Witam dostalem wlasnie mojego SPV Classic

  • 4 Odpowiedzi
  • 2898 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Obecny

  • *
  • 91
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Aktualnie Samsung I9000 Galaxy S
Witam dostalem wlasnie mojego SPV Classic
« dnia: Lipiec 29, 2004, 19:48:04 »
Szukam uzytkownikow tego telefonu, wszelka pomoc mile widziana, pierwsze pytanie jak zresetowac go do ustawien fabrycznych ? poprzedni wlasciciel zapchal pamiec do granic mozliwosci, strasznie muli wszystko, czy ten telefon zawsze tak glugo sie uruchamia ??

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Witam dostalem wlasnie mojego SPV Classic
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 29, 2004, 19:57:40 »
Tak. Telefon dlugo sie wlacza. W opcjach musisz znalezc opcje przywracania do ustawien fabrycznych.

*

Offline Obecny

  • *
  • 91
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Aktualnie Samsung I9000 Galaxy S
Witam dostalem wlasnie mojego SPV Classic
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 29, 2004, 21:12:26 »
Hmmm, jestes pewien ze jast taka opcja? cos mi sie nie wydaje jednak :(

Witam dostalem wlasnie mojego SPV Classic
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 30, 2004, 10:58:28 »
Ja miałem spv 100 i była taka opcja w ustawieniach . A jak ci nie zależy na danych które tam są to zrób sobie twardy resecik i będzie jak nówka tylko straci zapisane dane. Mój SPV od załadowania za dużo do pamięci zawiesił się i nie chciał się odpalać więc walnąłem Twardego i był jak nówka :)

*

Offline Obecny

  • *
  • 91
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Aktualnie Samsung I9000 Galaxy S
Witam dostalem wlasnie mojego SPV Classic
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 30, 2004, 11:01:46 »
No wiec zrobilem TWARDEGO :) i jest faktycznie jak nowka, juz balem sie ze jest uszkodzony tak sie sypal a teraz chodzi super jednak mam spowrotem certyfikaty na soft nalozone i nie wiem jak je sciagnac mam soft  w wersji 1.60, pomozcie mi przeciez musi byc na to jakis sposob? sciagnalem programik ktory mial to zalatwoc ale poza napisem unlocking succesfull nie zrobil nic :( licze na was !