Dell Axim X5 wykorzystanie jako mp4.

  • 4 Odpowiedzi
  • 17702 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dell Axim X5 wykorzystanie jako mp4.
« dnia: Październik 11, 2013, 23:03:46 »
Witam.Chciałbym użyć staruszka Axima X5 (z procesorem 400mhz) jako wbudowany odtwarzacz mp4 w właśnie wykonywanym prze zemnie projektcie HTPC.
Szukam programu służącego do obrotu ekraju,z pozycji "pejzaż" na "krajobraz" (wiadomo,że ekran ustawiony panoramicznie jest wg.mnie ładniejszy i bardziej czytelny)
Problem pojawia się w tym,że posiadam tylko te pda,kartę pamięci,i nic więcej.Nie posiadam kabla usb.
Aplikacje typu Screenrotator,Nynditot bez kabla usb nie zadziałają.Same pliki wrzucone na pda,są czytane i instalowane.Np.Tworzy się folder "kaisoft" gdzie jest programm "Screen Rotator",ale niestety po uruchomieniu nic się nie dzieje.Wydaje mi się że bez komputera pc program nie zostanie zainstalowany poprawnie.
I tu do was pytanie drodzy koledzy i koleżanki.
Czy istnieje jakiś program do obrotu ekranu,instalowany bezpośrednio na pda,no i oczywiście darmowy ?
Chyba że istnieją jakieś inne opcje obrotu ekranu.

O nowym pda nie chciałbym słyszeć,ponieważ chcę wykorzystać tego.

Pozdrawiam serdecznie :)

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8900
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Dell Axim X5 wykorzystanie jako mp4.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 12, 2013, 09:45:23 »
Kabel nie jest potrzebny (kłaniają się podstawy) do instalowania programu. Potrzebne Ci są pliki .cab
Wrzucasz taki plik na pda i tam z eksploratora instalujesz. Na PC pewnie będzie to widać jako .rar
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: Dell Axim X5 wykorzystanie jako mp4.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 12, 2013, 17:10:05 »
Po dłuższym czasie grzebania,gmerania,resetowania w końcu udało mi się obrócić ekran "Virtual Display'em"  :ok:
Ale teraz pojawił sie nowy problem,bo nie rozciąga windows media playera,ucina go w połowie,dzięki czemu nie ma dostępu do przycisków  :E
Ktoś może poleca dobry odtwarzacz MP4 w formacie pliku .cab przystosowanego do obróconego ekranu ?
Pozdrawiam.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dell Axim X5 wykorzystanie jako mp4.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 12, 2013, 17:19:48 »
gsplayer ale w landscape go nie używam bo i tak wszystko widać.

Odp: Dell Axim X5 wykorzystanie jako mp4.
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 12, 2013, 18:31:10 »
GS player mi nie działa.
Wszystkie zainstalowane narazie przeze mnie odtwarzacze nie działają poprawnie w landspace mode ;(