Windows Mobile 6 Classic x51v problem nie widzi romu,tylko obudowa od x51v :(

  • 4 Odpowiedzi
  • 18627 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam mam taki problem jak wgrałem pliki DiAd_K_AximX51v_WM6_A03EN.nb0 i DiAd_K_AximX51v_WM6_A03EN_nb0.crc na kartę MicroSD bez HC bo na takiej nie da rady,wcisnąłem wifi+power i szybko reset włączył się boot loader ale miałem komunikat no suitable image found pużniej FAILED UPDATING (Image ubdate faileded. plase try it agin! ) . Spróbowałem jeszcze raz i to samo.Nie wiem o co chodzi proszę o pomoc.
Dodam jeszcze że bardzi ciężko mi włączyć boot loadera,jak wciskam wifi+power reset to wyświetla mi się okno do hard reset zamiast boot lader ,po którymś razie włancza mi sie boot.też to jest wkurzające.
Sprzęt jaki posiadam i oprogramowanie to: Dell Axim x51v system Windows mobile 6 Clasic ROM Version  A03 (05.11.07).

Co i jak mam zrobićżeby ruszyć flashowanie gdzieś jest błą ale nie wiem gdzie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2011, 08:25:06 wysłana przez osia86 »

*

Offline ziele

  • *****
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: Windows Mobile 6 Classic x51v problem nie widzi romu na karcie SD. Pomocy!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2011, 23:09:13 »
Jaki masz system plików na karcie? Może tu jest problem. Jeśli chodzi o kombinacje klawiszy to trzymasz je cały czas, a reset wciskasz potem na ułamek sekundy i czekasz aż się pojawi loader. Jeśli wciskasz wszystkie 3 na raz to często robi się kombinacja dla hard resetu.
Are you shpongled?

Odp: Windows Mobile 6 Classic x51v problem nie widzi romu na karcie SD. Pomocy!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 25, 2011, 11:06:36 »
System plików na karcie mam fat32,z wywołaniem bootloadera już sobie poradziłem jak np nie mogę wywołać boot loadera 3 guzikami to też da się go wywołać trzymając wifi+power i włożenie bateri do della.Znalazłem też kartę z aparatu SD 1 gb Kingston i to samo.Chciałem spróbować wgrać ze strony producenta wm5 A01 z poziomu PC. Też coś nie idzie wyskakuje jakiś komunikat typu This program only supports Dell Axim x51v/x51 devices,and,therefore,cannot continue .Coś jeszcze jakieś pomyśły.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2011, 11:35:35 wysłana przez osia86 »

*

Offline RybA™

  • Ekspert Dell
  • ****
  • 920
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Chosen One
    • Moje Portfolio
  • Sprzęt: Samsung S4, Dell Axim x50v & x51v, Nexus 7" 2012
Odp: Windows Mobile 6 Classic x51v problem nie widzi romu na karcie SD. Pomocy!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 25, 2011, 12:05:03 »
Spróbuj wgrać inną wersję systemu- może jest błąd wewnątrz pliku?
Ten kto walczy z potworami winien uważać by nie stać się jednym z nich
Fryderyk Nietzsche.

*

Offline iwi

  • **
  • 240
    • http://www.inmo.com.pl/gps
Odp: Windows Mobile 6 Classic x51v problem nie widzi romu,tylko obudowa od x51v :(
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2012, 15:28:07 »
Witajcie.
Od paru dni PDA zaczął się dziwnie zachowywać. Włączał się sam bez powodu - zawieszał ekran itp.
Firmware WM6.1 L11
W końcu padł i nie chce wstać. Po Hardresecie (Power+Reboot) dochodzi do pierwszego screena z kalibracją ekranu i znika wszystko.
Flashowanie - Nie widzi karty pamięci SD. Jak natomiast nie dam żadnej karty to wyświetla komunikat, że nie włożono karty. Jak karta jest to udaje że jej nie ma
Testowanie: Po naciśnięciu (Record + Power + Reboot) i potem potwierdzeniu kopertą PDA zaczyna się testować. Po wszystkich testach wychodzi jak poniżej


Czy PDA wyrzucić do kosza - czy jeszcze coś z niego będzie.