Sens kupowania Desire HD

  • 5 Odpowiedzi
  • 3543 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jacek87

  • **
  • 151
  • Sprzęt: HTC HD2
Sens kupowania Desire HD
« dnia: Grudzień 11, 2010, 22:20:12 »
Czy jest sens kupowania Desire HD, jeżeli możemy w Leo mieć android 2.2. Warto kupować Desire HD ze względu na aparat i trochę lepszy ekran SLCD? Ciągle mnie nurtuje to pytanie i proszę - odpowiedzcie mi na nie :D

Odp: Sens kupowania Desire HD
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2010, 00:03:05 »
:) Ciężko powiedzieć...nurtowało mnie też to pytanie.
Jednak android jest raczej przyszłością a windows mobile 6.5 osiągnął już maksimum.
Android na HD2 jest portem a w DHD oryginalnym systemem cały czas wspieranym przez google, htc i użytkowników XDA.
Oczywiście wspomniane walory typu ekran i kamera 8mpix robią wrażenie i daje o wiele lepszy efekt końcowy.
Zapewne wszystkie moduły m.in. graficzne i dźwiękowe(dolby mobile, SRS) są lepiej wykonane-ulepszone w stosunku do poprzedników.
Ja zainwestowałem w DHD i narazie nie żałuję, a napewno cieszę się że nie wybrałem HD2 zamiast DHD.
Ponadto sam jego wygląd i budowa jest o wiele lepsza niż w HD2.

*

Offline arnoldzik86

  • 30
  • Sprzęt: toshiba g900 => HTC Desire HD i Nexus 4
Odp: Sens kupowania Desire HD
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2010, 00:59:22 »
no ja prawie wziołem hd2 w play na przedłużenie umowy, juz sobie zamowilem i kiedy przyszedlem po odbiór kobieta mi powiedziała, że musze jej dać zaliczkę zeby go zamówiła, wiec sie obrociłem na pięcie i wyszedłem i poczekałem kilka dni i zadzwonił do mnie konsultant i zdecydowałem się na DHD i nie załuję. A co do wyświetlacza to niestety nie jest to S-LCD tylko zwykły :( ale i tak ma bardzo dobra jakość. temat jest poruszony na innym forum i w mailach HTC podaje że to zwykły wyświetlacz. Chociaż na blogu HTC można było przeczytać ze to S-LCD. Wizualnie moim zdaniem DHD też lepiej wygląda niz hd2. 

*

Offline cesare

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7
Odp: Sens kupowania Desire HD
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2010, 09:11:59 »
[...]
 w mailach HTC podaje że to
[...]
na to co firma htc podaje Ci w mailach musisz brac spora poprawke
dlaczego tak sadze ?
wystarczy ze zadzwonisz pod 008001211666 i uslyszysz co za kompetentnosc w obsludze klienta

btw:
a co do display'a.....moze jest jak piszesz
-=- Pożegnanie z firmą HTC-=-

*

Offline ziele

  • ******
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: Sens kupowania Desire HD
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2010, 22:57:21 »
Od 2 tygodniu używam androida 2.2 na HD2 i zjada baterie 3x szybciej od wm. Ciągle go podładowuje bo z bólem pół dnia trzyma. W tej kwestii nic się nie poprawi chyba, że zrobią w końcu wersje NAND. Więc jeśli ktoś myśli że trochę przyoszczędzi kupując HD2 pod sprawnie działającego androida to jest w błędzie.
Are you shpongled?

Odp: Sens kupowania Desire HD
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 15, 2010, 14:09:54 »
Desire HD to bardzo fajny kombajn. Wyświetlacz sporo lepszy niż w zwykłym Desire ale czy warto dawać kilka stówek więcej za lepszy wyświetlacz?? Moim zdaniem nie bardzo.
skończ już spamować tym linkiem i zapoznaj się z regulaminem forum!!!