Desire HD czy da sie zablokowac ekran?

  • 3 Odpowiedzi
  • 5254 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Desire HD czy da sie zablokowac ekran?
« dnia: Listopad 12, 2010, 21:27:23 »
Witam, czy jest mozliwosc wstawienia ikony na panel glowny, ktora sprawi, ze ekran zablokuje sie? Nie chce dusic co chwile klawisza na gorze bo jakos tak dziwnie schowany jest w TP2 latwiej bylo go wcisnac. Aby przez przypadek w czasie chowania do kieszeni nie dzwonil po znajomych :-|

pozdrawiam i dzieki za pomoc.
I jeszcze jedno widzialem takiego fajnego widgeta z wiadomosciami z tvn24 czy ktos wie skad to pobrac oraz jakis ciekawy budzik cos w stylu G-alarm z WM.

*

Offline muminisko

  • ***
  • 464
  • HTC Desire Z + graty na WM...
Odp: Desire HD czy da sie zablokowac ekran?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2010, 23:46:09 »
Blokowanie ekranu - Widgetlocker lockscreen, fajny budzik - Gentle alarm. Wszystko dostępne w markecie.

Odp: Desire HD czy da sie zablokowac ekran?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2010, 12:54:22 »
Znalazlem narazie, ten widget do blokowania ekranu tylko zanim polapie sie jak placic w tym markecie. moze na poczatek cos bezplatego albo ktos wytlumaczy czy mam podlaczyc tam karte czy paypal?

*

Offline muminisko

  • ***
  • 464
  • HTC Desire Z + graty na WM...
Odp: Desire HD czy da sie zablokowac ekran?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 15, 2010, 16:55:43 »
Znalazlem narazie, ten widget do blokowania ekranu tylko zanim polapie sie jak placic w tym markecie. moze na poczatek cos bezplatego albo ktos wytlumaczy czy mam podlaczyc tam karte czy paypal?
Płatności w Android Market są banalne a system prowadzi za rączkę. Jeśli chodzi o darmowe wersje to szukaj po słowach kluczowych czyli lockscreen dla blokowania ekranu i alarm dla budzika. Gentle alarm zaproponowałem jako sprawdzone rozwiązanie z mnóstwem przydatnych opcji. BTW. Mnie spokojnie wystarcza budzik androidowy (HTC?) w Desire Z. System w końcu dokładnie ten sam.