HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic

  • 24 Odpowiedzi
  • 7942 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam,
zacznę od tego że jestem zielony w sprawach PDA itp. Proszę również o wyrozumiałość ponieważ jestem nowy na forum i dopiero zapoznaję się z jego zasadami. Do rzeczy , wczoraj po długim leżeniu w szufladzie (ok 2 lat) i po zakupieniu nowej baterii , postanowiłem wgrać do mojego HTC Blue Angel nowy ROM po w pisaniu w google odpowiedniej frazy zdecydowałem się na zmianę ROMu z wm2003 do Windows Mobile 6.5 PLK by Ham3r . Po podłączeniu BA pod port USB i włączeniu programu MaUpgradeUt_noID wystąpił błąd 150 (o ile dobrze pamiętam) , następnie po wykonaniu podłączenia zgodnie z instrukcją i po włączeniu BA (BA włączył się normalnie i w trakcie ładowania systemu  się wyłączył) na ekranie komputera pojawił się błąd 115/111 . natomiast na BA widniał tylko napis SERIAL V2.7 , a po podpięciu pod USB USB v2.? . Po tym wszystkim wyjąłem baterię , kartę sim i SD i od tamtej pory BA nie daje znaku życia (nic) po podpięciu pod USB świeci tylko dioda w prawym górnym rogu . PDA nie reaguje na soft reset ani na hard reset . dodam jeszcze tylko że system operacyjny w moim PC to windows 7 . Nie wiem już co mam robić , przeszukałem już chyba całe google na ten temat i nic . bardzo proszę o pomoc .
Pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 17:01:07 wysłana przez Czesiuu »

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC BLUE ANGEL BŁĄD PRZY FLASCHOWANIU NIE REAGUJE
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2012, 15:54:09 »
1. nie krzycz
2. patrz pkt 1
3. Win7 to nie był dobry pomysł, najbezpieczniej jest na XP lub wirtualne maszyny
4. Nie włączy się bo obecnie nie ma w nim pewnie systemu (lub jest niepełny)
5. Nie naładuje się ponieważ, patrz pkt 4
6. Wchodzi w Bootloader, (napis serial v2.07) czyli spokojnie da radę go ożywić.

Odp: HTC BLUE ANGEL BŁĄD PRZY FLASCHOWANIU NIE REAGUJE
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2012, 16:29:53 »
co to jest bootloader?? jak w niego wejść ? co mam robić żeby go ożywić ?? PROSZĘ O POMOC

Połączone: Marzec 31, 2012, 16:35:41
co to jest bootloader?? jak w niego wejść ? co mam robić żeby go ożywić ?? PROSZĘ O POMOC

napis serial v2.07 pokazywał się na początku , później po wyjęciu baterii, karty sim i SD na nic się nie wyświetla (czarny ekran cały czas)
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 16:35:41 wysłana przez Czesiuu »

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8900
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: HTC BLUE ANGEL BŁĄD PRZY FLASCHOWANIU NIE REAGUJE
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2012, 16:41:01 »
[gmod]Popraw pierwszy post i temat albo leci do kosza. Polecam regulamin forum.[/gmod]
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2012, 17:06:12 »
Bootlaoader, flashowanie ROM, to wszystko już było wielokrotnie opisane w tym dziale, zacznij od lektury podklejonych tematów albo zleć usługę komuś kto już poświęcił na to swój czas.

Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2012, 17:10:08 »
Bootlaoader, flashowanie ROM, to wszystko już było wielokrotnie opisane w tym dziale, zacznij od lektury podklejonych tematów albo zleć usługę komuś kto już poświęcił na to swój czas.

