SPV classic - zalety i wady !!!!

  • 7 Odpowiedzi
  • 1836 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline wampir_m

  • *
  • 59
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Note
SPV classic - zalety i wady !!!!
« dnia: Listopad 14, 2004, 07:19:35 »
witam wszystkich, od niedawna jestem posiadaczem spv i mam kilka punktow i opini na temat tego telefonu i prosilbym o wyrazenie swoich doznan.
1. malym minusem jest fakt ze bateria trzyma 2 dni, ale mamy duzy wyswietlacz
2. mozna do niego wgrywac wszystko co w windzie normalnie chodzi, obsluga jest naprawde prosta
3. pozmienialem w menu glownym wszystko na polski :)
4. posciagalem kupe fajnego softu ale niestety nie moge do niektorych znalesc seriali :(
5. prosze o przeslanie na gg lub meil seriali lub linkow gdzie mozna je znalesc: *********
6. czy macie jakies pacze zeby telefon zamykal sie szybciej?
7. *.*
8. czy wie ktos do czego sluza poszczegolne pliki w autostarcie?
9. do jednego kontaktu jeszcze nigdzie nie widzialem tak rozbudowanych danych!!!
to narazie tyle moich uwag, ogolnie po wgraniu kilku aplikacji i skonfigurowaniu gprs telefonik posiada fajne funcje

SPV classic - zalety i wady !!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2004, 09:02:39 »
WItam, ja we wtorek tez bede go miec:D, bardzo prosze o jakies rady odnosne tego telefon. miedzy innymi takie jak: czy da sie wgrac patcha spolszczajacego winde, czy jest mozliwosc zmiany na nowsza winde czyli 2003? jakie programy warto wgrac itp. pozdrawiam

*

Offline MacBirdie

  • *****
  • 1943
  • Płeć: Mężczyzna
  • I znów Poznań ;)
    • macbirdie.net
  • Sprzęt: iPhone 4 16GB | iPad 3G 64GB | iPhone 3G 8GB
SPV classic - zalety i wady !!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 14, 2004, 09:29:19 »
wampir_m - ewidentnie złamałeś regulamin [zapewne nie chciało Ci się go nawet przeczytać], a zarejestrowanie się jest równoważne z zaakceptowaniem go, więc zrobiłeś to świadomie.
Moje pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.

SPV classic - zalety i wady !!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 17, 2004, 19:02:57 »
Cytat: wampir_m
1. malym minusem jest fakt ze bateria trzyma 2 dni, ale mamy duzy wyswietlacz
To niestety wada wiekszosci smartphonow. Szybki procesor (relatywnie), duzy i kolorowy wyswietlacz, to niestety potrzebuje energii. Przy okazji nadmienie, ze dwa dni to nie jest zly wynik. Np. Motorola A925 (Symbian, dotykowy ekran, aGPS, naprawde niezly telefon, tylko ze duzy) pracuje na baterii jeden dzien, a czasami nawet tego nie wytrzyma. Tam w zestawie sa standardowo dwie baterie ;)

Cytat: wampir_m
2. mozna do niego wgrywac wszystko co w windzie normalnie chodzi, obsluga jest naprawde prosta
Nieprawda. Zgadzam sie, ze softu jest naprawde duzo, ale wszystko to przegiecie.

Cytat: wampir_m
4. posciagalem kupe fajnego softu ale niestety nie moge do niektorych znalesc seriali :(
I dobrze ze nie mozesz. A zaplacic nie laska? A jak bys sie czul gdyby Ciebie okradli? Przeciez programisci tez musza z czegos zyc. Ach, szkoda slow #@%$#^@#$^

Cytat: wampir_m
9. do jednego kontaktu jeszcze nigdzie nie widzialem tak rozbudowanych danych!!!
Rozbudowany PIM to IMHO najwieksza zaleta tej platformy systemowej.

*

Offline yachu

  • *
  • 65
SPV classic - zalety i wady !!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 28, 2004, 12:28:31 »
ehh a ja sie mecze z tym padłem juz od jakiegos czasu i zamierzam sie go pozbyc... co z tego ze ten telefon moze wszystko, jak czasem nie mozna z niego po prostu dzwonic i smsowac... ludzie mi sie pytaja czemu mam wylaczony telefon, a on po prostu sie zawiesza.. ehh brak slow... wymieniam na motke 925, tyle nie moze ale pewnie bedzie stabilniejsza

SPV classic - zalety i wady !!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 28, 2004, 13:51:54 »
W watku obok napisalem, ze chyba nie warto zmieniac, a raczej zaczekac na A1000.

Ale z ta stabilnoscia mnie zaskoczyles. Jak u innych uzytkownikow SPV? Tez Wam sie wiesza?

SPV classic - zalety i wady !!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 28, 2004, 20:51:10 »
pod wzgledem stabilnosci jak na mnie to ten telefon "niedaje rady" lubi sie wieszac, czesto konczy sie to wyjeciem bateri, po czym czasami wogoel sie niechce wlaczyc, ale ogolnie nienarzekm, da sie dzwonic, da sie smsowac, jak narazie tylko raz zgubil mi siec sam z siebie i niechcial zlapac,restart pomogl, widac reke microsoftu w tym fonie:)

SPV classic - zalety i wady !!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 28, 2004, 23:47:39 »
ja mam spv od 2tyg i nie mam z nim problemow, 0zwisowm itp. najnowszy rom. mialem teraz przez 2dni a925 i jakos mnie nie urzekla, chyba za duza jest.