Desire S - czy są na sali userzy?

  • 7 Odpowiedzi
  • 18906 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Desire S - czy są na sali userzy?
« dnia: Kwiecień 16, 2011, 20:09:07 »
Pytanie jak wyżej - czy ktoś ma już Desire S? Do mnie przyjechał wczoraj, pewnie pobędzie z dwa tygodnie.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Vertigo

  • **
  • 183
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Axim X50v, XPERIA X1, HTC HD2, HTC DesireS, HOX
Odp: Desire S - czy są na sali userzy?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2011, 22:13:02 »
Userzy są - np. ja :)

*

Offline scorpio77

  • 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Milestone, HTC Touch Dual
Odp: Desire S - czy są na sali userzy?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 13, 2011, 22:04:42 »
Siema. Ja od 3 dni mam Desire S. Przesiadam się właśnie z Motki Milestone - pełen obaw, czy przyzwyczaję się do telefonu bez fizycznej qwerty, ale jak na razie wrażenia jak najbardziej pozytywne :)

*

Offline Raadek

  • **
  • 148
  • Sprzęt: HTC Desire S, Samsung Galaxy Tab P1000
Odp: Desire S - czy są na sali userzy?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2011, 22:18:35 »
A u mnie jest tragedia. Kupiłem tydzień temu w czwartek nówkę z polskiej dystrybucji, w piątek oddałem do serwisu z powodu problemów z wifi. Dzisiaj odebrałem i nadal jest beznadziejnie, ale przynajmniej udało mi się je odpalić na stałym IP.

Z HTC Legend nie mam żadnych problemów... parę innych HTC które mam też działa na dwóch access pointach, które mam... Tylko to g*wno nie chce...

Ale wiem, że to wina HTC i firmware 2.3.3... Na XDA można poczytać co się ludziom dzieje...


ROZWIĄZNIE CZĘŚCIOWE: pomogła zmiana firmware w routerze - gryzło się z Desire S.

Aczkolwiek zasięg wifi w telefonie nadal jest bardzo słaby - niezależnie od access pointa. HTC powinno to uznać za wadę fabryczną i naprawiać na gwarancji. Ponoć to wada softwarowa... ale widzę, że obracanie telefonu lub zasłonięcie jednym palcem więcej (nawet nie dłonią) również doprowadza do zaniku słabego sygnału.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2011, 14:54:47 wysłana przez Raadek »

*

Offline bronx

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc Desire S, Dell XPS M1330, iPad (2012)
Odp: Desire S - czy są na sali userzy?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2011, 11:15:33 »
Hej.

Ja sie tylko odmelduje jako nowy user desire s. Nie mam problemow z wifi ani niczym innym. Ogolnie to jestem bardzo zadowolony, imho bardzo udany pda.

*

Offline Raadek

  • **
  • 148
  • Sprzęt: HTC Desire S, Samsung Galaxy Tab P1000
Odp: Desire S - czy są na sali userzy?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 19, 2011, 14:57:48 »
Hej.

Ja sie tylko odmelduje jako nowy user desire s. Nie mam problemow z wifi ani niczym innym. Ogolnie to jestem bardzo zadowolony, imho bardzo udany pda.

Ja też jestem bardzo zadowolony :)))

Jedno z bardziej udanych urządzeń - poza problematyczną klapką od baterii i słabym wifi. W Legend też było kiepsko w tych tematach.
Powinni czasem pomyśleć, a nie powielać błędy.

Ale bateria jest genialna :)

*

Offline lolleq

  • 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem - więc myślę...
    • Infomatrix.PL
  • Sprzęt: 1X/MZ601
Odp: Desire S - czy są na sali userzy?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 29, 2011, 17:45:45 »
Właśnie parę godzin temu kupiłem i porównuję do testowego hujaweja z Play  :mrgreen:

*

Offline artudud

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, MIO P550
Odp: Desire S - czy są na sali userzy?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 15, 2011, 15:42:50 »
Mam go od miesiąca, WiFI hula bez problemu, jedyne z czym jest problem to czułość, tam gdzie inni rozmawiają bez problemów ja biegam jak idiota i szukam zasięgu. Dotyczy to miejsc o słabym sygnale, jeszcze nie wiem czy pogodzić się z tym czy reklamować. Założyłem nowy wątek dt. tej sprawy na forum PDA.Zobaczymy co powiedzą inni użytkownicy.