Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??

  • 25 Odpowiedzi
  • 9428 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam
Wybieram sie do Niemiec, i mam problem, bo mogę używać albo mapę polski, albo Niemiec, czy da się połączyć te 2 mapy, jak np mapy kraji wschodnich?
Czy trzeba przełączać, te mapy i trasy na nowo ustawiać, czy jest jakieś rozwiązanie??
Jeszcze jedno jak ustalam sobie trasę do granicy, to potem nie jestem pewny gdzie wyjadę w niemieckiej mapie :-\

pozdro

*

waldek_l44

Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2007, 19:27:25 »
nie ma problemu, wyznaczasz start np. z Łodzi (łącznie z adresem), następnie wybierasz "CEL" i na dole ekranu "TRYB" następnie "NA INNYCH MAPACH" i jak masz załadowaną mapę Niemiec wybierasz ją i dalej wpisujesz adres i dane do celu.

Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2007, 15:02:25 »
Hmmm to mam następny problem, ustawiam jakiś punkt jako początek, potem daję menu->adres->tryb  i opcja "na innych mapach" jest nieaktywna  ???

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 23, 2007, 15:07:31 »
A ile map masz zainstalowanych?
(zobacz w Menedżer map\Wybór mapy)
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline diospyros

  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO550 1GB
Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 31, 2007, 08:15:49 »
Prawdopodobnie nie zainstalowałeś jednej mapy: EURoads_EW_AD
To jest taka spinka.
U mnie (MIO 550) bez tej mapy jest taki sam efekt, o którym piszesz powyżej (tzn. do lub od granicy, opcja "na innych mapach" nieaktywna) po zainstalowaniu tej mapy wszystko chodzi jak należy (opcja "na innych mapach" jest wtedy aktywna)
Automapa 4.0
Automapa 3.9.7
Destinator 6

*

Mario1

Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 13, 2007, 17:35:13 »
Ten Destinator jest tragiczny, wyznaczenie trasy międzynarodowej jest tu chore !!!!!!

Czy może ktoś z obeznanych z programem wytłumaczyć mi to krok po kroku jak dziecku ??? albo jak chłop krowie na rowie, bo albo ja jestem taki tępy albo ten program to żart...

Chodzi mi o wyznaczenie trasy np. z Katowic z ul. Sienkiewicza do Niemiec, miejscowość Stade , Str. Haddorfer Berg

p.s. Mam Destinatora 6 i wszystkie mapy łącznie z tą  "EURoads_EW_AD"

*

Offline AKM

  • **
  • 199
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.forum-akm.net
  • Sprzęt: HTC Kaiser
Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 13, 2007, 22:25:00 »
Ja nie mogę wyznaczyć trasy z ul. Sienkiewicza, bo mam - jako chyba jeden z niewielu pechowców - wersję ogryzkową mapy Polski (6 MB), ale bez problemu wyznaczyłem z Katowic "środek miasta" do Stade, Haddorfer Berg "środek ulicy" (bo nie podałeś umeru): 898 km, 12 h 9 min.
Czy do swojej wersji programu nie dostałeś instrukcji?
Jako podpowiedź: Menu/Dodatki/Plane tras - bo Destinator, jak większość innych nawigacji, jako podstawową/domyślną ma opcję wyznaczania trasy rozpoczynającej się w miejscu określonym aktualną pozycją GPS
Pozdrawiam
AKM

*

Mario1

Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 14, 2007, 09:41:57 »
Jest instrukcja, tylko napisana tak pobieżnie, że niewielw można z niej wywnioskować...

Mógł był napisać krok po kroku jak tego dokonałeś  ;)
...zacznij może od "włączam destinatora, automatycznie wskazał moją pozycję i teraz klikam po kolei .... "

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 14, 2007, 10:24:00 »
Jeśli poświęcisz tyle czasu ile AKM musiałby na napisanie szczegółowej instrukcji
użyjesz 'Planera tras', dodasz punkty 'z adresu', skorzystasz z opcji 'Tryb/Na innych mapach'
z pewnością zdołasz wyznaczyć tę trasę, nawet w tak beznadziejnym jeśli chodzi o obsługę programie jak D6
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Mario1

Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 14, 2007, 22:17:14 »
Prosiłem o pomoc a nie o wymądrzanie się , jeśli nie masz czasu to nie pisz tu w ogóle...
p.s.
próbowałem w ten sposób - nie da się !

