Ebook'i w HTC Desire HD

  • 3 Odpowiedzi
  • 3211 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ebook'i w HTC Desire HD
« dnia: Maj 13, 2011, 15:12:45 »
Witam,

czy ktoś z forumowiczów orientuje się jak dodawać nowe e-booki? Jaki to format pliku i czy istnieje możliwość przerobienia np. PDF'a jakimś programem i wrzucenia go do Reader'a w DHD?

Dzięki za odpowiedzi :)

*

Offline Pawbrotm

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TF101, Galaxy Nexus i9250, Iconia W500, XDA Zest
Odp: Ebook'i w HTC Desire HD
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2011, 17:07:16 »
Reader DHD obsługuje pliki epub. Aby przekonwertować pdf na epub użyj np. tego programu: http://calibre-ebook.com/about . Następnie plik epub wrzuć na kartę pamięci, odpal w DHD aplikację Reader, naciśnij dotykowe menu i wybierz Importuj. Jeśli nie będzie tam tej opcji, dotknij na dolnym panelu aplikacji ikonę z trzema kreskami. Tam w menu powinna być opcja importu.
Toshiba G500 > Toshiba G810 > HTC Touch Diamond 2 + Toshiba G900 + HTC Dream > HTC HD2 > HTC Desire HD + Nokia N900 > HTC Sensation > HTC EVO 3D > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy Nexus -> Nexus 5 32GB

Odp: Ebook'i w HTC Desire HD
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2011, 16:07:38 »
Wielkie dzięki  :ok: rządzisz!  :grin: teraz mogę sobie czytać i czytać ;), naprawdę dziekuję! Super!

A nie orientujesz się może dlaczego po aktualizacji Androida do 2.3.3 podczas pisania sms'ów (pozycja horyzontalna) przy "wsiśnieciu" "<-" (backspace) uruchamia się opcja usuwania wiadomości :/? I jak wróci się do pisania, to klawiatura się już nie pojawia. Muszę wyjść, wówczas tworzy się kopia robocza, i dopiero wtedy mogę edytować tekst  :-?. Wczęsniej mi się tak nie działo... Jak można sobie z tym poradzić?

*

Offline Pawbrotm

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TF101, Galaxy Nexus i9250, Iconia W500, XDA Zest
Odp: Ebook'i w HTC Desire HD
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 16, 2011, 19:30:54 »
Cytuj
A nie orientujesz się może dlaczego po aktualizacji Androida do 2.3.3 podczas pisania sms'ów (pozycja horyzontalna) przy "wsiśnieciu" "<-" (backspace) uruchamia się opcja usuwania wiadomości
Niestety nie. Nie korzystam z oryginalnego ROMu, a w tym co mam jest inny klient wiadomości.
Cytuj
I jak wróci się do pisania, to klawiatura się już nie pojawia. Muszę wyjść, wówczas tworzy się kopia robocza, i dopiero wtedy mogę edytować tekst
Spróbuj przytrzymać dotykowe menu - klawiatura powinna się pokazać.
Toshiba G500 > Toshiba G810 > HTC Touch Diamond 2 + Toshiba G900 + HTC Dream > HTC HD2 > HTC Desire HD + Nokia N900 > HTC Sensation > HTC EVO 3D > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy Nexus -> Nexus 5 32GB