obracanie obrazu w wm 6.5

  • 4 Odpowiedzi
  • 4974 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

obracanie obrazu w wm 6.5
« dnia: Sierpień 18, 2009, 21:44:57 »
witam. mam taki proble.  na moim BA uzywalem dotychczas wm 6.0 i w nim była mozliwoś obrotu obrazu kolejno o 90" ostatnio wgralem rom z tej str: http://[serwis zabroniony]/profil/Daniel1979.html?dir=176855 o nazwie    WM 6.5 PL Alpha 1.rar i bardzo mi sie podoba lecz nie moge znales w nim własnie takigo obrotu ekranu. jaki program dograc lub gdzie znaleś taką funkcje zebym mał właśnie tą opcje?? prosze o pomoc...

*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Odp: obracanie obrazu w wm 6.5
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2009, 21:47:50 »
Najwygodniej bedzie przypisac obrot do jakiegos klawisza. Albo mozesz zainstalowac np. quick menu.
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone

Odp: obracanie obrazu w wm 6.5
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2009, 22:34:26 »
w jaki sposób mozna przypisac obót do klawisza na tej wersji windows??  fajny ten program lecz nie o to mi chodziło bo zmienioło mi sie całkiem menu na taki jakie miałem w  wm6.0 nie chce zadnych tegotypu zmian tylko chciałbym miec mozliwosc pbrotu samego ekranu tak jak mofłem to robic klikajac na ikonke w prawym dolnym rogu w windows mobile 6.0 pro

Odp: obracanie obrazu w wm 6.5
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 25, 2009, 17:24:34 »
w jaki sposób mozna przypisac obót do klawisza na tej wersji windows??  fajny ten program lecz nie o to mi chodziło bo zmienioło mi sie całkiem menu na taki jakie miałem w  wm6.0 nie chce zadnych tegotypu zmian tylko chciałbym miec mozliwosc pbrotu samego ekranu tak jak mofłem to robic klikajac na ikonke w prawym dolnym rogu w windows mobile 6.0 pro
Start > Ustawienia > Osobisty > Przyciski
tam przypisujemy do klawisza <obróć ekran>

Odp: obracanie obrazu w wm 6.5
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 12, 2011, 12:00:00 »
Mam Win 6.5 w HTC touch2 i nie mogę odnaleźć tej opcji .........co mam doinstalować żeby działało?

Dzięki za pomoc