Z tym że ja nawet nie wiem od czego mam zacząć .. czy na winows 7 wogóle da rade coś z tym zrobić? z tego co czytałem wszytko tylko na xp ..
Proszę o pomoc

*

Offline wichuras

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Htc Blue Angel & Nokia 3310
Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2012, 12:45:10 »
najlepiej znajdź komputer z systemem Windows XP
Pobierz system który cię interesuje na komputer
pobierz MaUpgradne_NoID
pobierz BaUpgrade_NoID 
zainstaluj na nim ActiveSync
podłącz stację dokującą do USB
wykonaj włączenie bootloadera [pwr button + reset + guzik nagrywania ] o ile dobrze pamiętam
na ekranie pojawi się napis "serial"
-> jeśli się nie pojawił - wyciągnij baterię i naładuj ją w stacji dokującej, po naładowaniu rozpocznij od włączenia bootloadera
wstaw BA w stację dokującą, napis zmieni się na "USB v2.? "

Włącz MaUpgrade_NoID do rozpoczęcia wgrywania systemu
-> Jeśli wyskoczy błąd, użyj BaUpgrade_NoID

poczekaj aż skończy

i przestań krzyczeć, to irytujące nad wyraz.

Połączone: Kwiecień 01, 2012, 12:47:27
Nie, na Win7 bez uruchomienia usługi wirtulizacji systemowej - Nie da się tego zrobić
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 12:47:27 wysłana przez wichuras »
W moim słowniku nie ma miejsca na słowa
"nie umiem" "nie znam się" nie potrafię" "to niemożliwe do wykonania"

Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2012, 14:41:23 »
najlepiej znajdź komputer z systemem Windows XP
Pobierz system który cię interesuje na komputer
pobierz MaUpgradne_NoID
pobierz BaUpgrade_NoID 
zainstaluj na nim ActiveSync
podłącz stację dokującą do USB
wykonaj włączenie bootloadera [pwr button + reset + guzik nagrywania ] o ile dobrze pamiętam
na ekranie pojawi się napis "serial"
-> jeśli się nie pojawił - wyciągnij baterię i naładuj ją w stacji dokującej, po naładowaniu rozpocznij od włączenia bootloadera
wstaw BA w stację dokującą, napis zmieni się na "USB v2.? "

Włącz MaUpgrade_NoID do rozpoczęcia wgrywania systemu
-> Jeśli wyskoczy błąd, użyj BaUpgrade_NoID

poczekaj aż skończy

i przestań krzyczeć, to irytujące nad wyraz.

Połączone: Kwiecień 01, 2012, 12:47:27
Nie, na Win7 bez uruchomienia usługi wirtulizacji systemowej - Nie da się tego zrobić

Dzięki wichuras za zainteresowanie się moim wątkiem ,
zaraz zacznę działać , zainstaluje XP na swoim PC . Mam jeszcze jedno pytanko , przed rozpoczęciem zmiany systemu w BA miałem ok 50-60% baterii teraz zachowuje się tak jakby była rozładowana , podobno w takim stanie nie da rady naładować baterii, a ja nie posiadam stacji dokującej tylko ładowarkę sieciową i zwykły kabel USB , jest jakiś inny sposób na jej naładowanie ? jeszcze raz dzięki za wszelkie pomocne informacje .
Pozdrawiam

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 01, 2012, 15:13:21 »
mozna naladowac na krotko ale kwestia w tym czy dasz sobie z tym rade swoja droga ja uzywalem kiedys ba bez baterii zasilalem go z usb z kompa i smigal normalnie  jakby nigdy nic widocznie 500ma z kompa mu wystarczalo

Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 01, 2012, 15:21:37 »
mozna naladowac na krotko ale kwestia w tym czy dasz sobie z tym rade

w jaki sposób na krótko ? mógłbyś mi to wytłumaczyć ?

