MDA 3 T-Mobile kilka pytań i problemów

  • 3 Odpowiedzi
  • 3825 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MDA 3 T-Mobile kilka pytań i problemów
« dnia: Maj 29, 2012, 17:23:46 »
Witam Serdecznie,. otóż mam kilka pytań i problemów dotyczących tego telefoniku. Dostałem go za darmo więc postanowiłem coś z niego uczynić i chciałem zmienić rom na jakiś lepszy i ogólnie polski.
A więc zabrałem się za zbieranie danych i potrzebnych informacji. Poczytałem tu i tam i no zabrałem się za robotę.
Ściągnąłem rom który mi odpowiada i zabieram się za wgrywanie hardspl. Tu już pojawia się problem bo po daniu "continue" nic się nie dzieję, dosłownie telefon łapię zawięchę, pomaga tylko wyciągnięcie baterii. Po tym zachowuje się jak po HR, czyli kalibracja ekranu samouczek itp.

Co mam zrobić ? Kolejną rzeczą jaka mnie zastanowiłą to wersja mojego romu, otóż wszystkie jakie widzę na forum to WM 6,1 lub 6.5 a u mnie w danych widnieje takie coś
Windows Mobile 2003 Drugie Wydanie
Version 4.21.1088

A gdy włączam telefon to
R 1.00.00
G 1337.10
d 1 06 01 GER

I teraz mam pytanie jak tu wgrać jakiś rom, albo chociaż polskie menu i wywalić ten brandinng z T-Mobile ?

A i kolejną ciekawą rzeczą jest to, że w ustawieniach telefonu pokazuje że Procesor to Intel PXA263 a wszędzie w opisach piszę że Qualcomm MSM 7200.

Proszę o jakieś rady


*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MDA 3 T-Mobile kilka pytań i problemów
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2012, 17:35:37 »
Heh, MDA Vario 3 to nie to samo co MDA 3
Były też MDA Compact 3.
Masz HTC BlueAngel.

Odp: MDA 3 T-Mobile kilka pytań i problemów
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2012, 21:35:16 »
Dobra teraz wiem o c chodzi.
Teraz mam pytanie bo naczytałem się troszkę i mam teraz mentlik w głowię.
Ktoś może mi dać jakąś łopatologiczną instrukcje jak zmienić rom , na byle jaki, żeby tylko miał języki polski i bez brandu t-mobile.
Dodam, że mam WM 2003

Połączone: Maj 30, 2012, 13:00:41
A więc zabrałem się do roboty i sprawa się komplikuje bo robiąc według tego http://pdaclub.pl/forum/blueangel/wm5-blue-angel-(xdaiis-mda3)/msg144285/#msg144285 opisu to :

1. Dają unhide i unlock wyskakuje komunikat o braku bibliotek
2. Dając w Repart_DOC.exe format mam komunikat "Error : FL_IOCTL_FORMAT_PHYSICAL_DRIVE failed.

Czym to jest spowodowane i co robić dalej ?
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2012, 13:00:41 wysłana przez cinek193 »

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MDA 3 T-Mobile kilka pytań i problemów
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2012, 00:56:06 »
germanski ROM.
Masz teraz inne nazwy katalogow.
Zmien na ROM WWE 2003SE (angielski), odblkuj pamiec po ExtROM i masz sprzet gotowy do modyfikacji.