TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio

  • 58 Odpowiedzi
  • 50773 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline KILOS

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: GALAXY S II
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 19, 2011, 20:38:32 »
Koledzy mam mały problemik
Zrobiłem Downgrade tzn chyba jeszcze go nie zrobiłem...
Zassałem pliki z xda,ROM i ten pliczek downgrade
ROM w pliku zip wgrałem na czysta karte pamieci
Otworzylem wiersz polecen i zrobiłem wszystko jak jest opisane,na zakończenie miałem znaczek #
Tak więc przystapiłem do wgrywania ROMU z karty pamieci
Wszedlem w bootloadera...pasek postepu po prawej stronie idzie do samego konca
Lecz tu jest chyba problem bo wtedy kiedy telefon ładuje plim z karty wyskakuja  teksty typu...Wrong image!
lub linijke nizej Wrong image or not image no i po restercie jest nadal ten nieszczesny 2.3.3

Probuje jeszcze kilka razy i przy opcji wiersza polecen juz wyskakuja krzaczki tzn procs nie jest zakonczony znaczkiem typu # lecz$
Pomoze mi ktos panowie??
Navi mi nie działa na tym 2.3.3 i chciałem wgrać coś gotowanego...
czy robie cos zle?

Powoli podszedłem jeszcze raz...
Tak więc wklejam pierwszy wiersz poleceń,akcja zakonczona powodzeniem czyli znaczek #
wklejam ten drugi krótki wiersz polecen i jest rowniez zakonczony znaczkem # lecz wczesniej napisane jest invalid argument \data\local\temp...
Przy próbie wgrania romu z karty lipa...no image,a jak daje w bootloaderze recowery to wyskakuje znaczek wykrzyknika na tle telefonu...

Juz wszystkie fora przeszperałem i nadal nic..chyba mam jakis sztywny egzemplarz..jak mialem hd2 wszystko szlo gladko,a z tym andkiem tooo...krew mnie zaleje bo robiłem factory reset,karta fat32,wszystkie dane poszły w... a ja nadal tkwie na tym stockowym 2.3.3 echh

Walcze dalej...
Suma sumarum zaczałem faktycznie recznie wklepywac te polecenia..no i jest tak...
kazda linijke zatwierdzam enterem wyskakuje succesfully
ostatnia linijka po potwierdzeniu enterem skanuje skanuje dosc dlugo nastepnie wyskakuje znaczek # wiec ok

czyli mam tymczasowy root
nastepnie wklepuje kolejne dwie linijki i jest powiadomienie ze cos tam zostalo zmienione na 1.3.... na partycje 17 wiec ok..

nie moge wejsc w tryb bootloadera.. dopiero po wyjeciu baterii jest to mozliwe
wchodze w bootloadera czyta rom z karty pamieci ktory wrzucilem nierozpakowany oczywiscie do glownego katalogu i lipka

wyskakuje no image lub wrong image..laduje sie na gorze po prawej niebieski pasek postepu do konca i to na tyle...
jak wybieram recovery to wyskakuje znaczek wykrzyknika...na dzis sie poddaje...pomocy Panowie...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2011, 00:20:33 wysłana przez KILOS »
Chciałbym iść do nieba,ale w piekle więcej znajomych...

Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 20, 2011, 15:00:05 »
Jako, że jest to mój pierwszy post, chcialem się przywitać  :ok:

Otóż tak, po wielu próbach zrobienia downgreda udalo mi się! :P

Teraz mam problem z S-OFF (przejrzałem wszystkie fora i nic). Więc tak, podpinam telefon w trybie Tylko ładowaniem z właczonym modułem debugowania USB. Właczam program Easy S-OFF, klikam S-OFF it! i po chwili czekania wyskakuje: Error: Connection Problem!. Probowalem tez to zrobic programem Ultimate Multi Tool i dokladnie tak samo, "Probably lost connection". 


Pomoze ktoś ??

*

Offline KILOS

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: GALAXY S II
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 21, 2011, 02:02:31 »
Witaj kolego
Ja po wielu molestowaniach hd w koncu wgrałem gotowany rom...echhh
Z tego co pamietam kilka razy podchodziłem do S-OFF i czasem wyskakiwał mi ten sam komunikat
Odłacz telefon od kabla i ponow probe...jak zrobiłes downgrade to napewno sie uda
Tak jak widzisz powyzej twojego posta mialem rozne problemy,jesli cos nie wychodzilo a pewny bylem ze zrobilem wszystko zgodnie z instrukcja FAQ to poprostu restartowalem tela i od poczatku....
Chciałbym iść do nieba,ale w piekle więcej znajomych...

Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 21, 2011, 17:40:16 »
Ok, udało mi sie, zmieniłem kabel usb i zadziałało, dzięki  :ok:

*

Offline lulek

  • ****
  • 738
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wiz>Herm>Diam>SEX1>HD>HD2>DHD>EVO3D>SENS>SGS3
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 22, 2011, 12:51:42 »
Gratulacje KILOS, jednak się udało  :ok:


dandan999 - jak widać bywają i banalne przyczyny (uszkodzony kabel) ;-)
sgs III

*

Offline KILOS

  • *
  • 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: GALAXY S II
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 22, 2011, 23:47:46 »
Gratulacje KILOS, jednak się udało  :ok:


dandan999 - jak widać bywają i banalne przyczyny (uszkodzony kabel) ;-)
Tak udalo mi sie:)wgralem rom ktory mi poleciles(5.2.5)bardzo szybki romik
No i navi smiga bez problemu
Dziekuje za pomoc na PW
Chciałbym iść do nieba,ale w piekle więcej znajomych...

*

Offline lulek

  • ****
  • 738
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wiz>Herm>Diam>SEX1>HD>HD2>DHD>EVO3D>SENS>SGS3
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 26, 2011, 13:54:55 »
Dla osób które mają wciąż problem z downgrade:

 - jedyny logiczny powód brandowane urządzenie i konieczny GOLDCARD.

Niedawno pojawiła się aplikacja automatyzująca cały proces i video tutorial

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1180639

Prościej już raczej nie będzie ;-) Nie testowałem ale potwierdzono że to działa. Powodzenia



Taki ALL in ONE + video tutorial

ULTIMATE MULTI TOOL


Application Capabilities:


- Auto Update-Tool
- MUlti-language Support
- ROM Cleaner
- Android SDK installation (with auto-update PATH variable)
- GoldCard Tool
- Change Boot animation
- Change Splashscreen
- Check your getprop
- Install HBOOT drivers
- Radio S-OFF
- Reboot Mode
- Flash ENG HBOOT (S-OFF)
- Flash Recovery
- Auto Flash Radio Capability (All radios are stocked in a private server) Compatibility "Desire, Desire HD & Incredible S"
- SIM UnLock
- Change CID
- Set Super CID
- Install APK Packages
- Auto Detection Capability
- Auto Downgrade Capability
- Auto Logging for debug
__________________

« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2011, 14:06:58 wysłana przez lulek »
sgs III

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 27, 2011, 10:08:24 »
teraz ja potrzebuję pomocy  :)

gdzieś obiło mi się o oczy, że przy zmianie radio powinno się zmienić RIL
jak to się robi i czy jest to konieczne?

od jakiegoś czasu mam problemy z zasiegiem, mam rom Revolution (najnowszy obecnie, ale na poprzednich tak samo) oraz radio polecane przez kucharza, wczoraj wrzuciłem inne radio (z lipca) problem jest nadal
w miejscach o słabszym zasięgu net praktycznie nie działa a i samo GSM rwie - inne komórki w tej samej sieci i miejscu mają 3-4 kreski...

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 27, 2011, 10:48:41 »
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 27, 2011, 11:08:30 »
ok dzięki  :ok:
a mógłbyś powiedzieć czy RIL jest niezbędny? co on daje?
do tej pory zmieniałem radio z 5 razy i nigdy RILa nie ruszałem

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 27, 2011, 14:03:09 »
RIL to pliki zawierające instrukcje obsługi poszczególnych modułów radiowych (coś jak sterowniki) więc teoretycznie powinny one odpowiadać zainstalowanemu Radiu
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline lulek

  • ****
  • 738
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wiz>Herm>Diam>SEX1>HD>HD2>DHD>EVO3D>SENS>SGS3
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 29, 2011, 11:24:32 »
Nie wiem jak jest w przypadku androida i dhd ale w czasach WM zdarzało się, że najlepsze efekty dawały egzotyczne mieszanki.

Z pewnością jednak fabryka robi pod kombinację radio + ril. tak jak napisał Bartolinio.

Z autopsji mogę dodać tylko, że sama biblioteka ril nie poprawia/pogarsza zasięgu. Ma za to dramatyczny wręcz wpływ na zużycie baterii. To taka jakby mapa ustawień kiedy i w jakich okolicznościach ile prądu podawać. 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2011, 12:15:06 wysłana przez lulek »
sgs III

Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 04, 2011, 10:24:33 »
A jest jakas alternatywne metoda na goldcard poniewaz  nie dziala http://psas.revskills.de/?q=goldcard


edit: strona ruszyla wiec nie aktualne
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2011, 22:41:06 wysłana przez zebrox »

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 08, 2011, 07:15:02 »
teraz ja potrzebuję pomocy  :)
od jakiegoś czasu mam problemy z zasiegiem, mam rom Revolution (najnowszy obecnie, ale na poprzednich tak samo) oraz radio polecane przez kucharza, wczoraj wrzuciłem inne radio (z lipca) problem jest nadal
w miejscach o słabszym zasięgu net praktycznie nie działa a i samo GSM rwie - inne komórki w tej samej sieci i miejscu mają 3-4 kreski...
problem rozwiązało skutecznie najnowsze radio 12.62.60.27

*

Offline lulek

  • ****
  • 738
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wiz>Herm>Diam>SEX1>HD>HD2>DHD>EVO3D>SENS>SGS3
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 12, 2011, 11:24:06 »
a przypadkiem nie masz problemu teraz z ładowaniem telefonu? Ja na najnowszym radiu mam co prawda lepsy zasięg ale ładowanie aparatu trwa wieczność.
sgs III

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 12, 2011, 11:29:11 »
nie, ładuje sie standardowo

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 02, 2011, 16:05:25 »
hmm, już sam nie wiem, czy przywrócenie stocka z SD - bootloader i D98IMG.zip
usunie wszystkie ślady po customach? CWM? etc.?

