-release- Charmer WM6 TouchFLO ver. 2.1

  • 134 Odpowiedzi
  • 42411 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline alien2

  • ***
  • 265
  • Sprzęt: Toshiba G900
Odp: -release- Charmer WM6 TouchFLO ver. 2.1
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 11, 2008, 11:20:18 »
Jaki komunikat?

Odp: -release- Charmer WM6 TouchFLO ver. 2.1
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 11, 2008, 12:23:56 »
Przy próbie wykonania: operacji: Contacts->New->Outlook Contact wyskakuje popup z komunikatem "An unexpected error has occured in this program".

Sprzęt to standardowy MDA COMPACT II z ery
Wcześniej instalowałem WM 6.1 Diamond z XDA Developers, ale wolne i niestabilne toto było więc ponownie zainstalowałem WM5 ze strony ery i na to M6 TouchFLO ver. 2.1. Więcej grzechów nie pamiętam :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2008, 12:25:29 wysłana przez satorian »

*

Offline emerytto

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: -release- Charmer WM6 TouchFLO ver. 2.1
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 22, 2008, 19:41:47 »
witam jestem całkiem zielony czy ten rom http://rapidshare.com/files/50308156/Charmer_Touch_ver._2.1.rar.html da rade wgrac na qtek 2020 mam wgrane WM 5  :worried:

*

Offline jas_pik:: Janusz Piwiński

  • ******
  • 7793
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://www.facebook.com/mediapik/
  • Sprzęt: Athena &amp iPhone
Odp: -release- Charmer WM6 TouchFLO ver. 2.1
« Odpowiedź #123 dnia: Listopad 22, 2008, 19:46:21 »
Nie - ROM przeznaczony dla danego urządzenia można wgrać tylko do niego - wgranie na inny spowoduje totalny brick bez możliwości ratunku.
potrzebna zgoda

Odp: -release- Charmer WM6 TouchFLO ver. 2.1
« Odpowiedź #124 dnia: Listopad 28, 2008, 22:33:02 »
Witam
Mam następujący problem:
Miałem soft z Tmobile tzn 2.006.001 
no i podłączyłem charmera, wyłączyłem moduł telefoniczny, odpaliłem UpgradeRom no i instalacja przebiegłą pomyślnie tzn pojawiło się napis po angielsku aby wykonać hardreset no i go wykonałem po nim włączył się PDA poczekałem chwile i kazał mi wybrać punkty tzn naciskać w różne miejsca rysikiem i zrobiłe to potem włączył się WM5 i po chwili zaczał się instalować plik cab (pisało na nim coś w stylu tochflo  czy coś takiego) poczekałem jeszcze chwile i PDA wykonał soft reset następnie włączył sie WM5 i wyskoczył następujący błąd : nie można otworzyc pliku NewMailAccount...
poczekałem na wszelki wypedek jeszcze 2 minuty i nic, wcisnąłem ok na tym błędzie i nadal mam WM5
Proszę pomóżcie co robię źle???

Odp: -release- Charmer WM6 TouchFLO ver. 2.1
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 11, 2009, 21:21:50 »
mam pytanie w moim mda nie działają przyciski słuchawki czy da się w inny sposób zrobić hardreset

*

Offline alien2

  • ***
  • 265
  • Sprzęt: Toshiba G900
Odp: -release- Charmer WM6 TouchFLO ver. 2.1
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 11, 2009, 22:49:59 »
w ustawieniach -> clear storage

Odp: -release- Charmer WM6 TouchFLO ver. 2.1
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 13, 2009, 14:23:37 »
w ustawieniach -> clear storage

ok. dzięki zgadza się. Ale da się to dopiero zrobić po pierwszym uruchomieniu.

Mam jeszcze jedno pytanie .mam problem z podświetleniem ekranu po blokadzie klawiszy i wyświetlacza i odblokowaniu nie załącza się podświetlenie ekranu ,pomaga tylko ponowne uruchomienie.
Czy macie tak samo? i czy jest na to jakaś rada?   

*

Offline alien2

  • ***
  • 265
  • Sprzęt: Toshiba G900
Odp: -release- Charmer WM6 TouchFLO ver. 2.1
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 13, 2009, 14:38:55 »
po zablokowaniu urządzenia (krótko przycisk power) i jego odblokowaniu podświetlenie się włącza razem z ekranem.
może jakiś program modyfikuje podświetlenie?

Odp: -release- Charmer WM6 TouchFLO ver. 2.1
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpień 29, 2009, 12:42:57 »


Instrukcja instalacji:
Rozpakuj Charmer Touch.rar. Pamietaj, zeby wylaczyc modul telefonu, upewnij sie ze masz polaczenie z Active Sync'iem. Odpal Upgrade_ROM.bat. Kiedy dostaniesz potwierdzenie o zakonczonym upgradzie, wykonaj HARD RESET! (Nacisnij i przytrzymaj przyciski kamery i wybierania glosowego. Przytrzymaj przycisk resetu rysikiem przez 2 sekundy, pusc. Pokaze sie czarny ekran z bialymi napisami. Pusc przyciski kamery i wybierania glosowego. Nacisnij zielona sluchawke.
Nie przerywaj instalacji .cab podczas pierwszego uruchomienia


Bardzo proszę o pomoc, z góry mówię że jestem bardzo zielony w tych sprawach. Chodzi mi o dokładniejsze wytłumaczenie tej instrukcji...
- Czy Charmer Touch.rar mam rozpakować do komputera czy telefonu??
- Wyłączyć moduł telefonu tzn.: wyłączyć telefon czy po prostu wyciągnąć karte sim??

