SPV - Kilka pytań

  • 6 Odpowiedzi
  • 1807 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SPV - Kilka pytań
« dnia: Październik 23, 2004, 11:26:06 »
Witam
Właśnie nabyłem SPV Classic już go trochę rozgryzłem ale mam kilka pytań do bardziej doświadczonych użytkowników:
1.   Budzik – czy tylko mi nie udało się znaleźć czy faktycznie budzik nie obudzi przy wyłączonym telefonie ?
2.   Upade oprogramowania – mam soft 1.1.6.7 próbowałem zrobić update plikiem ściągniętym ze stronki Orange.uk ale mam wersje oprogramowanie francuską i nie da się zupdatować wersją UK, czy wie ktoś gdzie można dostać odpowiedni plik ?
3.   Czy ktoś może polecić jakiś dobry file explorer ?
4.   SMS – czy można tworzyć nowe foldery w Inbox’ie ? nie udało mi się znaleźć takiej możliwości ale może jest jakiś programik do zarządzania SMS’ami, coś polecicie ?
A poza tym właśnie pracuje nad polskim t9, chyba że ktoś już ma to może się podzieli ?
Pozdrawiam wszystkich.

SPV - Kilka pytań
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2004, 21:59:18 »
Cytat: Deryk
Witam
Właśnie nabyłem SPV Classic już go trochę rozgryzłem ale mam kilka pytań do bardziej doświadczonych użytkowników:
1.   Budzik – czy tylko mi nie udało się znaleźć czy faktycznie budzik nie obudzi przy wyłączonym telefonie ?
2.   Upade oprogramowania – mam soft 1.1.6.7 próbowałem zrobić update plikiem ściągniętym ze stronki Orange.uk ale mam wersje oprogramowanie francuską i nie da się zupdatować wersją UK, czy wie ktoś gdzie można dostać odpowiedni plik ?
3.   Czy ktoś może polecić jakiś dobry file explorer ?
4.   SMS – czy można tworzyć nowe foldery w Inbox’ie ? nie udało mi się znaleźć takiej możliwości ale może jest jakiś programik do zarządzania SMS’ami, coś polecicie ?
A poza tym właśnie pracuje nad polskim t9, chyba że ktoś już ma to może się podzieli ?
Pozdrawiam wszystkich.

Budzik niestety nie dziala przy wylaczonym telefonie.
Update znajdziesz na francuskiej stronie Orange.
Jest pare...
Folderow chyba nie mozna, ale jest pare ciekawych programow.
Pozdrawiam.

SPV - Kilka pytań
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 28, 2004, 08:36:49 »
Cytat: smartphone
Budzik niestety nie dziala przy wylaczonym telefonie.
Update znajdziesz na francuskiej stronie Orange.
Jest pare...
Folderow chyba nie mozna, ale jest pare ciekawych programow.
Pozdrawiam.

Ok budzik nie działa. Update do wersji francuskiej już znalazłem jeśli ktoś chce mogę sie podzielić. A co do folderów, odpowiedź "parę ciekawych programów" mało mi mówi, przez kilka dni przegrzebałem kawałek internetu i nie bardzo znalazłem coś takiego, mógłbyś podać jakieś konkrety, linki albo nazwy takich programów chociaż ??
Pozdrawiam

SPV - Kilka pytań
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2004, 14:37:33 »
Cytat: Deryk
Ok budzik nie działa. Update do wersji francuskiej już znalazłem jeśli ktoś chce mogę sie podzielić. A co do folderów, odpowiedź "parę ciekawych programów" mało mi mówi, przez kilka dni przegrzebałem kawałek internetu i nie bardzo znalazłem coś takiego, mógłbyś podać jakieś konkrety, linki albo nazwy takich programów chociaż ??
Pozdrawiam

Podobno na forum nie mozna reklamowac stron, wiec nie bede.
Resco Explorer 2003, na chwile obecna jest najlepszy.
Pozdrawiam.

SPV - Kilka pytań
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2004, 15:07:14 »
Cytat: smartphone
Podobno na forum nie mozna reklamowac stron, wiec nie bede.
Resco Explorer 2003, na chwile obecna jest najlepszy.
Pozdrawiam.
no poczytałem trochę o tym programi, ale jest mały problemik, przecież on jest pod PocketPC więc chyba na SPV nie pójdzie, no chyba że jeste coś o czym nie wiem. Programy pod PocketPC pójdą na SPV ??  

SPV - Kilka pytań
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 28, 2004, 17:13:56 »
Cytat: Deryk
no poczytałem trochę o tym programi, ale jest mały problemik, przecież on jest pod PocketPC więc chyba na SPV nie pójdzie, no chyba że jeste coś o czym nie wiem. Programy pod PocketPC pójdą na SPV ??  

Jest przeciez wersja dla Smartphone:
http://www.resco-net.com/smartphone/smartexplorer.asp

Programy dla PocketPC oczywiscie nie dzialaja na SPV.

SPV - Kilka pytań
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 28, 2004, 17:37:43 »
No OK jest faktycznie i działa ale nie daje możliwości zarządzania SMS'ami, a z Twojej wypowiedzi wynikało że w takiej roli go polecasz, cyt:
 "Folderow chyba nie mozna, ale jest pare ciekawych programow.
Pozdrawiam."
bo jeśli chodzi o file explorera to wole jednak Smart Explorera, niby trial ale jedyną tego niedogodnością jest że pojawia sie co jakiś czas info że musisz zarejestrować i tyle. Jak więc z tymi SMS'ami ???