SPV Pomocy popsułem wyswietlacz

  • 8 Odpowiedzi
  • 4412 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SPV Pomocy popsułem wyswietlacz
« dnia: Grudzień 28, 2004, 12:41:53 »
Uzbierało mi sie troche kurzu po wyswietlaczem i postanowiłem go wyczyscic . Rozebrałem telefon i zaczełem czyscic zwilzona watka ale po właczeniu na ekraniku znalazły mi sie czarne plamy wiec zaczełem jeszcze raz czyscic i w koncu wyswietlacz zrobił sie lepki i matowy co mam teraz zrobic nie moge go doczyscic . Mozna gdzies kupic taka piewrwsza warstwe wyswietlacza TFT

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
SPV Pomocy popsułem wyswietlacz
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2004, 13:54:46 »
Nigdzie w PL nie kupisz takiego wyswietlacza... Mozesz jedynie kupic uszkodzonego SPV i wyciagnac z niego dobry wyswietlacz. Polecam jednak dobrze wysuszyc ekran, moze wroci do normy.

SPV Pomocy popsułem wyswietlacz
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2004, 15:07:06 »
ale tu nie chodzi o ekran tylko o takie plastikowe co przykrywa wyswietlacz lcd może mżna to kupi gdziec w rozmiarach 5cmx3,7cm to jest takie cos jak maj monitory TFT

SPV Pomocy popsułem wyswietlacz
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2004, 17:18:45 »
uu lipa, bede wiedzial czego nierobic, polecam na przyszlosc dla innych sprezoen powietrze, im mocniej sprezoen tym lepiej:)

SPV Pomocy popsułem wyswietlacz
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2004, 17:40:21 »
czyli nik nie wie gdzie kupic takie ala plexi ?? po jednej stronie gładni a po drugiej w takie niby paseczki drobniutkie jak kiedys w czipsach było 3d ze jak sie obracało to zmieniał sie obrazek ??

SPV Pomocy popsułem wyswietlacz
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 29, 2004, 11:31:33 »
A gdyby dostac jakoms folie refleksyjna która by działała na tej samej zasadzie co ta warstawa ochrna na wyswitlaczu

SPV Pomocy popsułem wyswietlacz
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 09, 2005, 18:25:36 »
qurcze mam podobny efekt ,tyle ,że przez przypadkowe dotknięcie wyświetlacza palcem. Od tego został taki ślad czarny i niechce niczym zejść. Ale jest on widoczny tylko wtedy ,gdy działa podświetlanie.
A ty rozebrałeś wyświetlacz z tej blachy ??

SPV Pomocy popsułem wyswietlacz
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 14, 2007, 13:58:19 »
a czy istnieje możliwość dopasowania LCD-ka z jakiegoś innego telefonu do SPV Classic???

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
SPV Pomocy popsułem wyswietlacz
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 14, 2007, 15:42:52 »
wątpliwe....
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...