ROMy do HD

  • 2166 Odpowiedzi
  • 691714 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline cesare

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #840 dnia: Kwiecień 23, 2009, 22:50:43 »
Jakieś nowości?
[...]

Hard-SPL released!
23/04/09 -
New version will work on SPL 1.54 or above ROMS!!!!


download

HSPLWrapper_Blackstone_156OliNex
http://rapidshare.com/files/224952794/HSPLWrapper_Blackstone_156OliNex.zip

RUU_Signed_Blackstone_stockSPL154
http://rapidshare.com/files/224952713/RUU_Signed_Blackstone_stockSPL154.zip

dokladne informacje
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=431217
-=- Pożegnanie z firmą HTC-=-

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #841 dnia: Kwiecień 24, 2009, 11:16:52 »
Mam już wersje spl 1,54 i teraz problem chce sflashować :
HSPLWrapper_Blackstone_156OliNex
http://rapidshare.com/files/224952794/HSPLWrapper_Blackstone_156OliNex.zip tym plikiem mam juz teego bootlader pisze usb i restart kompa : ( cały czas to samo

*

Offline venor

  • ***
  • 275
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #842 dnia: Kwiecień 24, 2009, 11:26:54 »
UWAGA!!!
Pamietajcie ,iz "Hard-SPL 1.56" należy instalować tylko do ROM-ów na bazie nowego ROM`u "1.56.4xx.x" (np.: Dutty's V3 XT SHIP, L26_THDV2.2_Ultimate) , natomiast wcześniejsze ROM-y wymagają Hard-SPL w poprzedniej wersji 1.14.

Pozdrawiam



P.S.

Splash screens, very nice! :



Download: --> http://rapidshare.com/files/224994705/BIOS_SPLASH.exe

Cytuj
Mały tweak do Touch HD: można zamienić standardowy – czarny i pusty – ekran startowy systemu na obrazek, imitujący splasha biosowego z komputerów PC. Nie chodzi o animację startową (zwykle ze znaczkiem HTC), ani logo Windows Mobile, pojawiające się w ostatniej fazie ładowania (welcomehead), lecz o „Bios splash”, gdy tuż po włączeniu wyświetlane są czerwone znaki na dole ekranu. Teraz można tę część ładniej rozbudować, dodając informacje o urządzeniu.

Instalacja bios splasha jest dosyć nietypowa – przebiega tak, jakbyśmy flashowali ROM, czyli po uruchomieniu execa wita nas znajomy RUU, a później Touch HD przełącza się do trybu bootloadera i pojawia się pasek postępu.

Nie jest to jednak ani ROM, ani SPL, tylko sam ekran biosu. Po krótkiej instalacja, podczas startu Blackstone’a pojawi się taki splash, jak na zdjęciach. Nic wielkiego, nic potrzebnego, ale przyjemne. :-)
Autor: Mieszko Zagańczyk

Napisane: Kwiecień 24, 2009, 11:18:03
Mam już wersje spl 1,54 i teraz problem chce sflashować :
HSPLWrapper_Blackstone_156OliNex
http://rapidshare.com/files/224952794/HSPLWrapper_Blackstone_156OliNex.zip tym plikiem mam juz teego bootlader pisze usb i restart kompa : ( cały czas to samo

Nie masz wchodzic do Bootloader`a , tylko zsychronizowac HD`ka z komputerem za pomoca Microsoft ActiveSyns (AS) i wtedy wgrywac ;-)
DEVICE: HTC Touch HD (Blackstone)

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #843 dnia: Kwiecień 24, 2009, 11:44:31 »
No tak schynkronizuje i pozniej odpalam flasha idzie dalej dalej wtedy sam sie restartuje

*

Offline venor

  • ***
  • 275
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #844 dnia: Kwiecień 24, 2009, 12:15:24 »
Cytuj
Cytat: quescikkk  Dzisiaj o 11:16:52
Mam już wersje spl 1,54 i teraz problem chce sflashować :
HSPLWrapper_Blackstone_156OliNex
http://rapidshare.com/files/224952794/HSPLWrapper_Blackstone_156OliNex.zip tym plikiem mam juz teego bootlader pisze usb i restart kompa : ( cały czas to samo

Nie masz wchodzic do Bootloader`a , tylko zsychronizowac HD`ka z komputerem za pomoca Microsoft ActiveSyns (AS) i wtedy wgrywac ;-)

No tak schynkronizuje i pozniej odpalam flasha idzie dalej dalej wtedy sam sie restartuje

Instrukcja wgrywania Hard-SPL:

przeczytaj, jeśli nie wiesz jak zainstalować Hard-SPL ...

