Jaki pokrowiec dla DHD?

  • 31 Odpowiedzi
  • 13518 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline riks

  • *
  • 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M3000>Touch Pro>Desire HD>Galaxy S II
Jaki pokrowiec dla DHD?
« dnia: Kwiecień 16, 2011, 15:35:09 »
Mam zamiar kupić pokrowiec chciałbym dowiedzieć jaki najlepiej kupić ? i czy może ktoś z was miał do czynienia z folia invisibleSHIELD?

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2011, 16:54:12 »
invisible shield sprawdza się w telefonach które mają wyraźne krawędzie, w miare płaskie plecy, ostre ranty. Przy zaokrąglonych krawędziach folia ma dużo dodatkowych nacięć, nie prezentuje sie dobrze.

Polecam Ci zakup zestawu http://allegro.pl/etui-case-mate-pokrowiec-gelli-clear-htc-desire-hd-i1528875314.html

Miałem na swoim desire HD, folia idealnie docięta, case doskonale spasowany :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 16, 2011, 20:06:14 »
no i ta folia kompletnie nie nadaje się na ekran, miałem ją na moim poprzednim Touch HD i wywaliłem z ekranu po jakichś 2h, ale na obudowie sprawdza się wyśmienicie ;)
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline Brolly666

  • ***
  • 262
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone, HTC Desire HD, HTC Sensation
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2011, 15:18:09 »
Ja mam ten futerał sprawuje się bardzo dobrze polecam.

http://allegro.pl/oryginal-etui-pokrowiec-po-s550-htc-desire-hd-hd7-i1552011294.html
Diablo ]I[ And The Heavens Shall Tramble

*

Offline riks

  • *
  • 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M3000>Touch Pro>Desire HD>Galaxy S II
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2011, 15:38:30 »
znalazłem taką aukcje http://allegro.pl/niezniszczalny-s-shape-armor-htc-desire-hd-folia-i1547330307.html
kilka osób to kupiło jest z gumy więc nie będzie rysował telefonu i pokrowcu tylko zostaje kwestia trwałość i czy będzie dobrze dopasowane.

*

Offline zmrok

  • **
  • 128
  • Płeć: Mężczyzna
    • Urban Highline Festival w Lublinie
  • Sprzęt: DHD
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2011, 12:19:37 »
dla tych co nie chcą wydawać majątku na pokrowiec i nie noszą telefonu w kieszeniach spodni - http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/15/58/77/16/1558771629 - używam tego badziewia ponad 2mc i jestem bardzo zadowolony. na allegro kosztuje mniej niż 10pln :) ma jedną zasadniczą wadę - pogrubia aparat do 2cm a podczas rozmowy wyglądacie jakbyście wciąż używali centertela :) największą zaletą oprócz ceny jest to, że mogę go wrzucić do plecaka i o nic się nie martwić, nic się nie porysuje ani nie zgniecie.

*

Offline riks

  • *
  • 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M3000>Touch Pro>Desire HD>Galaxy S II
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 22, 2011, 16:47:17 »
Jednak zdecydowałem kupić ten http://allegro.pl/niezniszczalny-s-shape-armor-htc-desire-hd-folia-i1547330307.html tani i dobrze spasowany z telefonem.

*

Offline Brolly666

  • ***
  • 262
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone, HTC Desire HD, HTC Sensation
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 23, 2011, 00:06:35 »
Moim zdaniem psuje wygląd telefonu, ale kto co lubi  :E
Diablo ]I[ And The Heavens Shall Tramble

*

Offline Quark79

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: tytn II,Touch HD,desire hd => sgs  II
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 27, 2011, 01:43:52 »
http://allegro.pl/super-wytrzymale-etui-case-mate-do-htc-desire-hd-i1570320001.html

Ja mam ten pokrowiec i juz raz mi uratowal tel... londowanie z ok 1,20 metra na beton... i nic zero uszczerbku :) Polecam. Nie ma co oszczedzac na telefonie, ktory wart jest tyle kasy.

