Pytania do użytkowników Motoroli (najlepiej Defy)

  • 2 Odpowiedzi
  • 5070 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pytania do użytkowników Motoroli (najlepiej Defy)
« dnia: Styczeń 14, 2011, 10:23:31 »
Witam

Od niedawna używam adroid`a i mam trzy problemy (na razie  :worried:):
 
1. opcja wyszukaj, jak wciskam przycisk szukaj pod ekranem to wyszukuje mi tylko w googlu, w opcjach są ustawienia wyszukiwarki ale to nic nie daje, u znajomego w HTC Desire ma tak że może w oknie wyszukiwania wybrać w czym ma szukać: kontakty, notatki, maile, google itd. a tu nic z tego nie działa :(
Jeśli to jest błąd to czy jest jakaś aplikacja którą da się tu podpiąć pod ten klawisz która w której będę mógł określić w czym mam szukać.

2. w aplikacji kontakty, która jest na dzień dobry  w moim Defy, nie ściąga mi z googla grup, czy to normalne, w htc jak widziałem nie ma z tym problemu, na tą chwilę rozwiązałem to zewnętrzną aplikacją do kontaktów, ale z natury lubię wszystko upraszczać i jak coś jest od razu to wolę to rozwiązanie.

3.wg mnie android totalnie nie jest systemem biznesowym, co choćby widać po kiepskiej jakości kalendarzy, ale jednak liczę na to że sytuacja się wyklaruje. Może ktoś zna jakiś kalendarz który pokazuje wydarzenia razem z Task`ami z kalendarza googla, wszystko ubrane w jakąś przyjemną dla oka grafikę, i żeby było jakoś sensownie rozwiązane sterowanie paluchem  :ohreally: przetestowałem: pure calendar, Pocket informant (wersja beta Taski synchronizuje tylko z tootdledo, zobaczymy jak będzie pełna wersja), i na razie zostałem przy CalenGoo (ogólnie ciekawa propozycja ale sterowanie bez rysika, grafika i organizacja troszkę kuleje).

Z góry dzięki za odpowiedzi.

P.S. Telefon ogólnie polecam, wg mnie jest zaj...y.

*

Offline zuli007

  • **
  • 179
  • Płeć: Mężczyzna
  • Milestone+X8
Odp: Pytania do użytkowników Motoroli (najlepiej Defy)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2011, 20:14:44 »
Kalendarz- spróbuj jorte. Używam na kamieniu i jestem zadowolony.

Odp: Pytania do użytkowników Motoroli (najlepiej Defy)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2011, 08:25:54 »
No i stało się coś dziwnego, wyszukiwanie zaczęło działać, czyli oprócz googla wyszukuje także w notatkiach, kontaktach itd. przez ten czas był zresetowany i może to pomogło.

Czekam na Androida 2.2 gdyż widząc zmiany w stosunku do 2.1 to całkiem fajnie się zapowiada, może rozwiąże się problem grup w kontaktach.