Problem przy pisaniu.

  • 2 Odpowiedzi
  • 592 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem przy pisaniu.
« dnia: Marzec 16, 2010, 20:11:07 »
Witam.
Mam następujący problem z telefonem HTC Touch HD: nie działa mi poprawnie klawiatura niezależnie od tego jaka jest metoda wprowadzania danych(klawiatury), mogę tylko wystukiwać cyfry i znaki specjalne ale tylko poprzez dłuższe przytrzymanie ikony lub wybranie klawiatury tylko z numerami lub symbolami bo z alfabetem nie działa, próbowałam pisac w notatniku, wysyłać sms i wciąż to samo.

*

akada

Odp: Problem przy pisaniu.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2010, 21:44:58 »
próbowałaś instalować Finger Keyboard 2.1 WVGA ? http://www.1800pocketpc.com/blog/wp-content/uploads/2009/04/fingerkeyb-21-wvga.cab
poza tym napisz jaki masz ROM w HD

« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2010, 21:50:48 wysłana przez akada »

Odp: Problem przy pisaniu.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2010, 18:21:12 »
Witam rom mam standartowy od producenta(telefon ma niecałe 2 tygonie zakupiony w Play).
Telefon dopiero powoli poznaje, od razu zainstalowałam Finger Keyboard 2.1 WVGA i przez kilka 2 dni było ok, ale póżniej padła klawiaturka. Dzisiaj odinstalowałam Finger Keyboard 2.1 WVGA i wszystko wróciło do normy klawiaturka zadziałala, spróbowałam ponownie zainstalować Fingera i się powiodło jak na razie jest ok. Być może popełniłam błąd przy pierwszej instalacji Fingera, instalując go na karcie a nie na urządzeniu. Dziękuje za pomoc :).