mam ustawione wszystkie numery to on i tak przypisuje jeden numer pod te wszystkie ikonki. Można to jakoś naprawić, zmienić?

To jest błąd manili2 zrobiony jeszcze przez HTC (nie xboxmoda) ... I tak jak wyzej pisałem ... poki nie będzie nowego Dialera nie będzie poprawionej (ostatecznej od HTC) wersji manili2 ktora juz tych błędów nie ma ... To sa minusy manili2. Ale mnie one nie przeszkadzaja. Oczywiscie zdaję sobie sprawę, ze niektorym moga one sprawiac kłopot.

*

Offline grzechot

  • **
  • 138
  • Sprzęt: HTC Diamond 2 (TOPAZ),Era G1 rooted
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 03, 2009, 11:31:51 »
Wykryłem jeszcze jeden bug ,nie działa z tym softem Tmobile Skin , u Billego w sofcie z końcówką 4 działał bez problemu . Kolejną sprawą jest to ,że po instalacji nowego menu start , znika zakładka Programy z TouchFlo3d. Po zatym nie mam żadnych uwag i czekam na kolejne wersje :)
Zawsze najnowszy ROM htcMSG by Billy

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 03, 2009, 11:37:41 »
Wykryłem jeszcze jeden bug ,nie działa z tym softem Tmobile Skin , u Billego w sofcie z końcówką 4 działał bez problemu . Kolejną sprawą jest to ,że po instalacji nowego menu start , znika zakładka Programy z TouchFlo3d. Po zatym nie mam żadnych uwag i czekam na kolejne wersje :)

Nie wiem ... nie testowałem ze skinem Tmobile ... i raczej nie bede... Skin miesza konkretnie w plikach manili ... A ja walczyłem zeby zrobić pakiet manili2 ktory wspołgra ze wszystkimi innymi dodatkami do ROMu. Niestety wszystkim nie dogodze :( Wersja 540.6 jest zupełnie czyms innym od wersji 540.4 ... billy pozmienial tam bardzo dużo rzeczy a potem ja pozmieniałem kolejne pakiety ... . A odnosnie zakładki programy ... Oczywiscie ze znika :) Bo Menu Start to jest nic innego jak zakładka programy tylko pod przyciskiem START. Albo nowe Menu Start albo zakładka programy. Nie da sie zrobic abysmy mieli do dyspozycji 24X2 skrotów na nasze programy :) Mozna ja pokazac w zakładkach, ale skroty beda tam identyczne jak w menu START. Wiec nie widze sensu.
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2009, 11:39:25 wysłana przez Krzysiecw »

*

Offline grzechot

  • **
  • 138
  • Sprzęt: HTC Diamond 2 (TOPAZ),Era G1 rooted
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 03, 2009, 11:43:12 »
Dzięki za szybką odpowiedź , teraz wiem jak się sprawa ma i w zupełności Ciebie rozumiem ,także dobrze jest jak jest ;) pozdrawiam
Zawsze najnowszy ROM htcMSG by Billy

*

Offline mbiela

  • *
  • 70
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond DarkInnovation2 by Krzysiecw
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 03, 2009, 11:58:42 »
Mi ten romik się bardzo podoba, zwłaszcza kolorystycznie  :) Ale ciekawi mnie jak zmienić kolor teksty w manili na pomarańczowy zamiast białego  :grin: . Dialer jest super, chociaż jakby i tam zmienić napisy na pomarańczkę.... To się jakoś w rejestrze chyba robi, ale nie wiem jak.
To, że jesteś paranoikiem, nie znaczy, że ONI nie chcą Cię dorwać.


*

Offline gadowsk

  • ****
  • 716
  • Płeć: Mężczyzna
    • gadowsk
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond w PLAY
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 03, 2009, 12:20:17 »
Świetny jest ten zielony dialer i nie sądzę by inny kolor lub odcień coś zmienił a taki się mi podoba :grin:

Znalazłem kolejny bug a mianowicie jak przeszedłem do zakładki ustawienia i moja karta to wpisywałem swoje dane jak imię, nazwisko, mail, nr. tel., data ur. i jak przechodziłem na wpisywanie nr. tel. to klawiatura zmieniła się na numeryczną ale po kliknięciu np. na imię powróciła do qwerty natomiast po kliknięciu na data ur. zmieniła się na jakąś dziwną numeryczną i taka już pozostała i nie ma możliwości jej zmienić na qwerty.
Nic nie pomaga a pisząc na małej klawce z Windowsa to już nie to samo więc doinstalowałem FingerKeyboard żeby cokolwiek mieć ale wolę FullQWERTY. Czy miał już tak ktoś :?:

