nie dziala twardy reset :o

  • 2 Odpowiedzi
  • 903 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nie dziala twardy reset :o
« dnia: Grudzień 22, 2004, 21:44:20 »
Witam serdecznie
posiadam telefonik SPV Classic i chcialem mu walnac twardy resecik ale mam problem, przeczytalem instrukcje (ze strony klubsmartphone), gdy wciskam przycisk od voice record i klikne w przycisk wyzej ktorym sie wylacza i wlacza telefon to pokazuje mi sie quick list :o

chce go zupelnie wyczyscic i nagrac nowy rom z tego co widze w about mam wersje 1.1.6.7 (nie wiem czy to UK czy FR, jak to sprawdzic ?)
gdzie znajde nowy rom ? kolega podal linka w innym poscie ale on juz nie dziala.

robie go tylko z tego wzgledu ze nie moge nawet doladowac konta w heyahu :D jak nawet chce sprawdzic stan konta to daje *108# i mam Failed :>

dziękuje za pomoc :)

nie dziala twardy reset :o
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2004, 23:47:03 »
Reseta roby się na wyłączonym fonie... :) A kody sieciowe typu *101# i tak na SPV nie działają. Pozostaje ci tylko serwis głosowy

nie dziala twardy reset :o
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2004, 23:59:30 »
Cytat: faxoman
Reseta roby się na wyłączonym fonie... :) A kody sieciowe typu *101# i tak na SPV nie działają. Pozostaje ci tylko serwis głosowy
no dzieki za podpowiedz, ale jak serwis glosowy ? jak w heyahu nie ma serwisu glosowego :>
i jak mozesz to podaj mi stronke z najnowszymi romami (ta co jest na forum niestety juz te romy nie dzialaja :() :) dziekuje.