Spv classiv wielki problem

  • 11 Odpowiedzi
  • 4754 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Haszu

  • 47
Spv classiv wielki problem
« dnia: Kwiecień 16, 2008, 19:57:10 »
Hej kupilem dzisiaj spv classic(wiem wiem ale potrzebowalem telefon zamienny:D)

teraz mam taki problem jak podlaczam mojego compacta active automatycznie go wykrywa jak podlaczam classica pokazuje sie w prawym dolnym rogu okienko ze nie rozpoznano urzadzenia USB wie ktos co zrobic?? trzeba instalowac jakies dodatkowe sterowniki, czy cos??(jak podlaczam kabel do fona wyswietlacz zaswieca się) czy zostaje mi irda?? aaa i dodatkowo jak przegladac materialy ktore mam na karcie pamieci, czy da sie instalowac programy z pozycji telefonu( nie przez active sync) no i na koniec czy dam rade na nim odpalic film z napisami(brat na p800 [taki sam procesor]) filmy oglada bez problemu


pozdrawiam i licze na szybko odpowiec:D

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spv classiv wielki problem
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2008, 10:06:02 »
to moze być problem ze śmieciami po stronie WM, więc może HR pomoże.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Haszu

  • 47
Odp: Spv classiv wielki problem
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2008, 12:52:15 »
niestety HR nie pomogl ;/ moze to cos z wejsciem(telefon sie laduje dobrze) w kazdym razie da sie jakos inaczej wgrac zeczy? bez active??i cos do przegladania plikow na karcie pamieci


i jeszcze jedno niektore mp3 sie tna niektore nie czemu?

*

Offline krzysiej

  • ***
  • 433
  • Sprzęt: Dell Axim x51v wm6.1, samsung i607, o2 jet, bb 88oo, bb 729o
Odp: Spv classiv wielki problem
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2008, 13:13:58 »
AD mp3 jakie pliki mp3 się nie zacinają a jakie się zacinają? porównaj bitrate tych plików i może najdziesz rozwiązanie. możesz tez spróbować otwierać te pliki innymi programami.

AD filmy, jak nie spróbujesz otworzyć jakiegoś filmu z napisami to się nie dowiesz czy będziesz mógł takowe oglądać.

AD wyłuskanie cab z exe:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=64490.0
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=52217.0



*

Offline malys

  • ****
  • 959
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spv classiv wielki problem
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2008, 16:40:23 »
Zakładam, że masz któryś pin zepsuty odpowiadający za komunikację z PC.
Filmy mogą być z napisami.
Włączasz TCPMP, a napisy muszą mieć taką samą nazwę jak film i być w rozszerzeniu .srt jak dobrze pamiętam.
Potem w ustawieniach wideo w TCPMP musisz wybrać tryb GAPI.
Do przeglądania plików - Total Commander, a do wgrywania - WM5torage.

*

Offline rafaloo

  • *
  • 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: spv c550
Odp: Spv classiv wielki problem
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 18, 2008, 15:33:47 »
Ja do przeglądania plikó na smarcie wybrał bym Smart Exploter. Co do WM5torage, to jak sama nazwa wskazuje tylko od WM5 łacznie w zwyż. Windows 2003 nie obsłuży takiego połączenia.
siemens a50 ---> sagem my-400x ---> HTC Voyager ---> nokia 6670 ---> sanyo s750i ---> HTC Hurricane --- > HTC Blue Angel

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Spv classiv wielki problem
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 18, 2008, 16:22:31 »
rafaloo - Nie przeginasz? W podpisie animowany obrazek 700x200px ważący ponad 100KB i do tego reklama swojej strony? REGULAMIN

Usuwam...

*

Offline ell

  • ****
  • 778
    • http://www.windowsmobile.pl
  • Sprzęt: Motorola Milestone @1GHz
Odp: Spv classiv wielki problem
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 18, 2008, 17:06:11 »
Jakiej wersji Activesynca uzywasz? Moze nie wykrywa ona systemu Smartphone 2002 bo jest za stary.

*

Offline Haszu

  • 47
Odp: Spv classiv wielki problem
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 19, 2008, 14:14:04 »
wersje 4.5
1)
chodzi mi o to czy moge wgrac cos na telefon z karty pamieci?? jak mam zainstalowac plik cab na telefonie??
skoro active sync mi nie dziala? tel. jest po hr. wiec jest tylko to co orginalnie ma byc w telefonie
2)
jak moge ten plik cab uruchomic na telefonie?? jedyne co mi wykrywa to wlasnie mp3 jak wlaczam media playera  (jak wyjme i wloze karte) no i obrazki ktore mam na karcie.
3) orientuje sie ktos czy emulator gameboya colora bedzie plynnie chodzil na tym telefonie(albo snesa) u brata na p800 taki sam procesor chodzi plynnie
4)zeczywiscie te mp3 ktore maja zaduzy bitrate sie tna :D


mam nadzieje ze sie jakos da :D

*

Offline rafaloo

  • *
  • 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: spv c550
Odp: Spv classiv wielki problem
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 19, 2008, 14:29:39 »
a nie możesz uruchomić z komputera instalki np. Smart Explorer'a?
siemens a50 ---> sagem my-400x ---> HTC Voyager ---> nokia 6670 ---> sanyo s750i ---> HTC Hurricane --- > HTC Blue Angel

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Spv classiv wielki problem
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 19, 2008, 14:39:49 »
rafaloo  - usunąłem ci z podpisu link do strony www, a ty znowu go tam umieściłeś. Usuwam, a jeśli zobaczę go jeszcze raz to dostaniesz ostrzeżenie

Cytuj
Zabrania się:
(...)
- reklamowania swoich lub cudzych (prywatnych lub nie) serwisów internetowych w tematach, treści wypowiedzi, avatarach itd; bez zgody Administracji Portalu

*

Offline Haszu

  • 47
Odp: Spv classiv wielki problem
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 19, 2008, 15:07:46 »
rafalo  ale jak mam to zrobic!? skoro active sync nie dziala?? jedyne o moge to wzucic przez czytnik na karte pamieci chodzi mi o to jezei juz wzuce np jakis program w cab to jak go potem bede mogl zainstalowac na telefonie??


nieznalazlem zadnej aplikacji (w telefonie) dzieki ktorej moglbym przegladac zawartosc karty pamieci tudziez telefonu

(a moze jest ale nie widze:D) jak sie nazywa?? takie cos?

EDIT: udalo mi sie :D (konkretnie przez jakies 4min dzialal AS) teraz moge juz caby instalowac :D wgralem File explorera :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2008, 17:02:55 wysłana przez Haszu »