*

Offline cesare

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 27, 2011, 16:17:13 »
http://allegro.pl/super-wytrzymale-etui-case-mate-do-htc-desire-hd-i1570320001.html

Ja mam ten pokrowiec i juz raz mi uratowal tel... londowanie z ok 1,20 metra na beton... i nic zero uszczerbku :) Polecam. Nie ma co oszczedzac na telefonie, ktory wart jest tyle kasy.
na telefonie nie ma co oszczedzac, ale na etui mozesz i to sporo
skoro nawiazales do tej aukcji to po sprzedaniu jednego egzemplarza tego etui sprzedawca moze zakupic za otrzymana kase SIEDEM kolejnych
po jaka cholere promujecie aukcje ??
nie mozna zamiescic obrazka czy tez linka do foty
ech........
-=- Pożegnanie z firmą HTC-=-

*

Offline Quark79

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: tytn II,Touch HD,desire hd => sgs  II
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 27, 2011, 21:24:37 »
Cóż link do aukcji był dla mnie prostszy w znalezieniu i udostępnianiu  a poza tym pokazuje gdzie można znaleźć dany przedmiot. A co do wyboru miejsca zakupu i ceny to każdy ma rozum i zakładam, że umie z niego korzystać i jeśli podoba mu się przedmiot to poszuka opcji która mu odpowiada. A jeśli idzie na łatwiznę i klika bezmyślnie to jego problem. A kto ile na czym zarabia to nie mój problem. Chyba, że na mnie próbuje zarobić. Ale ja się umiem o siebie zatroszczyć i zakładam, że inni też.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 21:28:00 wysłana przez Quark79 »

Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 01, 2011, 11:39:50 »
Ja mam ten futerał sprawuje się bardzo dobrze polecam.

http://allegro.pl/oryginal-etui-pokrowiec-po-s550-htc-desire-hd-hd7-i1552011294.html

POLECAM!! Sam używam od 4 miesięcy, super sprawa jakość znakomita w porównaniu do pokrowca na Desire hd z Media Markt. Blee

*

Offline Ghede

  • 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Diamond, Iphone 3g i jako główny - HTC Desire:)
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 03, 2011, 11:02:34 »
a ja nie polecam Krusella Orbit Flex - wcześniej byłem zachwycony tymi pokrowcami - od Diamonda aż po Desire - cudo
niestety wersja do DHD totalnie nie spasowana górny pasek przeszkadza strasznie w obsłudze ekranu a do tego robi się to to pieruńsko wielkie...

*

Offline Szaman

  • 23
  • Sprzęt: Trinity, iPhone 4, DHD
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 05, 2011, 11:08:28 »
Zależy jakie warunki użytkowania telefonu. W mojej pracy zawsze sprawdzały sie OtterBox Defender, ale to specyficzne warunki np. upadek z 6m. Miałem kilka, ostatnio dla iPhone-a, teraz dla DHD. Może i brzydkie, duże, grube, ale na bank nic się sprzętowi nie stanie. Przykładowa aukcja tu: http://allegro.pl/etui-ochronne-otterbox-defender-dla-htc-desire-hd-i1596813873.html Aukcje podaje bo ma dobry opis PL i dokładne fotki.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2011, 11:14:03 wysłana przez Szaman »

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 05, 2011, 11:12:48 »
a ja nie polecam Krusella Orbit Flex - wcześniej byłem zachwycony tymi pokrowcami - od Diamonda aż po Desire - cudo
niestety wersja do DHD totalnie nie spasowana górny pasek przeszkadza strasznie w obsłudze ekranu a do tego robi się to to pieruńsko wielkie...
a jesteś pewny, że to oryginalny Krusell?

*

Offline Ghede

  • 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Diamond, Iphone 3g i jako główny - HTC Desire:)
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 06, 2011, 13:06:32 »
tak jestem pewien - dopóki nie włożyłem w niego komórki był super - ot po prostu ty mu brakuje milimetra tu włazi na ekran kolejny milimetr - pododbnie miał mój znajomy z wersją a HD2 - chyba po prostu coś nie lezy z tymi gigantami(albo mam wyjątkowego pecha) - bo Diamond i Desire leżą lepiej niż idealnie:)

