SPV classic kilka pytan

  • 17 Odpowiedzi
  • 2512 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SPV classic kilka pytan
« dnia: Listopad 03, 2004, 16:19:52 »
Witam

Chciałbym kupic sobie telefonik spv poszukujac jakis wiadomosci o nim napotkałem na to foum przeczytałem wszystkie posty jakie byłe z nim zwiazane. Mam kilka pytan zwiazane co do tego telefonu jagby ktos mogł odpowiedziec był bym happy

1.Ile trzyma bateria np przy odsłuchu mp3
2.Można słuchac mp3 na głosniczku nie w słuchawkach
3.Próbował ktos oglondac pełno metrażowy film na tym telefonie jakie wrażenia
4.Jaka jest jakos tych zdjec wykonane nim
5.Czy opłaca sie go kupowac bo napaliłem sie na niego alemożektos odmydki mi oczy

To narazie tyle jagby ktos mógł mi doradzic i odpowedziec na te pytania to był bym wdzieczny

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
SPV classic kilka pytan
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2004, 18:09:34 »
SPV Classic a moze E200?

SPV classic kilka pytan
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2004, 18:28:20 »
Nie classic lub E100 bo na E200 narazie mnie niestac

*

Offline sno

  • *
  • 82
SPV classic kilka pytan
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2004, 19:53:24 »
Ja uwazam ze SPV clasic oplaca sie kupic jestem jego posiadaczem juz prawie dwa tygodnie i jestem pod wrazeniem na poczatku mialem z nim wile problemow ale jeden z uzytkownikow poswiecil mi jakies 3 godz i sie problemy skonczyly:)
Mp3 da sie sluchac na glos jak dla mnie nawet glosno jakosc tez jest ok
mi bateria trzyma 2 dni przy mocnym uzywaniu tel slucham jakies 6 mp3 dziennie nie wiecej o zdjeciach sie niestety nie wypowiem bo nie mam do niego aparatu jakos doczepiane mi nie podchadza a wbudowanego niestety nie ma... To jest jak dla mnie jego najwiekszy minus ale ogulnie POLECAM

SPV classic kilka pytan
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 03, 2004, 20:15:32 »
Aha czyi mp3 moga grac na głosniczku bateria nawet trzyma tylko ten biedny aparacik nie no przydał by mi sie ciekawe jak robi foty . A może próbowałes z filmami jak karte SD/MMC można najwieksza włozyc gdzies wyczytałem ze podobnież 1GB ale jakos niechce mi sie wiezyc

*

Offline sno

  • *
  • 82
SPV classic kilka pytan
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 03, 2004, 21:23:17 »
hmm gdzies widzialem na jakiejs stronce fotki robione aparatem z spv poszkaj na tym forum chyba gdzies linki byly do jakis porownan tak mi sie wydaje ale nie jestem penwien nawet ok byly te zdjecia a z filmami to mam klopot jakos co nie zgram to mi sie albo tnie ze jest 0,2 klatki na sekunde albo nie chodzi ale pewnie sie niedlugo z tym uporam:] z czyjas pomoca a odnosnie kart to ja na stronie orange tak mi sie wydaje ze to oarange bylo pisalo ze bez ograniczen koles od ktorego tel wzialem mowil ze 1gb wkladal do spv i chodzilo wioec penwie chodzi....:)

SPV classic kilka pytan
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 03, 2004, 21:30:49 »
A gdzie kupiłes swojego spv i po jakiej cenie bo jak tak patrze to sa rózne niektórzy odaja za 550 a niektórzy za 750 wiec w czym jest róznica a kamerke musze miec bo lubie robic głupie zdjecia głupim żecza nie no nieraz jest przydatnme a on jest wielkosci podobniez pudełka od zapałek szkoda ze niema flesha . A z gieram trudno czy nie . Dużo ich jest . Jle jest pamieci w standartowym zestawie czyli jak sie kupuje , Jak lepiej kupic nowy z simem czy uzywany bez sima

*

Offline sno

  • *
  • 82
SPV classic kilka pytan
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 03, 2004, 21:39:51 »
Ja kupilem tel na allegro za 650 zl w zestawie znajdowalo sie:
-telefon (nowy mial byc lecz nie mial foli na wyswietlaczu i mial chyba 2 ryski widoczne pod swiatlo ale bylo zaznaczone w aukcji bo koles je wysylal do sciagniecia sim locka)
-zestaw sluchawkowy
-ladowarka z 2 wejsciami na polskie gniazdka i na ang
-futeral bardzo fajny na magnes
-stacja dokujaca
-plytka
-pudelko

[Dodano: 2004-11-03 21:42:58]
moj nr gg 5390389 porozmawiamy nie bedziemy czyms takim forum zasmiecac:)

SPV classic kilka pytan
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 03, 2004, 23:24:28 »
Cytat: czuczu222
żecza
Nie obraz sie, ale sugerowalbym poszukac fonu z polskim T9 ;)
To niestety wada Microsoft Mobile for Smarphone - brak polskiego T9.
A co do aparatu, traktuj to jako zabawka, zdjecia sa naprawde marnej jakosci, sa nieostre, problemy z balansem bieli, do tego dochodzi kiepski kontrast.
Motka MPx220 ma aparat z ponad milionem pikseli, a i tak sa po prostu kiepskie (w porownaniu do np. Sharpa GX30, Nokii 7610, czy chocby Sony K700i z rodzielczoscia zaledwie VGA).