Co do zegara to mimo że pozostawiam tylko jedno miasto to i tak powraca do tego że dodaje się automatycznie strefa czasowa i zegar się zmienia. Nie wchodzę w ustawienia czasu windowsowe bo wiem że przez to może zmieniać się czas ale tylko w te Manilowe czasy.
HTC Touch Diamond
ROM: Windows Phone Mystique Titanium 2.3
Radio: 1.17.25.09 + Rilphone 1.15.25.14

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 03, 2009, 13:10:48 »
Świetny jest ten zielony dialer i nie sądzę by inny kolor lub odcień coś zmienił a taki się mi podoba :grin:

Znalazłem kolejny bug a mianowicie jak przeszedłem do zakładki ustawienia i moja karta to wpisywałem swoje dane jak imię, nazwisko, mail, nr. tel., data ur. i jak przechodziłem na wpisywanie nr. tel. to klawiatura zmieniła się na numeryczną ale po kliknięciu np. na imię powróciła do qwerty natomiast po kliknięciu na data ur. zmieniła się na jakąś dziwną numeryczną i taka już pozostała i nie ma możliwości jej zmienić na qwerty.
Nic nie pomaga a pisząc na małej klawce z Windowsa to już nie to samo więc doinstalowałem FingerKeyboard żeby cokolwiek mieć ale wolę FullQWERTY. Czy miał już tak ktoś :?:

Co do zegara to mimo że pozostawiam tylko jedno miasto to i tak powraca do tego że dodaje się automatycznie strefa czasowa i zegar się zmienia. Nie wchodzę w ustawienia czasu windowsowe bo wiem że przez to może zmieniać się czas ale tylko w te Manilowe czasy.

Specjalnie wczoraj sprawdzałem czy wszystko działa ... U mnie nie mam zadnego problemu z karta kontkatów oraz zmiana klawiatury ... BArdzo dziwne ... Poprostu wszysto działa jak nalezy ... Podonie jak w zegarku ... Nie wiem skad wynikaja te problemy :/ Łączę przez Active Synca, wchodze w zegar miliony razy ... I cały czas mam poprawna godzine swojego miasta ... Nie wyskakuja mi zadne srefy czasowe ... Moze cos instalujecie co podmienia pliki manili ? U mnie tych błędów nie ma wiec nie wiem jak mam naprawic cos co u mnie działa jak nalezy :) Bardzo mi przykro ... Widocznie znowu potwierdza sie zasada ze Diamond nie jest rowny Diamondowi :/ Pracuję juz nad kolejnym ROMem ... Zmienilem kilka rzeczy (wyciągnietych z Tachi) :) Myslę jeszcze czy nie dodać do romu tego zestawu ikon (ale to sa tylko wstepne przymiarki bo ten zasieg nie bardzo mi sie podoba z wychodzacym poza ramke ;) :

« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2009, 13:14:22 wysłana przez Krzysiecw »

*

Offline gadowsk

  • ****
  • 716
  • Płeć: Mężczyzna
    • gadowsk
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond w PLAY
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 03, 2009, 13:32:27 »
Nie ROM mam czysty, nic nie doinstalowałem bo dopiero co falshowałem go.

Ja jestem zwolennikiem kolorowych ikonek 3D :P


Edit:
No nic będę czekał na nowy ROM bo ta klawka się coś popsuła wtedy i nawet ikonka klawki na dolnym pasku na środku się nie pokazuje.
Jak klikam na środek to widzę tylko białe podświetlenie ale klawka się nie zmienia.

Teraz to potestuję ROM WM6.5 na Diamonda od qsqi.
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2009, 13:37:27 wysłana przez gadowsk »
HTC Touch Diamond
ROM: Windows Phone Mystique Titanium 2.3
Radio: 1.17.25.09 + Rilphone 1.15.25.14

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 03, 2009, 13:41:52 »
Nie ROM mam czysty, nic nie doinstalowałem bo dopiero co falshowałem go.