*

Offline Kozak

  • ****
  • 517
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 20, 2011, 20:38:53 »
Niestety do DHD producent nie dołączył etui jak do HD2 więc trzeba coś kupić na Allegro :-|
Interesują mnie pokrowce Case-Mate i mam pytanie do ich posiadaczy. W niektórych zestawach dołączona jest folia na ekran. Czy jest to folia matowa i czy ogólnie jest dobra?
Hermes -> BB 8310 + N810 -> i780 + N810 -> i5700 -> HD2 -> DHD @ Android Revolution HD 5.1.11 & no-Sense 0.15

*

Offline dexem1

  • **
  • 241
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 23, 2011, 13:18:03 »
Niestety do DHD producent nie dołączył etui jak do HD2 więc trzeba coś kupić na Allegro :-|
Interesują mnie pokrowce Case-Mate i mam pytanie do ich posiadaczy. W niektórych zestawach dołączona jest folia na ekran. Czy jest to folia matowa i czy ogólnie jest dobra?
kupiłem case mate jakies 2 miesiace temu perfekcyjne wykonanie super trzyma się telefon  foli jeszcze nie zakladalem bo mialem stara juz naklejona ale z tego co widzialem to nie jest matowa

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 23, 2011, 13:23:47 »
też kupiłem taki zestaw niestety folia jest o milimetr za duża
nie przyłożyłem jej do ekranu przed zdjęciem więc raczej jest już do niczego - to nie jest Brando wiec chyba nie da się myć
folia nie jest matowa

*

Offline Quark79

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: tytn II,Touch HD,desire hd => sgs  II
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 23, 2011, 13:39:22 »
Mam używam od 3 miesięcy i mogę stwierdzić, że pokrowiec super, folia nie jest matowa i moja leży nieźle (na pewno nie jest zaduża), choć myślałem, że już nic z niej nie będzie, bo miałem problemy z założeniem ale w końcu udało się ją nałożyć na mokro...

*

Offline Kozak

  • ****
  • 517
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 24, 2011, 21:55:40 »
A który "model" CaseMate bądź ewentualnie coś innego polecicie? Przede wszystkim ma być dobry chwyt, nie łapać odcisków i chronić telefon w razie upadku.
Hermes -> BB 8310 + N810 -> i780 + N810 -> i5700 -> HD2 -> DHD @ Android Revolution HD 5.1.11 & no-Sense 0.15

Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 24, 2011, 22:12:52 »
Case mate są dobre, ale najlepszy jest OtterBox (jeśli chodzi o ochronę urządzenia, wygląd to kwestia gustu). Oczywiście warte ceny sa też oryginalne PO S550. Natomiast nie rozumiem ludzi, którzy telefon wart 1500zł wkładają do plastiku lub "skórki jagnięcej" za 15zł :tongue:

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 25, 2011, 06:52:13 »
taki tani plastik a raczej guma czy jakiś tam gumopodobny materiał doskonale chroni PDA
oczywiście nie jest to osłona przeciwpancerna ale w normalnym użytkowaniu dla mnie w zupełności wystarcza
wcześniej miałem tego typu "nakładki" na HD2 i tez byłem zadowolony a sprzęt nigdy nie ucierpiał

*

Offline Kozak

  • ****
  • 517
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 25, 2011, 15:50:24 »
A którego Case-Mate używacie? Safe Skin, Barely There, czy któregoś z droższych? Otterbox odpada, bo za bardzo pogrubia i powiększa telefon, chcę mieć rozmiary jak najbliższe pierwotnym.
Hermes -> BB 8310 + N810 -> i780 + N810 -> i5700 -> HD2 -> DHD @ Android Revolution HD 5.1.11 & no-Sense 0.15

*

Offline cesare

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 25, 2011, 15:54:24 »
[...]
no wiesz..........., ale zawsze mozesz sie dowartosciowac ze dales za pokrowiec (PO S550) 79 zl pomimo tego ze obok w sklepie byl za 15 zl taki sam
drozszy znaczy sie lepszy

BTW:
to ja nie rozumiem tego ze po co placic wiecej skoro mozna mniej i to za to samo
-=- Pożegnanie z firmą HTC-=-

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 25, 2011, 17:29:35 »
cesare chyba źle mnie zrozumiałeś...
mam i chwalę gumopodobne za 15 zł  :wink:

