HTC TOUCH HD spolszczenie dla 1.56.xxxx

  • 7 Odpowiedzi
  • 5304 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HTC TOUCH HD spolszczenie dla 1.56.xxxx
« dnia: Maj 03, 2012, 09:19:44 »
Witam, wiem ,że podobnych tematów było kilka jednak proszę o dokładne zapoznanie się z treścią zanim ktoś się będzie czepiać.
Mam ten telefon z sieci play.
Ogólnie był on ze starym softem 1.14.405.3.
Trochę to trwąło zanim znalazłem orginalny RUU na stronie
http://shipped-roms.com/
który będzie pasować do tego urządzenia ponieważ przy niektórych podczas flashowania wyskakiwała informacja o tym ,że dany rom nie jest do tego urządzenia.
Finalnie rom który pasował do mojego urządzenia(czyli ten po instalacji którego instalacja przebiegła bezproblemowo) był to rom:
RUU_BlackStone_HTC_WWE_1.56.405.1_Radio_52.62.25.34_1.13.25.24_Ship.exe
Teraz zależało mi bu zainstalować spolszczenie...
niestety te z : http://firma.sunnysoft.cz/htc/
nie działało... postanowiłem sam wyjąć te 2 pliki .cab i zainstalować z karty SD niestety 1-szy mniejszy instaluje sie szybko jednak drugi większy po chwili informuje ,żeby zaktualizować oprogramowanie.

Dlatego postanowilem wgrać najnowszy rom z sunysoftu jednak miałem inny PN wiec najpierw wgrałem HARD SPL 1.56 OilNex
potem już mogłem wgrywać każdy rom dlatego wgrałem ten z sunysoftu:
BlackStone_HTC_WWE_EastEurope_1.56.479.0
i potem chciałem wgrać te spolszczenie które jest też z sunysoftu... myślałem ,że nie będzie problemu niestety okazało się ,że ani spod komputera ani z .cab'ów otrzymuje te same errory które były na samym początku...
jeszcze kombinowąłem na kilka sposobów finalnie się nie udało...
proszę o pomoc

*

Offline ziomKRK

  • **
  • 178
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD
Odp: HTC TOUCH HD spolszczenie dla 1.56.xxxx
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2012, 13:25:04 »
Dawno mnie tutaj nie było na pdaclubie (a że za darmo dorwałem HTC Blackstone to już inna bajka) ale do żeczy.

Nie łatwiej byłoby zainstalować rom-a kolegi Bysia z tego tematu http://pdaclub.pl/forum/blackstone/((((((-rom-htc-hd-v-1-52-pl-v-1-53-pl-))))))/? Szybki i po polsku jak narazie nie mam problemów.

*

Offline andrus75

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Z2 Play
Odp: HTC TOUCH HD spolszczenie dla 1.56.xxxx
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2012, 15:21:14 »

Odp: HTC TOUCH HD spolszczenie dla 1.56.xxxx
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2012, 19:07:56 »
@ziomKRK
czy przy tym romie nie trzeba uzyc starszego hardspl? 1.14?
ponieważ ten hardspl 1.56 miał niby być dla romów 1.54+.

@andrus75
skąd jest ten rom? to jest jakiś oryginalny? czy to zaufany upload?
czy wgrywając ten brandowany rom z innej sieci nie narażam telefonu na jakieś problemy?

*

Offline andrus75

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Z2 Play
Odp: HTC TOUCH HD spolszczenie dla 1.56.xxxx
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2012, 21:16:12 »
Jest to nasz rom z orange oryginalny z językiem polskim. Na nic go nie narażasz. Pzdr

*

Offline ziomKRK

  • **
  • 178
  • Sprzęt: HTC TOUCH HD
Odp: HTC TOUCH HD spolszczenie dla 1.56.xxxx
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 04, 2012, 09:43:18 »
infernovip noo poniekąd tak potrzebuje 1.14 ale na SPL-u 1.56 OliNex-a też działa. Na początku mamy przebarwienia (czyli tysiące różnych kolorów) ale naciskamy wyłączenie ekranu i wszystko powraca do normy jeżeli chodzi o kolory. Co do stabilności powiem szczerze że nie było jakiś przykrości żeby się zresetował, zawiesił albo coś tym stylu.

Odp: HTC TOUCH HD spolszczenie dla 1.56.xxxx
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 04, 2012, 19:39:42 »
wgrałem finalnie rom orange pl jak na razie chodzi ok :]

dodam,że jak instalowałem rom i spolszczenie sunysoftu to spolszczenie niby mi się zainstalowało zgodnie z tym co pisało na ekranie telefonu jednak potem przy próbie hard resetu lub zwykłego resetu by wybrać język polski zawsze wieszało się na około 90-95% postępu costumizacji.. to był jeden z problemów którego nie napisałem w poście 1

*

Offline andrus75

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Z2 Play
Odp: HTC TOUCH HD spolszczenie dla 1.56.xxxx
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 05, 2012, 10:03:52 »
wgrałem finalnie rom orange pl jak na razie chodzi ok :]

dodam,że jak instalowałem rom i spolszczenie sunysoftu to spolszczenie niby mi się zainstalowało zgodnie z tym co pisało na ekranie telefonu jednak potem przy próbie hard resetu lub zwykłego resetu by wybrać język polski zawsze wieszało się na około 90-95% postępu costumizacji.. to był jeden z problemów którego nie napisałem w poście 1
Tak właśnie się dzieje jak masz inny PN niż wymagany. Wgrać się da ale potem kicha. Pzdr