Dlaczego moj SPV Classic nie chce sie wlanczac z KARTA SD ??

  • 3 Odpowiedzi
  • 2977 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ukan

  • 11
Dlaczego moj SPV Classic nie chce sie wlanczac z KARTA SD ??
« dnia: Lipiec 29, 2006, 10:15:40 »
Nie wiem co sie dziej ale jak mam wlączony telefon i chcem wlozyc karte SD to odrazu sie wylancza.Tak samo jak wlanczam go juz z wlozina karta,dochodzi do 'Smarphone 2002' i znowu sie wylancza.Czy wie ktos o co tu chodzi.Pomozcie mi bo bez karty pamieci to ten telefon nie jest za bardzo uzyteczny.Z góry dzięki.

*

Offline leszekcce

  • **
  • 151
  • Sprzęt: HTC Magic
Dlaczego moj SPV Classic nie chce sie wlanczac z KARTA SD ??
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 29, 2006, 10:27:57 »
Ja tak miałem z Symbianem, na karcie miałem zainstalowane jakieś programy które powodowały błędy podczas uruchamiania systemu. Sprobuj sformatować kartę w jakimś czytniku i wtedy telefon z nią odpalić. A po za tym to nie wiem czy można robić w tym twoim telefonie tak, że wkładasz kartę jak telefon jest juz odpalony, bo jak miałem mpx200 to wtedy mi sie wieszała, a w wielu starszych telefonach nie można właśnie zmieniać karty jak tel jest włączony. Pozdrawiam

*

Offline ukan

  • 11
Dlaczego moj SPV Classic nie chce sie wlanczac z KARTA SD ??
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 29, 2006, 11:47:20 »
Mam dwie kart SD jedną 8mb druga 255mb i na zadnej nie chce sie wlaczyc.Obydwie te karty sa puse.O co tu chodzi?Moze prze to sie tak dzieje ze mam zepsuty zaczep trzymajacy karte w slocie?Pomozcie prosze!!

*

Offline leszekcce

  • **
  • 151
  • Sprzęt: HTC Magic
Dlaczego moj SPV Classic nie chce sie wlanczac z KARTA SD ??
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 29, 2006, 18:12:48 »
W takim razie może odpowiednio nie dociska ci karty do styku, albo może po prostu masz uszkodzony telefon.