Ja jestem zwolennikiem kolorowych ikonek 3D :P


Edit:
No nic będę czekał na nowy ROM bo ta klawka się coś popsuła wtedy i nawet ikonka klawki na dolnym pasku na środku się nie pokazuje.
Jak klikam na środek to widzę tylko białe podświetlenie ale klawka się nie zmienia.

Teraz to potestuję ROM WM6.5 na Diamonda od qsqi.

Dziwna sprawa ... Nie mam najmniejszego problemu z ta klawiatura :/ A odnosnie ikonek jednak chyba tylko popracuje nad nowa ikonka baterii i zostana te ktore sa ... Ja tak szczerze to mam juz gotowy ROM z tymi poprawkami plus nowe pakiety z TACHI ... Chciałem jeszcze zrobic ten waitcursor z WM 6.5 ale niestety BMP ktore sa do tego potrzebne nie obsluguja kanału alpha odpowiedzialnego za przezroczystosc i nie moge osiagnac tego efektu samych kolorowych koleczek bo automatycznie robi sie bialy kwadrat w tle ... Narazie nie wiem jak to zrobic, ale szukam ... A co do samego ROM, nie chce tak uploadowac co pyrt noego ROMu ... Chce go chwile pouzywac i zobaczyc jak sie sprawuje ... A noz widelec jeszcze cos wychwycicie i mnie sie to uda naprawic :)
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2009, 13:44:25 wysłana przez Krzysiecw »

*

Offline grzechot

  • **
  • 138
  • Sprzęt: HTC Diamond 2 (TOPAZ),Era G1 rooted
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 03, 2009, 14:05:07 »
U mnie problem z klawiaturą nie występuje ,co do ikonek to też jestem za tym  żeby zostały takie jakie są teraz , już nie mogę się doczekać Twojego nowego romu z pakietami z Tachi ;) ,chętnie bym go przetestował dlatego jestem za upublicznieniem go.
Zawsze najnowszy ROM htcMSG by Billy

*

Offline damianpiwowarski

  • Ekspert Android
  • *****
  • 1115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dawniej "Damianoo".
    • www.mojdroid.pl
  • Sprzęt: iPhone 5
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 03, 2009, 14:37:03 »
tak jak wyżej pisze grzechot. Ikonki sa spoko i jakiś udziwien nie potrzeba :)
Na tachie też czekam :)

Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 03, 2009, 16:20:52 »
A czy dałoby się dodać do zakładek w Malili "Zadania" tak samo jak jest dodany kalendaż czy programy?? Brakuje mi go do codziennej obsługi.

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 03, 2009, 16:24:57 »
A czy dałoby się dodać do zakładek w Malili "Zadania" tak samo jak jest dodany kalendaż czy programy?? Brakuje mi go do codziennej obsługi.

Jakby HTC to zrobiło to zapewne było by w tym ROMie rowniez :) Manila2 wygląda tak a nie inaczej ... i dodawanie zakładek nie jest zalezne ode mnie ... Mozesz sprobowac trickow np takiego: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=508102. Ale od razu mowie ... Nie probowałem tego i nie wiem jak to działa, wiec zadnych informacji Ci na ten temat nie bede potrafil udzielic. Nie wiem rowniez czy bedzie to kompatybilne z mom ROMem ... Teoretycznie powinno ... Ale w praktyce roznie bywa ...
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2009, 16:30:45 wysłana przez Krzysiecw »

*

Offline forestowy

  • ****
  • 604
  • Płeć: Mężczyzna
    • fotografia makro
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S II
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 03, 2009, 18:27:58 »
Czy u kogoś jeszcze wysypuje się "wyłącz dane" (no data) ?

EDYTA: Problem powodowało nieskonfigurowane połączenie gprs. To nie błąd ROMu, sorry za zamieszanie
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2009, 19:20:06 wysłana przez forestowy »
Mio P550 --> Asus A639 --> HTC TyTN II --> HTC Diamond --> Nokia E52 --> Motorola Milestone --> Samsung Galaxy S II

*

Offline lukaszde

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
    • WTW2
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 03, 2009, 19:39:47 »
gadowsk a czy robiles hard reset po wgraniu romka ?

Krzysiecw, moze analogicznie jak xcoom wrzuc info w pierwszym poscie aby po instalacji ROMka wykonywac HardReset.