1) Jeśli chcesz używać nowe ROM`y na bazie 1.5x ROM`u ,pobierz pakiet "HSPLWrapper_Blackstone_156OliNex.zip (1.12 MB)",  następnie wypakuj go do pustego folderu.

2) Musisz mieć zsynchronizowany HD`k  z komputerem za pomoca Microsoft ActiveSyns (AS) kablem USB!

3) Uruchomić na PC :HardSPLWrapper_Blackstone.exe", upewnij się, że uruchomiasz go z lokalnego dysku (a nie za pośrednictwem sieci, dysku cd,dvd..., itp.). , jeśli jesteś na Windows Vista, zalecane jest uruchamianie jako administrator,

4) Sprawdź, czy urządzenie pokazuje monit paska ładowania, naciśnij Tak, jeśli telefon zapytał. Proszę odpowiedzieć "TAK" tak szybko jak jest to możliwe!

5) kiedy RUU mówi o HR, nie martw się, nie będzie tego robić, także, gdy mówi ,ze flash`owanie zajmie 10 minut, to zignoruj to, w rzeczywistosci potrwa to okolo minuty

6) Na koniec urządzenie samo automatycznie zresetuje sie

7), aby potwierdzić, że masz zainstalowany H-SPL, należy przejść do trybu bootloader`a (tricolour ekranu!) I sprawdzic czy na ekranie pokazuje "1.14.OliNex" lub w przypadku nowszej wersji "1.56.OliNex".


Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2009, 12:21:52 wysłana przez venor »
DEVICE: HTC Touch HD (Blackstone)

*

Offline Wonito

  • **
  • 221
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #845 dnia: Kwiecień 24, 2009, 12:53:45 »
Mam szybkie pytanie na stronie HTC jest nowy rom 1.56 i dwie lokalizacje Europa oraz Europa2
Co wybrać ?

*

Offline venor

  • ***
  • 275
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #846 dnia: Kwiecień 24, 2009, 13:03:10 »
Mam szybkie pytanie na stronie HTC jest nowy rom 1.56 i dwie lokalizacje Europa oraz Europa2
Co wybrać ?

Oba sa identyczne, takie same MD5 ;-)
DEVICE: HTC Touch HD (Blackstone)

*

Offline Wonito

  • **
  • 221
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #847 dnia: Kwiecień 24, 2009, 13:30:24 »
Dzięki

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #848 dnia: Kwiecień 24, 2009, 13:33:12 »
czy komuś w ROMie Dutty v3 udało się uruchomić Activesync przez bluetooth? bo mi działało to na v2.5, przesiadłem się jakiś czas temu na v3 i teraz spróbowałem połączyć activesync przez blu i... dupa... w ustawieniach bluetooth HD'k nie widzi usługi activesync  :-|

Edit:
nie ma tematu, jakoś sobie poradziłem, post do usunięcia...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2009, 13:43:47 wysłana przez bartolinio »
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #849 dnia: Kwiecień 24, 2009, 15:43:44 »
po 4 pkt komputer mi się restartuje ?

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #850 dnia: Kwiecień 24, 2009, 15:56:12 »
ile bateria wam trzyma na czystym romie Dutty v3 ? tak z ciekawosci pytam

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #851 dnia: Kwiecień 24, 2009, 16:17:43 »
ile bateria wam trzyma na czystym romie Dutty v3 ? tak z ciekawosci pytam

jak się nie bawię zbyt wiele (tylko pare telefonów dziennie) to potrafi wytrzymać prawie 4 dni
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline kondziaq

  • **
  • 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kondziu
    • Tytuł strony
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #852 dnia: Kwiecień 24, 2009, 17:33:36 »
ile bateria wam trzyma na czystym romie Dutty v3 ? tak z ciekawosci pytam
co to znaczy na czystym ? ponadto fakt " długości czuwania" zależy od wielu czynników m.in :
- zasięg sieci
- czas rozmów i innych aktywności
niemniej jednak ten czas oscyluje od 1-2 dni ( chyba że ktoś ma zegarek przenośny Touch HD :-) ale wtedy po co ?)