*

Offline cesare

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 25, 2011, 20:32:35 »
cesare chyba źle mnie zrozumiałeś...
mam i chwalę gumopodobne za 15 zł  :wink:
doskonale Cie zrozumialem ;-)
ja tez mam i rowniez chwale sobie "tanie" etui za 12 zl
-=- Pożegnanie z firmą HTC-=-

Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 05, 2011, 12:50:49 »
Witam, również używam etui typu "max rubber". Jestem z niego bardzo zadowolony. Może dla tego że telefon nie spada mi z wysokości 6m. A tak na poważnie to już kilka przetestowałem i  ten typ etui jest dla mnie najpraktyczniejszy. Używałem pokrowca skórzanego takiego jak w HTC HD2 w zestawie z Orange, jednak podczas jazdy samochodem było kłopotliwe wyciąganie go. Miałem przez chwilę futerał z "klapką" jednak owa klapka mnie drażniła a dodatkowo uchwyty boczne trzymające telefon podczas wkładania porysowały mi fona.

*

Offline Jabco

  • 31
  • Sprzęt: MDA Compact IV
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 23, 2011, 14:50:48 »
Nie polecam oryginalnego futerału HTC PO-550.
Kaszana jakich mało.
Tzn nie chodzi mi może o jakość wykonania, bo tej nie można wiele zarzucić, nic nie pęka nic sie nie rwie, ale... No właśnie jest pewne ale, niech mi ktoś wytłumaczy, po cholerę jest ten specjalny języczek niby do wysuwania telefonu z pokrowca, skoro po kilku miesiącach użytkowania telefon sam wyślizguje się z wnętrza bez niczyjej pomocy. Początkowo rzeczywiście języczek był potrzebny, bo telefon naprawdę wchodził na duży "wcisk". Teraz wystarczy tylko odwrócić pokrowiec do "góry nogami", a telefon wyjeżdża pod własnym ciężarem.
Pokrowiec miał niby chronić przed uszkodzeniami, a tak naprawdę, to dopiero teraz muszę uważać żeby nie wypadł z pokrowca.
Juz raz mi się tak zdarzyło przy wsiadaniu do samochodu. Na szczęście wyskość wynosiła kilkanaście cm i nic się wielkiego nie stało, ale przy okazji wyszło, że metal obudowy jest mięciutki i to bardzo.
Dodam, że futerał został zakupiony w sklepie HTC więc powinien być oryginał.
Myślę że z oryginałów lepsza byłaby wersja "slim", ale w sklepie HTC już jej nie widać.

*

Offline station55

  • **
  • 164
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation XL, iPod Touch 4G, Mot Xoom, iPad 3
Odp: Jaki pokrowiec dla DHD?
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 19, 2011, 15:05:36 »
Polecam Orbit Flex, niedawno zakupiłem na Allegro, urządzenie prezentuje się w nim doskonale, jeden z kolegów pisał o przeszkadzającym pasku w obsłudze górnej części ekranu. Hm. powiem szczerze z ręką na sercu - mi ten pasek zupełnie nie przeszkadza, zaś sam futerał wpasowuje się przecież idealnie, stąd nie mogę się zgodzić z opinią kolegi, że wspomnianie etui jest do bani. To bardzo dobry jeśli nie - z tego co przeglądałem wcześniej w sklepie - najlepszy futerał dla DHD.
Przykładowa fotka ---> http://www.google.pl/imgres?q=orbit+flex&hl=pl&gbv=2&tbm=isch&tbnid=qPknPJmfXYJK2M:&imgrefurl=http://www.burak.pl/szukaj/Etui-HTC-Desire-Orbit-Flex/1/c/&docid=J7kxYOp4LDfRlM&w=647&h=1000&ei=2j13TuXrCqbM0QXY3OyYCA&zoom=1&iact=hc&vpx=377&vpy=433&dur=2625&hovh=279&hovw=180&tx=95&ty=185&page=1&tbnh=163&tbnw=105&start=0&ndsp=38&ved=1t:429,r:20,s:0&biw=1920&bih=871
SPV M3000 > HTC TyTn II > HTC touch HD > HTC HD2 > HTC Desire HD > HTC Sensation XL