Połączone: Październik 03, 2011, 10:46:43
i odpowiedź - tak wgranie stocka z karty usunęło wszystkie pozostałości
teraz mam 1.32 z S-ON
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2011, 10:46:43 wysłana przez marcinl »

*

Offline miciugo

  • **
  • 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD, Samsung Omnia
Długo nie umiałem zrotować swojego ADHD z orange- pomogła dopiero ta instrukcja;
http://www.androidrecenzje.pl/desire-hd-root-s-off-oraz-pelne-odblokowanieDzięki koledze Diamond za instrukcję, a koledze Lutek za pokazanie mi jej- dzięki temu mam zrotowany ADHD i na nim rom Revolution- pikny, a te Sense 3.0 wymiata. :D
...najlepiej jest się uczyć na błędach innych... (chyba po to jest te forum?)

*

Offline woof

  • ****
  • 761
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: różnie
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 09, 2012, 20:22:22 »
czy ktoś dysponuje plikiem romu do downgrad'u?

ten z mirrora jakbym go nie sciagal to jest uszkodzony

*

Offline miciugo

  • **
  • 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD, Samsung Omnia
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 13, 2012, 18:59:05 »
Kolego nie wypakowuj PD98IMG z zip- jeśli próbujesz go wypakować poprzez winrar, to zawsze pokażę że archiwum jest uszkodzone.
...najlepiej jest się uczyć na błędach innych... (chyba po to jest te forum?)

Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 12, 2013, 19:51:43 »
W cmd pokazuje mi się po wpisaniu takich komend $ zamist # ?!

adb push misc_version /data/local/tmp
adb push fre3vo /data/local/tmp
adb shell chmod 777 /data/local/tmp/fre3vo
adb shell chmod 777 /data/local/tmp/misc_version
adb shell
./data/local/tmp/fre3vo -debug -start FBB00000 -end FFFFFFFF

Jest może jakiś inny sposób aby zacząć w ogóle bawić się w zmianę softu? rozumiem że bez zejścia na soft 1.3 nic nie będę mógł zacząć robić?

mam 2.3.5, 3.12.405.1

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 30, 2013, 08:13:19 »
Czy ktoś mógłby pomóc? Mam taki sam problem jak kolega wyżej: Zamiast # jest $ - to prawdopodobnie oznacza, że nie otrzymałem praw roota. Oczywiście wszystko robie tak jak w instrukcji. Pomoże ktoś ?  :grin:
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 30, 2013, 12:43:14 »
Jaki masz aktualnie soft?
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 30, 2013, 13:22:54 »
2.3.5
Sense 3.0
3.12.405.1
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 30, 2013, 14:37:00 »
W adhd robiłeś?
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 30, 2013, 14:57:35 »
To znaczy?  :) Jeżeli chodziło o AAHK to próbowałem, ale niestety nie chce się ściągnąć ten plik PD98IMG.
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 30, 2013, 15:32:53 »
O właśnie ;)

Właśnie w tym problem, że nie chce zainstalować. Na innym systemie/komputerze próbowałeś? Jakie były błędy?
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 30, 2013, 15:39:29 »
Próbowałem, ale raczej nie będzie wina komputera, a samego programu. Wyczytałem na xda, że twórca przestał "wspierać" program i link jest nieaktualny  :(
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline Paniki

  • ***
  • 337
  • Płeć: Mężczyzna
  • [...] Jestem Ja i nie ma lepszych [...]
    • Audio SPA
  • Sprzęt: Chwilowo Spica :)... już po uff ;)
Odp: TUTORIAL & FAQ - ROOT, S-OFF, Radio-OFF, SIMlock, Custom Rom, Recovery, Radio
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 30, 2013, 15:48:20 »
Też miałem z tym problem, ale u mnie o ile pamiętam nawet nie próbował pobierać, dopiero jak się przeniosłem z W7 na nauczycielski XP w szkole, to poszło  :mrgreen:
Typhon > G500 > Wizard > Trinity > 5300 XM (Przejściowo) > Blue Angel > G900 > TyTN II > Diamond > Hero > Diamond 2 > Wildfire S > Milestone > Desire > Desire Z > HD2 > Desire HD > V970 > Evo 3D > Evo 3D > Galaxy S II > Galaxy Spica :E > Galaxy S II >