odswiezanie+jak ustawic?

  • 3 Odpowiedzi
  • 17787 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

odswiezanie+jak ustawic?
« dnia: Październik 12, 2008, 17:45:33 »
Jak ustawic albo jak sprawdzic jakie jest odswiezanie?co ile sekund? w ustawieniach destinatora 6.0 jest tylko port,predkosc,protokol ktory jest NMEA a nie sirf! dlaczego?
mam wersje V6.1.1.40010 Traffic Sam. Info o ruchu mam wylaczone. kiedy wlacze to nic nie wyszukuje. O co chodzi z tymi ustawieniami? ktos moze to wyjasnic?dzieki wielkie.pozdro

*

Offline nieboraku

  • **
  • 219
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus A636N plus KINGSTON 2GB EP, Destinator 6 TS
Odp: odswiezanie+jak ustawic?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2008, 01:03:31 »
Jak ustawic albo jak sprawdzic jakie jest odswiezanie?co ile sekund?

Nie da sie tej wartosci zmienic, i trzeba zyc z tym, co jest

Cytuj
w ustawieniach destinatora 6.0 jest tylko port,predkosc,protokol ktory jest NMEA a nie sirf! dlaczego?

Bo D6 chodzi na NMEA :D

Cytuj
mam wersje V6.1.1.40010 Traffic Sam. Info o ruchu mam wylaczone. kiedy wlacze to nic nie wyszukuje. O co chodzi z tymi ustawieniami? ktos moze to wyjasnic?dzieki wielkie.pozdro

Do tego potrzebujesz albo wbudowany modul TMC w PDA, albo osobny w uchwycie czy jakiejs antence. Stad jesli takiego urzadzenianie masz, TMC nie bedzie dzialalo. Ewentualnie jak masz urzadzenie do odbioru TMC, i tak w Polsce z niego nie skorzystasz, bo nikt nie nadaje tego sygnalu.

Odp: odswiezanie+jak ustawic?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 20, 2008, 21:11:26 »
Jesuuuuuuuu dzieki wielkie za odpowiedz!!!! jesli chodzi o TMC to jestem w uK. ustawilem na sirf. pozmienialem troche com i znalazlo chyba mi 4 satelity tylko ze dosyc dlugo szukalo. jest szansa ze na kturyms porcie bedzie to hulalo? jezeli chodzi o odswiezanie rozumiem ze to jest 1sec :)??

obecnie uzywam desti 6. widzialem ze jest juz 7. czy zmiana samego programu bedzie mozliwa? a mapy z destiantora6?? czy bedzie to dzialalo?? jezeli tak to jak zmienic sam program? wystarczy ze zainstaluje d7 i bedzie ok czy musze odisnatlowac d6 i zainstalowac d7? bede wdzieczny za info.pozdrawiam :ok:

*

Offline nieboraku

  • **
  • 219
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus A636N plus KINGSTON 2GB EP, Destinator 6 TS
Odp: odswiezanie+jak ustawic?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2008, 22:02:42 »
jesli chodzi o TMC to jestem w uK.

Tez jestem w UK, ale niestety sygbal TMC nadawany na Classic FM jest bardzooooo slaby i w zwiazku z tym, wiecej sygnalu nie widac, niz go widac - ale moze to wada mojej przystawki do Asusa.

Cytuj
ustawilem na sirf. pozmienialem troche com i znalazlo chyba mi 4 satelity tylko ze dosyc dlugo szukalo. jest szansa ze na kturyms porcie bedzie to hulalo?


Poszukaj w manualu :wink:

Cytuj
jezeli chodzi o odswiezanie rozumiem ze to jest 1sec :)??

Zdaje sie, ze tak

Cytuj
obecnie uzywam desti 6. widzialem ze jest juz 7. czy zmiana samego programu bedzie mozliwa? a mapy z destiantora6?? czy bedzie to dzialalo?? jezeli tak to jak zmienic sam program? wystarczy ze zainstaluje d7 i bedzie ok czy musze odisnatlowac d6 i zainstalowac d7? bede wdzieczny za info.pozdrawiam :ok:

Niestety jak chcesz wersje 7, musisz kupic caly nowy soft, wraz z zalaczonymi mapami. Sam program jest niedostepny legalnie. Co do sensu przesiadki z D6 na D7 - uwazam, ze nie wart swojej kasy, zwlaszcza, ze mapy sa dosc stare, a to co dzieje sie w calej Europie (np. Antwerpia, Eindchoven, Londyn) duzo zmienia i mapy sa nieaktualne bardzo szybko. Sam soft D7 wnosi troche nowego, ale nie wart jest z mapami wiecej jak £40. Taka moja opinia :E