Moze sie okazac ze wiele bledow wynika wlasnie z zachowania poprzedniej konfiguracji softu.

Krzysiecw sprobuj testowo wrzucic ikonki przedstawione tutaj http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=132916.msg975785#msg975785 wydaje mi sie ze ten zielony kolor w stanie baterii moze sie super prezentowac. Czerwony bym bardziej wyostrzyl zeby byl wiekszy kontrast i pewnie tez bedzie wypas :) Nic to tylko moja sugestia - podoba mi sie Twoja koncepcja i pracuj nad jej udoskonalaniem ;)

ps. aha nie wiem dlaczego ale znowu quickGPS nie pobiera danych. (testuje na wi-fi) Nie zaprzataj sobie glowy, bez tego da sie zyc.
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2009, 19:49:53 wysłana przez lukaszde »

*

Offline wozny87

  • ***
  • 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.
  • Sprzęt: HTC HD2 (Leoś)
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 03, 2009, 19:45:09 »


jak dla mnie te ikony są świetne ;) Może czas już zmienić porządny ROM Xcooma na twój, który prezentuje się bardzo dobrze, tylko zmień proszę kolor Dialera na jakiś bardziej stonowany i będzie git  :grin:
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2009, 19:47:50 wysłana przez wozny87 »
ROM: HyperDroidGBX v9
RADIO: 2.15.50.14
OPERATOR: PLAY

*

Offline gadowsk

  • ****
  • 716
  • Płeć: Mężczyzna
    • gadowsk
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond w PLAY
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 03, 2009, 20:07:19 »
gadowsk a czy robiles hard reset po wgraniu romka ? (...)
No a jak myślisz :?: Za kogo mnie uważasz  :ohreally: Zawsze robię HR po flashowaniu ROMu :ok:
HTC Touch Diamond
ROM: Windows Phone Mystique Titanium 2.3
Radio: 1.17.25.09 + Rilphone 1.15.25.14

*

Offline damianpiwowarski

  • Ekspert Android
  • *****
  • 1115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dawniej "Damianoo".
    • www.mojdroid.pl
  • Sprzęt: iPhone 5
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 03, 2009, 20:29:45 »
kurczak, ja zapomniałem :<

*

Offline forestowy

  • ****
  • 604
  • Płeć: Mężczyzna
    • fotografia makro
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S II
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 03, 2009, 20:42:15 »
Cytuj
aha nie wiem dlaczego ale znowu quickGPS nie pobiera danych. (testuje na wi-fi)
u mnie bangla
Mio P550 --> Asus A639 --> HTC TyTN II --> HTC Diamond --> Nokia E52 --> Motorola Milestone --> Samsung Galaxy S II

Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 03, 2009, 21:52:48 »
Kusi mnie stranie ten ROM.
Mam pytanie do posiadaczy tego ROMIKU czy jak dzwonicie do kogos i ktos odbierze to odrazu was slyszy  ? Czy dopiero 2-3 sek was slyszy ??

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 03, 2009, 21:55:15 »
Kusi mnie stranie ten ROM.
Mam pytanie do posiadaczy tego ROMIKU czy jak dzwonicie do kogos i ktos odbierze to odrazu was slyszy  ? Czy dopiero 2-3 sek was slyszy ??

To nie jest zalezne od ROMu... jak juz to pewnie od Radia ... Ale tak naprawde to juz sam nie wiem od czego :) Bo sam PhoneCanvas tez mozliwe ze to powoduje ... Jak uzywam S2U2 do odbierania rozmow to tego opoznienia nie mam (przynajmniej tak mi sie wydaje) ... wiem o czym mowisz bo mnie tez to strasznie irytowało od samego poczatku Diamonda ...
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2009, 21:58:09 wysłana przez Krzysiecw »

Odp: [1.05.09][ROM][WM6.1 PLK] Dark Innovation 2 (v1.0) [Manila2]
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 03, 2009, 22:05:13 »
Acha, uzywam Pocket Shiled'a wiem ze kiedys mialem zainstalowany dialer YOTA i ten problem znikl i nie bylo opoznienia.Takze wydaje mi sie ze to nie zalezy od RADIA.
A tak na marginesie to jakiego uzywasz RADIA obecnie i ile na nim wytrzymuje Ci bateria ?