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #853 dnia: Kwiecień 24, 2009, 19:00:47 »
ile bateria wam trzyma na czystym romie Dutty v3 ? tak z ciekawosci pytam
co to znaczy na czystym ? ponadto fakt " długości czuwania" zależy od wielu czynników m.in :
- zasięg sieci
- czas rozmów i innych aktywności
niemniej jednak ten czas oscyluje od 1-2 dni ( chyba że ktoś ma zegarek przenośny Touch HD :-) ale wtedy po co ?)

czysty w sensie odrazu po flaszowaniu i po hr. Bo ja wczoraj fleszowalem o 2 w nocy i byla pelna bateria wstaje rano mam 73% a o 12 54% dlatego pytam jak to u was wyglada

*

Offline kondziaq

  • **
  • 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kondziu
    • Tytuł strony
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #854 dnia: Kwiecień 24, 2009, 19:56:26 »
ile bateria wam trzyma na czystym romie Dutty v3 ? tak z ciekawosci pytam
co to znaczy na czystym ? ponadto fakt " długości czuwania" zależy od wielu czynników m.in :
- zasięg sieci
- czas rozmów i innych aktywności
niemniej jednak ten czas oscyluje od 1-2 dni ( chyba że ktoś ma zegarek przenośny Touch HD :-) ale wtedy po co ?)

czysty w sensie odrazu po flaszowaniu i po hr. Bo ja wczoraj fleszowalem o 2 w nocy i byla pelna bateria wstaje rano mam 73% a o 12 54% dlatego pytam jak to u was wyglada

Czy oprócz tego " nieco" rozmawiałeś , lub zmieniałeś ustawienia jakimś Tweak-iem ?, jaki masz zasięg w miejscu przebywania od rano do -12:00 ?
- jeśli masz nie najlepszy zasięg, to może być to jedna z przyczyn
- jesli tweak- to wyłącz opcje włączone nieświadomie,
- jakie masz aktywne procesy ? ( task manager, notifications)
- ewentualnie wygrzałeś swoją baterię i czas na zmiany lub postarać sie o refresh bynajmniej starym sposobem 3 ladowania i rozladowania do oporu :-)

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #855 dnia: Kwiecień 24, 2009, 19:59:02 »
ano fakt masz racje od 2 w nocy do 7 rano mialem cienki zasieg na dyzurce bo wew budynku i za grubymi scianami
zobaczymy jak teraz bedzie po nocy a mam zasieg 100%,

hd nowka wiec i bateria napewno nie wygrzana, na razie 2 ladowania 2 rozladowania ale w miedzy czasie podlaczalem do usb niewylanczajac ladowania, ale w sumie teraz baterie juz sa sformatowane i slyszalem ze nie trzeba ich formatowac po zakupie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2009, 20:01:26 wysłana przez blejdzik »

*

Offline kondziaq

  • **
  • 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kondziu
    • Tytuł strony
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #856 dnia: Kwiecień 24, 2009, 20:10:44 »
ano fakt masz racje od 2 w nocy do 7 rano mialem cienki zasieg na dyzurce bo wew budynku i za grubymi scianami
zobaczymy jak teraz bedzie po nocy a mam zasieg 100%,

hd nowka wiec i bateria napewno nie wygrzana, na razie 2 ladowania 2 rozladowania ale w miedzy czasie podlaczalem do usb niewylanczajac ladowania, ale w sumie teraz baterie juz sa sformatowane i slyszalem ze nie trzeba ich formatowac po zakupie.
ponadto pamiętaj, iz USB to nie to samo co sieciowa, odnośnie baterii tak to prawda -dlatego napisałem iż starym harcerskim sposobem :-), który nie zaszkodzi, a da pewność. /powodzenia w korzystaniu z HTC BS
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2009, 20:44:43 wysłana przez konrad.tyma »

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #857 dnia: Kwiecień 25, 2009, 01:50:42 »
zainstalowalem Dutty's_HD_V3 ale ki nie dziala.
 wyswietla obraz w trybie 256 kolorow , nie dzial telefon, wszystko chodzi wolno i po paru minutach ekran przestaje reagowac na dotyk. prubowalme kilka radio i jest bez zmian

edit
ok juz lapie o co chodzi
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2009, 02:34:35 wysłana przez adamszmu »

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #858 dnia: Kwiecień 25, 2009, 13:15:14 »
ano fakt masz racje od 2 w nocy do 7 rano mialem cienki zasieg na dyzurce bo wew budynku i za grubymi scianami
zobaczymy jak teraz bedzie po nocy a mam zasieg 100%,

hd nowka wiec i bateria napewno nie wygrzana, na razie 2 ladowania 2 rozladowania ale w miedzy czasie podlaczalem do usb niewylanczajac ladowania, ale w sumie teraz baterie juz sa sformatowane i slyszalem ze nie trzeba ich formatowac po zakupie.
ponadto pamiętaj, iz USB to nie to samo co sieciowa, odnośnie baterii tak to prawda -dlatego napisałem iż starym harcerskim sposobem :-), który nie zaszkodzi, a da pewność. /powodzenia w korzystaniu z HTC BS

w sklepie ktorym kupowalem koles na poczatki mi dal nie to pudelko co trzeba oczywiscie odnoslem ale sie okazalo ze pudelko od mojego hd`ka je w innym sklepie. koles mnie sie zapytal czy ladowarka pasuje odpowiedzialem ze tak i wzialem ja bo mowie co ja bez ladowarki zrobie przez 3 dni,

pytanie czy ladowarka od touch pro {ktora oczywiscie laduje telefon} moze miec wplyw na tak szybkie rozladowywanie sie baterii <16h i pusta>  ??