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 01, 2012, 15:30:02 »
najprosciej wziasc ladowarke (5v ) lub kabel usb rozpruc czerwony kabelek podlaczyc do bateri pod plus a czarny do minusa i zostawic tak na godzinke dwie bateria ci sie nie przeladuje bo ma zabezpieczenia takze niema obawy radzil bym ci tez wyszperac diode taka jaka jest w zapalniczkach itp. i sprawdzic tyki na bateri ktory jest plus a ktory minus jesli niema aznaczen na kablu tak samo dioda zaswieci tylko w jednej konfiguracji takze bedziesz wiedzial co do czego podpiac mozna ladowac z portu usb w kompie albo z ladowarki bez roznicy

Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 01, 2012, 15:40:19 »
najprosciej wziasc ladowarke (5v ) lub kabel usb rozpruc czerwony kabelek podlaczyc do bateri pod plus a czarny do minusa i zostawic tak na godzinke dwie bateria ci sie nie przeladuje bo ma zabezpieczenia takze niema obawy radzil bym ci tez wyszperac diode taka jaka jest w zapalniczkach itp. i sprawdzic tyki na bateri ktory jest plus a ktory minus jesli niema aznaczen na kablu tak samo dioda zaswieci tylko w jednej konfiguracji takze bedziesz wiedzial co do czego podpiac mozna ladowac z portu usb w kompie albo z ladowarki bez roznicy

Nigdy czegoś takiego nie robiłem ,ale spróbuje czyli co wystarczy ładwarka od jakiegos starego telefonu , rozciąć ją i bezpośrednio podpiąć pod baterię tak ? tylko gdzie na baterii jest plus , a gdzie minus ? jak to sprawdzić ? jak podpiąć te kable do baterii żeby się nie rozłączyły prze dwie godziny ? masz jakiś sposób? wiem, że może się to wydawać głupie , ale nie mam o tym zielonego pojęcia.. Dzięki za odpowiedź !

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 01, 2012, 15:44:34 »
ladowarka powinna byc na piec wolt

wyslij mi na emal zdjecia bateri gdzie sa styki i tylu telefonu bez bateri to ci narysuje co i jak kabelki mazna przyczepic tasma jak ci tam po prostu pasuje

email jirajamgo@gmail.com

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 01, 2012, 17:02:59 »
bardzo chętnie zobaczę tą jednoznaczną rozpiskę + i - na aku od BA.
Jest tym bardziej interesujące że nie potrafię miernikiem znaleźć takowych pinów, na żadnej konfiguracji nie miałem prawdziwych wartości napięcia tylko napięcia szczątkowe.

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 01, 2012, 17:12:41 »
a wiec mogl bys cos poradzic ;)

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 01, 2012, 17:21:17 »
a wiec mogl bys cos poradzic ;)

Chyba nie czytałeś tematu od samego początku.  :-|

Według mojej wiedzy nie ma opcji ładowania w trybie BL (w cegiełkach ładowałem już aku), czy w PDA bez ROM też ruszy, nie wiem i nie zamierzam sprawdzać na swoim. Całe szczęście że BA ciężko uwalić.

Gość nie ma pojęcia co chce zrobić, do tego kompletny brak wiedzy z zakresu elektroniki, więc najbezpieczniej będzie oddać sprzęt na serwis, przy okazji można by uwolnić pamięć po ExtROM i wrzucić WM 6PL.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 17:23:59 wysłana przez Antej »

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 01, 2012, 17:25:07 »
troche tylko ;) wiem ze nie ma pojecia ale mysle ze jak by mu narysowal co i jak zrobic to raczej by sie udalo  aku chyba raczej tak latwo uszkodzic nie jest ???

Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 01, 2012, 17:25:45 »
a wiec mogl bys cos poradzic ;)

Chyba nie czytałeś tematu od samego początku.  :-|

Według mojej wiedzy nie ma opcji ładowania w trybie BL (w cegiełkach ładowałem już aku), czy w PDA bez ROM też ruszy, nie wiem i nie zamierzam sprawdzać na swoim. Całe szczęście że BA ciężko uwalić.

Gość nie ma pojęcia co chce zrobić, do tego kompletny brak wiedzy z zakresu elektroniki, więc najbezpieczniej będzie oddać sprzęt na serwis, przy okazji można by uwolnić pamięć po ExtROM i wrzucić WM 6PL.

mistzru, chyba właśnie od tego jest forum żeby się poradzić kogoś o większym zakresie wiedzy z tejże dziedziny .

