problem z przeglądarką poza wifi

  • 3 Odpowiedzi
  • 2531 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline MaraXus

  • 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
problem z przeglądarką poza wifi
« dnia: Listopad 16, 2010, 10:12:58 »
Witam!
Zwracam się z kolejnym problemem, a mianowicie nie działa mi podstawowa przeglądarka jeżeli mam włączony mobilny internet z playa, wszystko inne chodzi (fb, ytube, gmail, nawet opera) a ta nie chce, domyslam sie ze to moze kwestia ustawien, ale wydaje mi sie ze przejrzalem wszystkie opcje i tego nie znalazlem. Moglbym uzywac opery, ale jakos mi nie podpasowala, brzydziej strony wygladaja niz w tej ktora jest zainstalowana standardowo, ma ktos moze jakies rozwiazanie tego?

Odp: problem z przeglądarką poza wifi
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2010, 11:16:12 »
Soft w telefonie najnowszy? Jeszcze wejdź w opcje przeglądarki i wyczyścić śmieci, pamięć podręczną etc.

*

Offline MaraXus

  • 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: problem z przeglądarką poza wifi
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2010, 11:27:13 »
Tak najnowszy, wcozraj sie sciagal, problem rozwiazlem, mialem w proxy wpisane 0.0.0.0 wedle panow z playa, wywalilem to i dziala teraz, chyba wszystko potestuje jeszcze :)

Jeszcze takie pytanie czesto widze zegar razem z pogoda, domyslam sie ze to jest jakis widzet, moze macie jego nazwe?

Odp: problem z przeglądarką poza wifi
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2010, 11:39:05 »
Przecież masz już ten wid w sense, więc po co zmieniać? No chyba, że masz zamiast sense launchera pro, to wtedy sprawdź np: beautiful widget.