*

Offline kondziaq

  • **
  • 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kondziu
    • Tytuł strony
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #859 dnia: Kwiecień 25, 2009, 13:34:38 »
ano fakt masz racje od 2 w nocy do 7 rano mialem cienki zasieg na dyzurce bo wew budynku i za grubymi scianami
zobaczymy jak teraz bedzie po nocy a mam zasieg 100%,

hd nowka wiec i bateria napewno nie wygrzana, na razie 2 ladowania 2 rozladowania ale w miedzy czasie podlaczalem do usb niewylanczajac ladowania, ale w sumie teraz baterie juz sa sformatowane i slyszalem ze nie trzeba ich formatowac po zakupie.
ponadto pamiętaj, iz USB to nie to samo co sieciowa, odnośnie baterii tak to prawda -dlatego napisałem iż starym harcerskim sposobem :-), który nie zaszkodzi, a da pewność. /powodzenia w korzystaniu z HTC BS

w sklepie ktorym kupowalem koles na poczatki mi dal nie to pudelko co trzeba oczywiscie odnoslem ale sie okazalo ze pudelko od mojego hd`ka je w innym sklepie. koles mnie sie zapytal czy ladowarka pasuje odpowiedzialem ze tak i wzialem ja bo mowie co ja bez ladowarki zrobie przez 3 dni,

pytanie czy ladowarka od touch pro {ktora oczywiscie laduje telefon} moze miec wplyw na tak szybkie rozladowywanie sie baterii <16h i pusta>  ??
Tak może mieć oczywiście minimalny wpływ, gdyż może być podawany inny prąd, należałoby sprawdzić specyfikacją Pro i HD.
HD- Pojemność: 1350 mAh, 100 ~ 240V AC, 50/60 Hz; Wyjście DC: 5V / 1A
TouchPro- 1340 mAh, 100 ~ 240 V AC, 50/60 Hz Napięcie wyjściowe prądu stałego: 5 V, 1 A

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #860 dnia: Kwiecień 25, 2009, 16:54:22 »
Witam
Cały dzień czytałem te instrukcje wgrywania nowych romów, wszystko wydawało się ok, użyłem USPL GUI v2,5  ale jak zainstalowałem Rom Dutty v3 mam 16 kolorów na początku instalacji (po hardresecie też) a potem jak poleży pare minut i kalibruje ekran kolory wracają :D. Zastanawiam się, czy to tylko chwilowo kolory powróciły, czy za jakiś czas rom padnie i będę musiał znowu kasować wszystkie swoje dane...

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #861 dnia: Kwiecień 25, 2009, 17:50:03 »
Witam
Cały dzień czytałem te instrukcje wgrywania nowych romów, wszystko wydawało się ok, użyłem USPL GUI v2,5  ale jak zainstalowałem Rom Dutty v3 mam 16 kolorów na początku instalacji (po hardresecie też) a potem jak poleży pare minut i kalibruje ekran kolory wracają :D. Zastanawiam się, czy to tylko chwilowo kolory powróciły, czy za jakiś czas rom padnie i będę musiał znowu kasować wszystkie swoje dane...

do następnego Soft Resetu  :ok:
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline kondziaq

  • **
  • 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kondziu
    • Tytuł strony
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #862 dnia: Kwiecień 25, 2009, 18:23:43 »
Witam
Cały dzień czytałem te instrukcje wgrywania nowych romów, wszystko wydawało się ok, użyłem USPL GUI v2,5  ale jak zainstalowałem Rom Dutty v3 mam 16 kolorów na początku instalacji (po hardresecie też) a potem jak poleży pare minut i kalibruje ekran kolory wracają :D. Zastanawiam się, czy to tylko chwilowo kolory powróciły, czy za jakiś czas rom padnie i będę musiał znowu kasować wszystkie swoje dane
Cześć:

1. jaki miałeś SPL w momencie instalowania Duttego przez USPL?
2. czy przechodziłeś przez HSPL 1.54 , czy też nie?
3. czy wgrywałeś Oryginalny Rom 1.56 Ship?