Połączone: Kwiecień 01, 2012, 17:29:31
aku oddałem koledze który , bardzie ogarnia co i jak , naładuje aku i dam znać za jakieś dwie godziny. myslicie że po tym na moim BA zobacze chociaż napis SERIAL ? ; )
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 17:29:31 wysłana przez Czesiuu »

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 01, 2012, 17:35:56 »
Właśnie otrzymałeś radę, najbezpieczniejszą z możliwych.

Jak kolega już naładuje aku to proszę, podziel się wiedzą których pinów użył, podłączałem takie aku do uniwersalnych ładowarek i nie ruszało.

Jak to słusznie stwierdziłeś:
od tego jest forum żeby się poradzić kogoś o większym zakresie wiedzy z tejże dziedziny .

i właśnie tym bardziej namawiam Cię do głębszego zapoznania się z informacjami już zmieszczonymi na tym forum.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 17:38:12 wysłana przez Antej »

Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 01, 2012, 17:44:59 »
to czy aku naładowało się zwykłą ładowarką dam znac za ok.2h , a na to jakich pionów użył do jego naładowania odpowiem Ci kolego po dłuższej rozmowie z nim , bo sam nie za bardzo wiem o co chodzi.

Połączone: Kwiecień 01, 2012, 19:43:48
Witam ,
tak jak już wcześniej pisałem , oddałem mój aku w ręce doświadczonego kolegi , dzięki jego umiejętnościom udało mu się naładować aku (na krótko) w takim stopniu aby na ekranie pokazał się napis SERIAL, za chwilę zabieram się za wgranie nowego ROMu tym razem na XP . Teraz nasówa mi się jeszcze pytanie jaki ROM wm6.1 czy wm6.5 . Serdeczne dzięki wszystkim za zainteresowanie się wątkiem .
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 19:43:48 wysłana przez Czesiuu »

*

Offline wichuras

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Htc Blue Angel & Nokia 3310
Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 01, 2012, 22:14:05 »
żaden z ROM-ów oprócz oryginalnego nie jest tak stabilny, jak standardowy WM2003 w BA. Więc co wybierzesz to twój wybór, i tylko twój. Zawsze potem możesz zmienić na inny, testując i sprawdzając.
Co do ładowania "na krótko" owszem, jest to możliwe, spaliłem przy tym 2 baterie do mojego BA ;) zanim wpadłem na pomysł kupienia stacji dokującej [bo takowej nie posiadałem] - Ale pierwsze co zrobiłem, otworzyłem stację i dolutowałem 2 przewody, czerwony [ plus 5V ] i czarny [ masa / minus ] od złącza w którym jest kabel USB, do płytki [port zasilania stacji dokującej] ładowarki samej baterii. I rozwiązałem problem ładowania bez zasilacza sieciowego.

baterię "na krótko" można ładować, ale kończy się to zabójstwem dla baterii,
złącze bliżej krawędzi = 0V [masa / minus]
złącze bliżej wnętrza  = +5V [plus]
Ale odradzam - pierwsza bateria wytrzymała 3 takie "doładowania"
druga wytrzymała - ZERO - po pierwszej próbie już nie wstała - spalony bezpiecznik i spuchnięcie akumulatorów wewnątrz i scalaka stabilizującego ładowanie i podającego sygnał o stanie baterii.

także, jeśli pojawił ci się napis "Serial" po takim ładowaniu, gratuluję, ale nie rób tego więcej - jeśli chcesz zmieniać coś w telefonie, flashować go - najpierw nabij baterię do pełna, i upewnij się czy na pewno masz wszystko czego ci potrzeba.
"najpierw przemyśl - potem wykonaj"

Połączone: Kwiecień 01, 2012, 22:15:31
bardzo chętnie zobaczę tą jednoznaczną rozpiskę + i - na aku od BA.
Jest tym bardziej interesujące że nie potrafię miernikiem znaleźć takowych pinów, na żadnej konfiguracji nie miałem prawdziwych wartości napięcia tylko napięcia szczątkowe.

Zgadzam się z wypowiedzią - nie jest możliwe jednoznaczne wykrycie co jest czym - jedną baterię rozebrałem by sprawdzić którędy co idzie, by spróbować, co zaowocowało zabójstwem aku.
W moim słowniku nie ma miejsca na słowa
"nie umiem" "nie znam się" nie potrafię" "to niemożliwe do wykonania"

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 01, 2012, 23:23:32 »
żaden z ROM-ów oprócz oryginalnego nie jest tak stabilny, jak standardowy WM2003 w BA.
Myślę że wersja WM 6 PL którą wrzucałem do wszystkich BA które przeszły przez moje ręce może konkurować  z oryginalnym WM2k3SE.

Cytuj
otworzyłem stację i dolutwałem 2 przewody, czerwony [ plus 5V ] i czarny [ masa / minus ] od złącza w którym jest kabel USB, do płytki [port zasilania stacji dokującej] ładowarki samej baterii. I rozwiązałem problem ładowania bez zasilacza sieciowego.


Czy skończyło się to tym samym co w stacjach dla Wallaby? Tzn. że nie można już było podłączać USB z PC i zasilacza AC//DC jednocześnie?

Fakt że Wallaby nie miał docka na dodatkowy aku, ale rozważałem już takiego moda jak opisałeś, bo nie zawsze miałem w zestawie zasilacz do stacji (teraz też mam więcej stacji dokujących niż zasilaczy).


Dzięki za potwierdzenie moich obaw o ładowanie samego aku, mam uniwersalną ładowarkę do aku i jej podłączenie na wszelkie sposoby nie sygnalizowało że ładowanie rozpoczęło się. Tak jak pisałem wcześniej, nie mam potrzeby szukania rozwiązań alternatywnych (przy obecnej kolekcji zawsze dam radę naładować ), zwłaszcza tych co skracają żywotność sprzętu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 23:29:53 wysłana przez Antej »

*

Offline wichuras

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Htc Blue Angel & Nokia 3310
Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 02, 2012, 20:34:37 »
Myślę że wersja WM 6 PL którą wrzucałem do wszystkich BA które przeszły przez moje ręce może konkurować  z oryginalnym WM2k3SE.
Najwyraźniej ja nie trafiłem na dokładnie ten sam - ponieważ po kilku sms-ach trzeba BA resetować, ale aktualnie korzystam z niego jako terminarza - więc problemów nie mam ;)
Czy skończyło się to tym samym co w stacjach dla Wallaby? Tzn. że nie można już było podłączać USB z PC i zasilacza AC//DC jednocześnie?
Wolał bym nie podłączać... może się to źle skończyć dla zasilacza / stacji / komputera ;) nie mam zasilacza - nie mam tego zmartwienia.
W moim słowniku nie ma miejsca na słowa
"nie umiem" "nie znam się" nie potrafię" "to niemożliwe do wykonania"

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 02, 2012, 20:49:24 »
Używałem BA przez 2-3lata jako PDA/telefon codziennego użytku, i wspomniany WM nie robił mi psikusów, do tego net miałem od operatora bez limitów więc korzystałem praktycznie non-stop.

*

Offline wichuras

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Htc Blue Angel & Nokia 3310
Odp: HTC BLUE ANGEL błąd podczas zmiany romu , PDA nie reaguje na nic
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 03, 2012, 21:53:18 »
Mogę tylko pogratulować, ja aktualnie mam WM 6.5 Prof. [CE 5.2.23698 (ver. 23698.5.3.10)] by D-Two PLK
no i niestety przy codziennym - mam trochę problemów, ale nie wiem czy jest to związane z systemem, czy hardware
W moim słowniku nie ma miejsca na słowa
"nie umiem" "nie znam się" nie potrafię" "to niemożliwe do wykonania"