*

Offline AKM

  • **
  • 199
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.forum-akm.net
  • Sprzęt: HTC Kaiser
Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 14, 2007, 22:57:34 »
No to rzeczywiście chyba masz problem...
Krok po kroku:
- uruchamiasz destinatora
- naciskasz palcem lub rysikiem na kratkę w prawym dolnym rogu, z napisem "Więcej"
- naciskasz na kratkę w środkowym rzędzie najbardziej po prawej stronie, z napisem "Dodatki"
- naciskasz na kratkę w lewym górnym rogu, z napisem "Planer tras"
- naciskasz kratkę "Akcje", drugi od prawej w dolnym rzędzie
- naciskasz kratkę "Dodaj trasę z punktami", na samej górze
- nadajesz - przez wpisanie z klawiatury - nazwę trasy, np. Stade i następnie naciskasz "zapisz", prawy dolny róg
- wróciłeś do okienka z zapisanymi trasami, podświetlasz trasę o nazwie "Stade" (lub innej, którą nadałeś" i teraz naciskasz przycisk "Dalej" - prawy dolny róg
- na tym ekranie naciskasz "Akcje i z opcji wybierasz "Dodaj punkt" - po prawej u góry
- wybierasz opcję wprowadzenia punktu, np. "Z adresu"
- teraz wpisujesz adres, jeżeli aktywna mapa to Polska, jest łatwo, wpisujesz nazwę miasta i naciskasz przycisk "Dalej"
- teraz wpisujesz ulicę, na mojej mapie w Katowicach nie ma ulicy Sienkiewicza, więc wybrałem środek miasta, i naciskasz "Dalej"
- jeżeli masz lepszą mapę z ww. ulicą, teraz wpisujesz numer domu i naciskasz "Dalej"nadajesz, przez wpisanie z klawiatury, nazwę punktowi, np. Katowice i naciskasz "Zapisz"
- znalazłeś się teraz na ekranie z listą punktów trasy. Ponieważ wprowadziłeś dopiero jeden, to tylko on jest wyświetlany, naciskasz "Akcje" (drugi od prawej w dolnym rzędzie)
- z dostępnych opcji wybierz i naciśnij opcję "Ustaw jako start" (na górze po lewej)
- ponownie wybierz "Akcje"
- teraz wybierz opcję "Dodaj punkt"
- wybierz "Z adresu"
- na tym ekranie wybierz opcję "Tryb" ( drugi od lewej w dolnym rzędzie)
- wybierz opcję "Na innych mapach"
- na liście map podświetl "Deutschland" i naciśnij "Wybierz" (w prawym dolnym rogu)
- teraz wpisz nazwę miasta (Stade) i naciśnij "Dalej" (prawy dolny róg)
- wpisz nazwę ulicy i naciśnij "Dalej"
- wpisz numer (lub pozostaw podświetlone "środek ulicy") i naciśnij "Dalej"
- wpisz nazwę punktu (np. Stade) i naciśnij "Zapisz"
- wróciłeś do listy punktów trasy, wybierz "Dalej" (w prawym dolnym rogu)
- otworzyła się mapa z widokiem ostatniego wprowadzonego punktu. Możesz wybrać opcję trasy (dwa butony w środku dolnego rzędu, "Krótka" lub "Szybka") i naciśnij "Jedź" (prawy dolny róg)
- Destinator zaczyna wyznaczać trasę, musisz poczekać
- jeżeli masz włączony GPS i masz ustaloną pozycję, pokaże Ci się odległość i czas do punktu startu, przy wyłączonym GPS: odległość od punktu startu do pierwszego punktu trasy oraz czas potzrebny na przebycie tej trasy
- można dodać wiele punktów i ustawiać je potem w dowolnej kolejności lub kazać programowi wybrać  optymalne ustawienie kolejności, ale na to na razie chyba jeszcze za wcześnie...
Pozdrawiam
AKM

*

Mario1

Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 14, 2007, 23:40:51 »
Dzięki AKM !  ;) odwaliłeś kawał dobrej roboty !!!
U mnie niektóre przyciski nazywają się inaczej (podobnie) ale wiadomo o co chodzi, mam ciut inną wersję progsa.
Nareszcie wyznaczyłem międzynarodową trasę  ;D, mimo wszystko ten program  jest spartaczony pod tym względem ! Mam AutoMapę (tylko polska) i pierwsze moje kroki z tym programem były bezproblemowe, a program jak wiadomo bardziej rozbudowany, po trzech dniach miałem go w "jednym palcu" , bez postów i pytań, Destinator 6 to lipa , ale da się z nim jeździć jako tako. Jeszcze raz dzięki !, pozdrawiam, Mario 1.