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2009, 18:25:26 wysłana przez konrad.tyma »

*

Offline kondziaq

  • **
  • 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kondziu
    • Tytuł strony
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #863 dnia: Kwiecień 28, 2009, 20:35:18 »
Czy Ktoś z Was korzystał już z ROM-u Orange_PL ?

Jakie wrażenia z niniejszej wersji ? jak na builda  z Sys. CE 5.2.20764, WERSJA 20769.1.4.5

Podzielcie się informacjami, dziękuje.

*

Offline Bysio

  • *****
  • 3655
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone, iPad, MacBookPro, AppleWatch
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #864 dnia: Kwiecień 28, 2009, 22:57:26 »
Czy Ktoś z Was korzystał już z ROM-u Orange_PL ?

Jakie wrażenia z niniejszej wersji ? jak na builda  z Sys. CE 5.2.20764, WERSJA 20769.1.4.5

Podzielcie się informacjami, dziękuje.

ja mam... jest ok .. jak sie wywali kilka rzeczy , wymieniu klawiature bedzie fajny romik ... jesli komus nie zalezy na new manila bedzie zadowolony
OD ZADAWANIA PYTAŃ JEST FORUM, A NIE PW

*

Offline kondziaq

  • **
  • 102
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kondziu
    • Tytuł strony
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #865 dnia: Kwiecień 28, 2009, 23:33:42 »
Czy Ktoś z Was korzystał już z ROM-u Orange_PL ?
Jakie wrażenia z niniejszej wersji ? jak na builda  z Sys. CE 5.2.20764, WERSJA 20769.1.4.5

Podzielcie się informacjami, dziękuje.
ja mam... jest ok .. jak sie wywali kilka rzeczy , wymieniu klawiature bedzie fajny romik ... jesli komus nie zalezy na new manila bedzie zadowolony
Nowa Manila ma oczywiście Kilka zalet przede wszystkim Rotacja, Kalendarz, i inne związane z ustawieniami i dostępem
Nieraz zdarzało się, iż dla względności Testowania danego Romu - głównie np. Twojej lub Duttyego produkcji- przeskakiwałem
w celu weryfikacji na stary dobry 1.14.479.3_Ship, który nieraz wydawał się względnie szybszy , mniej zasobożerny, nawet pomimo napakowania użytkowanym softem.

Z miłą chęcią poczekam na kontynuację ver.1. xx, która winna być stabilna, oparta na ver PL, z PLT9, i być może z aktualniejszymi buildami.

THX/KT
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2009, 23:37:17 wysłana przez konrad.tyma »

Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #866 dnia: Kwiecień 29, 2009, 00:11:17 »
Nowy oficjalny ROM

Plik:
RUU_BlackStone_HKCSL_WWE_1.57.831.1_Radio_52.64.25.34_1.14.25.24_Ship.exe

Watek:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=3701330

Opis:
Release Date: 2009-04-28
ROM version: 1.57.831.1
Radio version: 1.14.25.24

Improved Functions and Fixes

1. Disabled auto-database downloading during Connection Setup.
2. Improved Bluetooth connection when using Internet Sharing.
3. Prevent displaying the roaming icon under the non-roaming circumstances.

*

Offline ziele

  • ******
  • 5159
  • Sprzęt: Axim x51v, Samsung Galaxy S IV, PSP Slim
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #867 dnia: Kwiecień 29, 2009, 00:15:23 »
Jest możliwość usunięcia tego białego ekranu po zrobienia zdjęcia na romie duttego? Ewentualnie zamiana na czarny. Strasznie jest to irytujące :/ Do tego na tym romie parę razy zniknęła karta. Zawsze podczas aktualizacji kanałów w spb insight. Na oryginalnym romie nigdy się to nie działo.
Are you shpongled?

*

Offline stokrot

  • ***
  • 384
  • Sprzęt: htc leo
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #868 dnia: Kwiecień 29, 2009, 22:42:56 »
witam
czy jest możliwość wyłączenia wibracji która włącza się podczas dotykania wyświetlacza ?
rom dutty v3

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: ROMy do HD
« Odpowiedź #869 dnia: Kwiecień 30, 2009, 09:29:34 »
witam
czy jest możliwość wyłączenia wibracji która włącza się podczas dotykania wyświetlacza ?
rom dutty v3

settings/all settings/system/touchFLO
odznacz "vibrate the device when tapping...ble ble ble..."

choć uważam że jest to jedna z najlepszych/najpotrzebniejszych funkcjonalności, bo pozwala "czuć" tapanie w ekran, więc nie rozumiem czemu chesz to wyłączyć  ::)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2009, 09:31:19 wysłana przez bartolinio »
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux