ulubione

  • 4 Odpowiedzi
  • 16905 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ulubione
« dnia: Styczeń 21, 2008, 20:20:23 »
Wiadomo, ze w destim poi własne to ulubione. Ale czy jest jakaś metoda zeby do tych ulubionych nawigować? W poi mamy opcje blisko i jedzie. Ale jak dojechać do najbliższego ulubionego np. stacji lpg? Moze ktoś to rozgryzł, a moze to jest niemożliwe
pozdrawiam

Odp: ulubione
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2008, 22:30:05 »
1. Zaznaczasz swoją ulubioną stację LPG w ulubionych.
2. Następnie opcja "Akcje"
3. Wybierasz - Pokaż na mapie.
4. Wybierasz - Szybka lub Krótka
5. i jedziesz!

Odp: ulubione
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2008, 00:19:50 »
Wielkie dzięki. Ale może skomplikujmy sytuację. W obcym terenie, nie wiem gdzie i jak daleko jest stacja i chciałbym do niej dojechać i czy tak się da? Bo jak wybierze sie konkretną stację to rzeczywiście jest sposób, ale jak nie wiadomo która. Sorry za komplikacje, ale to chyba bardziej życiowe, do swojej ulubionej jakoś trafiam bez GPSa.

Odp: ulubione
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2008, 22:14:06 »
Tej kombinacji nie da się zrobić. Twórcy Destinatora założyli że "Ulubione" to te miejsca które znamy. Dlatego nie ma w "Ulubionych" opcji istniejących  w POI i sortowania POI według wzrastającej odległości od miejsca aktualnego położenia. Jedynym rozwiązaniem byłoby umieszczenie stacji LPG w pliku o rozszerzeniu poi ale jak to zrobić nie wiem.

Odp: ulubione
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2008, 12:30:59 »
wielkie dzięki. może kiedyś dodadzą taka funkcję. Bo generalnie jestem z destiego zadowolony.
pozdrawiam