*

Offline lordJim

  • ***
  • 260
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XDA IIs+SD 2GB, wm5,Nokia N73 Destinator 7/6.1, TT6
Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 15, 2007, 20:26:55 »
...... Destinator 6 to lipa , ale da się z nim jeździć jako tako. Jeszcze raz dzięki !, pozdrawiam, Mario 1.

- a na jakiej podstawie tak twierdzisz koleżko? ile km zrobiłeś z destii i gdzie?  że masz już tak mocno wyrobione zdanie  :o
Bo ja dla przykładu wcale nie narzekam na D6 i nie spotkałem jeszcze idealnego softu a tam gdzie obecnie przebywam Desti bije wszystkie  ;D
pozdr.
..Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy....    ;o)...

*

Mario1

Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 15, 2007, 20:54:56 »
Desti bije wszystkie  ;D
pozdr.
No, muszę Ci powiedzieć, że pojeździłem już trochę po polsce południowej,
(przede wszystkim górny śląsk)
i w porównaniu do AutoMapy , D6 - to lipa jak diabli ! Może za granicą jakoś sobie radzi lepiej, ale jeśli o
polskę chodzi, to szmelc !!!
P.S.
A ile ulic ma mieścina w której mieszkasz, trzy na krzyż ?  ;D

*

Offline lordJim

  • ***
  • 260
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XDA IIs+SD 2GB, wm5,Nokia N73 Destinator 7/6.1, TT6
Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 17, 2007, 10:39:44 »
Tam, gdzie obecnie mieszkam jest więcej ulic niż tych, po których Ty przejechałeś kilkakrotnie w swoim życiu  ;D. Gwoli wyjaśnienia. A następnym razem zanim coś napiszesz-ogarnij (jeśli potrafisz) trochę wiedzy, doświadczenie i ogłady. Czego Ci serdecznie życzę  ;D
..Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy....    ;o)...

*

mpbc

Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 17, 2007, 11:07:29 »
Destionator i Polska (mam ogryzek) jest nieakceptowalny. Kupiłem go gdy jechaliśmy do Francji na objazd i tutaj sprawdzał się REWELACYJNIE. Wszystkie drogi i dróżki, wszystko cokolwiek potrzebowałem (nawet hotele szukane gdzieś w Bretanii o 1 w nocy), menhiry (hehehe) i inne rzeczy.

Faktem jest iż jednak w Polsce nie ma nawet niektórych głównych dróg,  ale już od granicy jest wszystko.

Błąd to zbyt późne informacje o zjeździe z autostrady ale było to do zaakceptowania.

PS Na Destinatorze w Europie zachodniej przejechałem ok 10 000 km w tym po bezdrożach Francji ok 4 000 km.

Tam, gdzie obecnie mieszkam jest więcej ulic niż tych, po których Ty przejechałeś kilkakrotnie w swoim życiu  ;D. Gwoli wyjaśnienia. A następnym razem zanim coś napiszesz-ogarnij (jeśli potrafisz) trochę wiedzy, doświadczenie i ogłady. Czego Ci serdecznie życzę  ;D

*

Mario1

Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 17, 2007, 11:49:25 »
Tam, gdzie obecnie mieszkam
chodziło mi o polskę *******(przypuszczam że mieszkasz obecnie po za jej granicami, bo trudno o bardziej "zauliczoną" część kraju po za górnym śląskiem :-)
I nie rób się taki doświadczony  ;D
P.S.
Właśnie instalnołem iGo 2006, D6 poszedł do kosza,  jakość progsa - bez porównania !!! i piszę to bezstronnie, jako potencjalny użytkownik ... a teraz jadę wypróbować  ;)
Napisane: Czerwiec 17, 2007, 11:39:15
któremu dodatkowo jeszcze żaden Admin nie zdjął tego niestosownego zdjęcia ze stopki,
widziasz coś złego w tym Avatarze  ?? ... bo ja nie !
możemy być na siebie tylko źli, że źle żeśmy kupili
Na szczęście kupiłem "inaczej", bo pieniądze w błoto by poszły!

*

mpbc

Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 17, 2007, 12:52:42 »
""Na szczęście kupiłem "inaczej", bo pieniądze w błoto by poszły."" - to zdanie mówi wszystko o sposobie "zakupu".

"instalnołem" - też ciekawa ortografia jeżeli przyjąć iż pochodzi od słowa instalacja.

Akurat uważam iż kradzież to kradzież i nie posiadam ani pirackich programów ani filmów ani kradzionej muzyki. Samochód też nie jest kradziony.

I będę piętnował kradzież obojętne czy jest to kradzież w sklepie, "wyrywka" radia z samochodu czy oprogramowanie.



Czyli rozumiem iż jesteś złodziejem? Po ortografii widac iż nie miałeś czasu na naukę.
"widac" pisze się :"widać" jeśli o ortografię by biegało, po za tym "polska" celowo piszę
z małej litery, jako że miłości do tego kraju nie czuję  ;)
I ciekaw jestem jaki procent softu na twoim PC jest legalny - 5% ??  (kilka freeware) he he
...bo na moim PC, z racji tego iż jest to komputer firmowy, OS jak i soft w 100% jest legalny,
a to że tymczasowo na Pocket PC samemu zafundowałem sobie "triala", który jeśli spełni moje oczekiwania,
zostanie zastąpiony najnowszą i pełną wersją tej aplikacji (tak się składa że mnie na to stać) uważam za szczegół ...
Po za tym poprawność ortografii myślę że nie jest wymagana (w tym chorym kraju chorych ludzi), każdy ma prawo do błędów, tak jak to Ty uczyniłeś - nieudacznie mnie poprawiając, i nie jest to powodem do natychmiastowej krytyki i wytykania palcem !!!!!!!
Znam wiele osób, które mimo starań nawaliły by byków, za to są dobrzy w innych dziedzinach ...
Odnośnie mojego wykształcenia, mam średnie techniczne, czyli nie jest tak źle  ;)

*

Offline lordJim

  • ***
  • 260
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XDA IIs+SD 2GB, wm5,Nokia N73 Destinator 7/6.1, TT6
Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 17, 2007, 13:03:38 »
Do mpbc: -jak słusznie zauważył  tramp, post był do mario. Tramp-pozdr.

mario chyba rzeczywiście pomylił portale z epulsem czy jakoś tam...
Ja nie mianuję się osobiście "doświadczonym" nie mniej kilka kilo km z różnym softem navi już przejechałem i wyrobiłem sobie o nich swoje zdanie. Również o Automapie i D6 po Polsce.
Jak będzie wątek o porównaniu AM z D6, chętnie wyrażę swoje spostrzeżenia.
To FORUM i ten dział powinien służyć raczej pomocą i wymianą doświadczeń dotyczących Desti a nie Twoich zarozumiałych, nie mających pokrycia w treści postach.
Nie blokuj miejsca mario i nie pisz już tu więcej skoro nie potrafisz dorosnąć do tego forum.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2007, 13:05:22 wysłana przez lordJim »
..Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy....    ;o)...

*

mpbc

Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 17, 2007, 13:14:32 »
Do mpbc: -jak słusznie zauważył  tramp, post był do mario. Tramp-pozdr.

Tutaj wyraziłem tylko opinię iż Destinator jest bardzo dobry ale poza Europą Środkową. W Polsce moja mapa nie posiada nawet głównych dróg i tutaj, ALE TYLKO TUTAJ zgodziłem się z Mario.

W żadnym wypadku nie popieram go jako złodzieja, osobę która ma takie słownictwo i avatara które mnie obraża.

*

Offline lordJim

  • ***
  • 260
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XDA IIs+SD 2GB, wm5,Nokia N73 Destinator 7/6.1, TT6
Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 17, 2007, 13:28:17 »
Do mpbc: -jak słusznie zauważył  tramp, post był do mario. Tramp-pozdr.

Tutaj wyraziłem tylko opinię iż Destinator jest bardzo dobry ale poza Europą Środkową. W Polsce moja mapa nie posiada nawet głównych dróg i tutaj, ALE TYLKO TUTAJ zgodziłem się z Mario.

W żadnym wypadku nie popieram go jako złodzieja, osobę która ma takie słownictwo i avatara które mnie obraża.

Ja akurat posiadam te lepszą wersję mapy Polski i wcale nic do niej nie mam  ;D. Mam w razie czego pod reką AM. Dla mnie soft ma mnie doprowadzić do celu i być w miarę "lekki" w obsłudze. Ja w czasie drogi nie podniecam się spoglądając non-stop na interfejs graficzny softu. To tyle w b. małym skrócie.
Na temat mario nie będę się więcej wypowiadał bo to nie to forum. Szczególy pod postem  ;D .pozdr.
..Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy....    ;o)...

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 17, 2007, 16:58:50 »
Uprzejmie uprasza się admina o jak najszybsze posprzątanie w tym wątku, zrobiło sie już bardzo nieprzyjemnie.

*

mpbc

Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 17, 2007, 21:09:45 »
Faktem jest iż w Polsce to tylko AM, natomiast Destionator w mojej wersji mapy Polski kupionej w czerwcu 2006 NIE ZAWIERA głównej drogi pomiędzy Poznaniem a granicą co mnie niezmiernie zdziwiło. I nie jest to jakaś mała dróżka a dwupasmowa droga prowadząca do samego przejścia granicznego (brak ok 40 ostatnich kilometrów).


Do mpbc: -jak słusznie zauważył  tramp, post był do mario. Tramp-pozdr.

Tutaj wyraziłem tylko opinię iż Destinator jest bardzo dobry ale poza Europą Środkową. W Polsce moja mapa nie posiada nawet głównych dróg i tutaj, ALE TYLKO TUTAJ zgodziłem się z Mario.

W żadnym wypadku nie popieram go jako złodzieja, osobę która ma takie słownictwo i avatara które mnie obraża.

Ja akurat posiadam te lepszą wersję mapy Polski i wcale nic do niej nie mam  ;D. Mam w razie czego pod reką AM. Dla mnie soft ma mnie doprowadzić do celu i być w miarę "lekki" w obsłudze. Ja w czasie drogi nie podniecam się spoglądając non-stop na interfejs graficzny softu. To tyle w b. małym skrócie.
Na temat mario nie będę się więcej wypowiadał bo to nie to forum. Szczególy pod postem  ;D .pozdr.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 17, 2007, 21:47:45 »
wątek wyczyszczony
może zbyt pobieżnie
na temat proszę
i pamiętajcie o regulaminie

Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 22, 2007, 12:37:55 »
Hmm troche dziwne co tu pisza co niektorzy.Moja mapa polski ma 37,4 MB bodajze od 1,5 m-ca MapBuildID=643 Poland Version 2006.Q1.4545, mapa kolegi Polska plus Czechy w Destinatorze RF na Hagenuku kupionym 18 miesiecy temu ma 37.1 MB Czech Rebuplic and Poland Version 2004.R2.3207 w Katowicach znajduje Sienkiewicza i numery a tak z ciekawosci chcialem zapytac, bo mialem starsze chyba Eastern Europe nie pamietam wersji czy ta mapa co mam to jest 90% pokrycia polski jak pisza na stronach desti czy jest cos innego jeszcze?Bo po kraju nie zauwazylem jakichs tragicznych bledow-jezdze do wiekszosci duzych miast trasami ktore poniekad znam juz jakis czas no i notabene majac na uwadze ze idealu sie pewnie nie osiagnie ale jest b. dobrze

*

Offline plnf

  • **
  • 176
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC HD2, SDHC 8GB, AM 6.5, navigon 7 na Symbian
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Destinator 6 Z polski, prosto do niemiec, 1 trasa, 1 mapa??
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 22, 2007, 14:54:51 »
Witam,

ja mam Eastern Europe Wersja 2006.Q1.4168.

Pozdrawiam
HTC HD2 (ROM blackSideDown 1.09.23569 PLK), SDHC 8 GB,  AM 6.5, NAVIGON 7.0 na Symbian v60