Pozdrawiam,
Adrian

SPV classic kilka pytan
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 04, 2004, 07:26:13 »
Nieno nie uważam aparatu w telefonie jako prawdziwą cyfrówke ale jako zabawke praktycznie żecz biorac ten telefon jest cały zabawka bo w przeciwnym razie kupił bym sobie zwykła nokie lub bóg wie co i też był bym happy ale lepiej chyba kupic wersje z aparatem niż bez na allegro stoja potej samej cenie wiec co to za różnica a t9;)nie potrzebny nie korzystam nie lubie tego stylu pisania .
Jeszcze jedno pytanie a co lepiej classic czy E100 czytałem ze E100 ma zmieniona tylko obudowe ze ma joya . A co do robienia zdjec uważam że moj sagem myx5-2 robi nawet niezłe zdjecia

*

Offline monry

  • 37
SPV classic kilka pytan
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 04, 2004, 08:57:10 »
e100 jest identyczny jak classic tylko że ma aparat. niewiem jak z wersja windowsa 2002 czy 2003.

SPV classic kilka pytan
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 04, 2004, 09:27:14 »
wina ma raczej nadal 2002

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
SPV classic kilka pytan
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 04, 2004, 09:38:10 »
e100 (czyli dokładnie HTC Tanager) nie ma aparatu. Poza wyglądem zewnętrznym jest identyczny z SPV (czyli HTC Canary). Co więcej - do SPV można włożyć firmware od e100.
Obydwa mają obsługę aparatu, bo można podpiąć zewnętrzny, często były w takich kompletach sprzedawane.
Dopiero e200 (czyli HTC Voyager) ma wbudowany aparat.

Do pierwszych dwóch istnieje WM2003, ale nie była to wersja handlowa i praktycznie nie jest dostępna. W sumie dobrze, bo należy ją traktować jako beta.

SPV classic kilka pytan
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 04, 2004, 10:30:25 »
Cytat: WaldekGo
e100 (czyli dokładnie HTC Tanager) nie ma aparatu. Poza wyglądem zewnętrznym jest identyczny z SPV (czyli HTC Canary). Co więcej - do SPV można włożyć firmware od e100....
A tak z ciekawości to jakie są różnice w firmware ? warto włożyć do SPV firmware od e100 ?? chodzi to stabilnie ? no i jak to ewentualnie wykonać ?

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
SPV classic kilka pytan
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 04, 2004, 10:52:39 »
to nie ma znaczenia - jeżeli masz najnowsze firmware (np. od Orange albo i-Mate) to IMHO są identyczne.

Natomiast Tanager ma znacznie wygodniejszą klawiaturę, ale tego firmwarem nie zmienisz, niestety.

SPV classic kilka pytan
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 04, 2004, 12:34:52 »
Cytat: WaldekGo
e100 (czyli dokładnie HTC Tanager) nie ma aparatu. Poza wyglądem zewnętrznym jest identyczny z SPV (czyli HTC Canary). Co więcej - do SPV można włożyć firmware od e100.
Obydwa mają obsługę aparatu, bo można podpiąć zewnętrzny, często były w takich kompletach sprzedawane.
Dopiero e200 (czyli HTC Voyager) ma wbudowany aparat.

Do pierwszych dwóch istnieje WM2003, ale nie była to wersja handlowa i praktycznie nie jest dostępna. W sumie dobrze, bo należy ją traktować jako beta.

Jest WM2003 do E100? Gdzie to mozna znalezc?

*

Offline sno

  • *
  • 82
SPV classic kilka pytan
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 04, 2004, 15:15:46 »
Cytat: Adrian_U
Cytat: czuczu222
żecza
Nie obraz sie, ale sugerowalbym poszukac fonu z polskim T9 ;)
To niestety wada Microsoft Mobile for Smarphone - brak polskiego T9.
A co do aparatu, traktuj to jako zabawka, zdjecia sa naprawde marnej jakosci, sa nieostre, problemy z balansem bieli, do tego dochodzi kiepski kontrast.
Motka MPx220 ma aparat z ponad milionem pikseli, a i tak sa po prostu kiepskie (w porownaniu do np. Sharpa GX30, Nokii 7610, czy chocby Sony K700i z rodzielczoscia zaledwie VGA).

Pozdrawiam,
Adrian

no przecierz T9 sie da edytowac nie? no wiec jak masz troche checi to mozesz sobie zrobic polski t9 bez wiekszych problemow

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
SPV classic kilka pytan
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 04, 2004, 17:43:40 »
Cytat: smartphone

Jest WM2003 do E100? Gdzie to mozna znalezc?


Nie mam zielonego pojęcia. A nawet jakbym wiedział, to bym nie podał - zaraz zrobiłby się zalew pytań "wgrałem 2003 i dlaczego większość softu mi nie działa i się wiesza co 10 minut..."