To chyba tyle. Bardzo bardzo proszę o szybką odp. ponieważ już dziś chciałbym wgrać tego nowego Windowsa. Wgrywam go z powodu nie działającego głośnika przedniego oraz tylniego. Obecny win to: WM 5. Mój telefon to: Mda Compact II który zakupiłem tydzień temu:)

Pozdrawiam:)

*

Offline alien2

  • ***
  • 265
  • Sprzęt: Toshiba G900
Odp: -release- Charmer WM6 TouchFLO ver. 2.1
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 29, 2009, 13:32:47 »
Charmer Touch.rar rozpakuj na komputerze, moduł telefonu wyłącz przez tryb samolot.
Pozdrawiam

Odp: -release- Charmer WM6 TouchFLO ver. 2.1
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 29, 2009, 13:55:40 »
Wiec tak: uruchomilem Upgrade_ROM, wszystko ok, dalej jednoczesnie nacisknelem aparat+przycisk do wybierania glosowego+reset na 2 s. Uruchomil mi sie czarny ekran z bialymi napisami puscilem wszystkie przyciski i nacisknelem zielona sluchawke I NIC telefon uruchomia sie normalnie, potem wlacza sie kalibracja dlugopisu i to tyle, nic nowego nadal to same stare menu:(

Chamer touch jest to dodatek do windosa czy po prostu nowy windows??

Za drugim razem sie udalo lecz przed i podczas instalacji wyskakiwaly bledy np.: Notification Error windows/Time Wizard...

Jestem niesamowicie nie zadowolony :O gdyż glosniki wciaz mi nie dzalaja. Czy wie ktos czego to moze byc wina?? :sleepy: Glosnik chodzi tylko wtedy gdy ktos do mnie zadzwoni :( Jak odbiore cisza.............POMOCY!!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2009, 14:41:20 wysłana przez Afterday »

Odp: -release- Charmer WM6 TouchFLO ver. 2.1
« Odpowiedź #132 dnia: Wrzesień 20, 2009, 11:48:01 »
Mam problem z zainstalowaniem romu. Otóż gdy próbuję skopiować pliki (włączam plik Upgrade_ROM.bat) wszystko ładnie robi, kopiuje itd. jednak podczas 'Writing the new TouchFLO OS ROM...
Copying C:\ ... ItsUtils.dll Could not update itsutilsdll to the current version, maybe it is inuse? Try restarting your device, or restart activesync

a potem Congratulations i  tak dalej.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2009, 11:49:37 wysłana przez klusiek »

*

Offline djnowak

  • 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC CHARMER
Odp: -release- Charmer WM6 TouchFLO ver. 2.1
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 22, 2009, 15:19:49 »
Nic mu nie da rom z ery bo jest uwalony bootloader, i na 99% nie mozesz zrobic hard reseta teraz. Zaden rom charmera teraz ci nie pomoze, jedyne co mozesz zrobic to sciagnij rom wm5 dla propheta. Poszukaj go na forum.xda-developers.com. Wejdz do bootloadera i odpal instalacje. Jak bedzie krzyczalo ze invalid vendor id, to flashuj z uzyciem no_id ruu. I prosze nie pytaj gdzie to sciagnac i jak to odpalic. Pokaz ze ci zalezy a dojdziesz do wszystkiego sam, co sie nauczysz to twoje :)

Pozdrawiam i powodzenia.


mam taki sam problem , lecz gdy wgrywam wm5 dla propheta to staje mi na 95% i pisze o jakimś NBF
Więc prosze o pomoc, siedzę już nad tym tel około 2-tygodni i nic

*

Offline Wit^

  • ***
  • 326
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ten co pakuje linux'a wszedzie
  • Sprzęt: Xperia Arc S
Odp: -release- Charmer WM6 TouchFLO ver. 2.1
« Odpowiedź #134 dnia: Marzec 01, 2010, 12:27:16 »
hmm mam dziwne zachowanie tego romu... kiedy zainstaluje jakas klawke(juz nawet dla testow zainstalowalem vito zoom) to po resecie zmienia mi na standardowa, kiedy chce spowrotem zmienic na ta co mialem wczesniej obojetnie jak bym kombinowal i ile razy nie wybral tej klawki i tak nieche sie ona odpalic, czy ktos juz mial taki problem ?
We're off to see the Wizzard
The Wonderful Wizard of Htc
We hear he is a Whizz of a Wiz...