SPV classic - nie startuje

  • 2 Odpowiedzi
  • 3095 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
SPV classic - nie startuje
« dnia: Luty 26, 2007, 15:58:07 »
witam,

generalnie problem wyglada nastepujaco: spv classic nie startuje - ekran sie podswietla i non stop pokazuje logo orange. na tym sie konczy jego start.
robilem hard reset kilkukrotnie- nie pomaga.
probowalem roznych kart pamieci do zrobienia HR... tez nic.
bootloader oczywiscie, po kombinacji klawiszy nagrywanie+przycisk on/off, jak wiadomo z tego ze robilem hard reset sie to uruchamia...
na moje oko to ktos spieprzyl wgrywanie romu(nie znam historii tego fona).
czy jest jakas szansa na postawienie i uratowanie go?
spotkal sie ktos z takim problemem? z gory dziekuje za odpowiedz :)
-----------------------

EDIT: w obecnej chwili po probach w bootloaderze z menu "flags" pokazuje mi bialy ekranik z 1.16.7 (FRA)
i nizej
LOG OFF
XPANEL OFF
RESET GSM OFF
RED SREEN OFF
DATA RX IND OFF
FLASH WRITE IND OFF
NO SLEEP OFF
NO 1MIN WAKEUP OFF
TimerTick=01ms

wyswietla wiec to co mozna poustawiac w menu bootloadera "flags".
jezeli ktos posiada classica lub E100 i bylby tak dobry i zajrzal do bootloadera i napisal mi co ma pozazaznaczane w menu flags bylbym dozgonnie wdzieczny... lub jakiekolwiek inne pomysly... z gory dziekuje...

SPV classic - nie startuje
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2007, 16:05:33 »
Ja miałem coś podobnego. Dałem w bootloaderze opcje Default (najprawdopodobniej przywraca wczesniejsze opcje w menu flags) a później zrobiłem hard reset (erase ipsm) i wszystko było dobrze.

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
SPV classic - nie startuje
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2007, 17:37:14 »
tez tak probowalem. generalnie wrzucilem do niego nowszy rom i ozyl... jednak chwilowo bo po podlaczeniu do stacji dokujacej system sie zwiesza i znowu nie startuje.
dziala bezproblemowwo przy pewnym stopniu rozladowania baterii - zauwazylem takze ze podczas ladowania strasznie sie nagrzewa.
nie pomaga wrzucenie romu z poziomu samego bootloadera ani z poziomu active sync(jak zastartuje i z AS sie polaczy).
czyli ogolnie rzecz biorac dziala jak chce... :(
probowalem tez HR bez karty pamieci jak mi gdzies zalecono ale rowniez to niewiele dalo... w sumie nie wiem czy to juz cegielka czy jeszcze do odratowania...